Teşekkürler
gene patladı regal editlikten

online saat 2 8x char madenci kesiyorlar.
Şuanda öyle birşey söz konusu değil staff kadromuzdan doğan hatalı bir işti bu ve çözdük bu olayı yani şuanda sade temiz bir oyun olarak devam ediyoruz.

Bu konu Extirecide tarafından düzenlendi(2013-04-26 20:29, 10 yıl önce)
REGAL UO FORUMUNDAN ALINMIŞTIR BU YAZIDAN SONRADA KONUYU KAPADILAR

Madem banlandık player çekmek adına insanlara boş sözler verildi sonra bunlar inkar edildi bizde reklam olduk günah keçisi olduk

Göstereyim kim günah keçisiymiş

Öncelikle bizim zaten aktif olarak veya arada sırada oynadığımız 3 tane köklü server var.Dot Pyramid makarasınada Arcanum

Uo regal açıldı diye ayıla bayıla gelmedik buraya.Skypeden davet edildik ve gelmemiz karşılığında ada,guild,aile verileceği söylendi

Sslerde isim falan vermicem merak eden olursa söylerim

Bize olabilir neden olmasın dedik ve buraya geldik 5-6 arkadaş

Bize kale guild ve aile birde para verildi.Castleyi adaya kurduk birileri görmüş kaldırıldı guild artı kale

Bizde bunun üzerine bunları vericez demiştiniz ona göre geldik dedik tekrar kuruldu Tower+guildimiz

Bugünkü olaylardan sonra banlandık onun üzerine bu gelişti

Kaleyi guildi parayı skilleri bize şuanki staff kadrosu verdi başkası değil.Başka bir admin yada biri yok

Bunların üzerine banlandık üzerine gelip edit vesaire diye konu açmadık hatta u-s de adınız çıkmasın diye yalandan bir bahane uydurduk

Ama bizi buraya çağırırken KALE AİLE GUİLD derseniz ve bunları 2 kere silip banlarsanız size sorarım çocuk oyuncağımı bu?

Bizde ayılıp bayılmadık regalde oynamaya.Kendiniz gelip kendiniz teklif ettiniz kendiniz bastınız editleri

Bizle beraber servera gelen 4-5 kişi daha vardı onlarda skilleri aldı

Diyeceğim odurki madem bir iş yapıyosunuz önceden söyleseydiniz herkese.Kale vericez gelin diyip sonra 2 kere silip 2 kere banlarsanız iş bilmezliğinizi gösterir bu

Dahada günah keçisi olursak koyacak ss çok ama bu yeterli neyin ne olduğunu görmeniz için
bu staffların adı açıklanmalı vestel rica ediyorum açıkla
Türkiyenin en kalabalık serverlarından biri olan Uo-Regal, akşam yapılacak olan queste hepinizi davet ediyor. Quest sonunda ganimetin çevreye yayılmasından dolayı yetenekleri 0 olan karakterlerde ödülden faydalanabilecek bu sayede Türkiyenin en kalabalık olma yolunda ilerleyen Uo-Regal'de güzel bir başlangıç yapabilecektir.
Ben çok gülüyorum bu işlere konuşunca tribe giriyor millet :)

Bu konu Ghlahn tarafından düzenlendi(2013-05-06 13:32, 10 yıl önce)
Burası bizim sunucumuz değil. Neden değil?
Bizde banker dahil tüm vendorlarda shround var.
Anonslarda staff ismi yazmaz Bilgilendirme yazar.
Bizde bu nickde bir player yok.
Maden dizilimimizde bu şekilde değil.
Bizim verdatamız vs. o şekilde değil. Standart düz.

Pislik herif Karalamak için local'den mi ss alıyorsun? Madem kanıt koyucaksın ortaya giriceksin oyuna tekrar tam sayfa ss alıcaksın connector açıkken. Orasını burasını kesmekle olmuyor sslerin. Üç kağıdın böylesini görmedim.

Ayrıca belirtmek isterim o "laga luga" lafından da nefret ederim.
girdim sunucuya cidden character statusde oklar var , seninkinde statusde yok böyle işlere hiç gerek yok.. zaten herkes neyin ne olduğunu biliyor.
Ya arkadaslar bırakın karalamayı sey yapmayı. Player fazlalasınca cekemeyip ne yapmaya calısıyorsunuz anlamıyorum adamlar acmıs sunucu cogu kisi girmiş. guild veriolarmıs aile deed veriolarmısta bilmem ne. Hepiniz temizsiniz dimi siz hic zamanında 20 30 kisilik gruba aile + guild vermediniz haklsınız. Ne kadar karalamak icin ugrasıyosunuz. Turkiyede ultima online birbirimizi karaladıgımız icin yükselmiyor hep alcalıyor. Girin adam gibi oyununuzu oynayın. ha gercekten bir sekilde kayırma varsa bunu kanıtlarsan zaten playerlar aptal değil edit olup olmadıgını anlayabiliceklerine eminim. onları bilipte oynuyorlarsa demekki zevk alıyorlardır. Basarılar dilerim uo-regal.
ne yanı adam herkes yaptı diye bende edit yaptım , bu yüzden haksız değilim haklıyım mı demesi gerekıyo?
Yok bu seni karalamak için alınan bir ss değil bu regal sunucusuna ait değil.Bu senin daha önceki serverından bir kesit yani eski ss sen söylersin hangi sunucu olduğunu :)

Sen daha konuşmayı bile bilmiyorsun bu forumdan banlandın yine aynısı olmasın sözlerine dikkat et bence.Bu SS de gerçek oğlu gerçek bir ss dir .İnsan 7 sinde neyse 70 dede odur.Ben daha buldukça koyarım birşeyler forum kuralları izin verdiği sürece rahat ol genç.
Neophyte
26.6001
Eskiye ait bir resim olduğu için mesajınızdan silindi. Uyarı sayınız, sildiğim mesajlardaki içerikten dolayı 5 oldu ve hesabınız kapatıldı. Marjee direkt olarak kapatıldı.
Eleştirilerimizi daha düzgün yöneltir ve cevaplarımıza dikkat edersek, başlık sürekli tartışmaya dönüşmez.
Sunucuya tekrar başarılar dilerim.
Sunucu sahibi banlanmış Neyse Oyun GG
Sunucu sahibi banlansa da, sunucusu hala açık duruyor sanırım.

Bu konu kilitlenmiş ve yeni mesaj kabul edilmiyor.

Üye Ol veya Giriş Yap

Bu forum başlığına mesaj atmak istiyorsanız hemen üye olun veya giriş yapın.