OKS, ÖSS yalan önemli olan sana birşey olmasın:D
[Taylan] : ebeveynleri tarafından beyni yıkanmış masum bir çocuk =)

bozuşuruz:)
ya cocuklar bu oks nin başarı sırası fln yokmu ?

eger varsa ona bakmanız gerekir başarı sırasız hiç degişmez ama puanlar artabilir başarı sıranıza göre iş yapın yani diyelim

XX Fen lisesi ne geçen sene son giren ögrencinin başarı sırası 10000 eger sen bu XX fen lisesini istiorsan senin başarı sıran 9900 ile 10050 arasında olmalı başarı sırasında verdigim rakamlar sallamaydı kaç ögrenci alıyorlar bilmiorm ama 10000 den cok az fazla veya 10000 den az almanız gerekiyor..

tabi bukadar yazdım ama yoksa başarı sırası orasını bilemem
Spawnsas :
[Taylan] : ebeveynleri tarafından beyni yıkanmış masum bir çocuk =)

bozuşuruz:)

:D
Arqadaslar konu kapandı ama konuyu kapatalım moralim bozuldu kimse sorsam 94 neti var :D 89 netle f.lisesine giremicem nese size ii akşamlar :no
kurtuldum dyiye o kadar seviniyomki. !!
hadi hayırlıısı umarım BAL Veya Atatürke girerim

TM: 405 MF : 396
o puanla bu sene bal ve atatürke gitmek çok zor...
Kardeş BAL ne kadar ? puanı ben abime sordum şöle dedi girmek istediğin liseye 10 puan ekle dedi en kötü ihtimal girmek istediğim lise 444 puan benim puanım 450 kusur bu lise etcekmi 454 puan ilk yerleştirmede giremicem büyük olasılıkla ikinci yerleştirmede puan en aşşa 5 puan düşüo öle oluncada 2 ci yerleştirmeyi beklicem olmassa dier önümüzdeki macçlara bakıcaz ;)
bu sene baya bi kişi açıkta kalcakmış gibime geliyo. milelt 400 puan aldığına seviniyo ama fazla olmucak sanırım
Moralinizi bozmasın ama bu yıl puanlar yükselicek çünkü sorular çok kolaydı. Puan hesaplaması içinde bence meb.gov.tr nin puanlama sistemini kullana bilirsiniz, en güvenilir orası çünkü.
Bende 85 net yaptım, puanımı hesaplattım 446.7 çıktı. Arkadaşlarım 93-91-95-81-83 netler çıkartmış, bencede sınav çok kolaydı, aldanmayın puanlar yükselebilir.
ben 400 puan aldığıma üzülüyom ne sevinmesi vede sanırım bu sefer 3 yerleştirmede olucak :)
benim girceğim liseye karışmasınlarda :P valla çıldırırım artık meb i benzinle basarım
suphi iğrenç xantier orda ne beğeniyon ki :O_o
sen boşver

Üye Ol veya Giriş Yap

Bu forum başlığına mesaj atmak istiyorsanız hemen üye olun veya giriş yapın.