burdayım ya cim bom bom geçti:D(yanlış anlamayın fbliyim:)) kendimede hediye olarak laptop aldım :D kesin bal yada atatürke giricem yani 410 falan alıyom ya sizin ?
Oksde kesin diye konuşamazsın =)
yok kesinlikle girdim çok eminim 400 kesin aldım ama yarın sabah bakçaz
=)) Arkadaşım hevesinden olsa gerek tamam 400 iyi bir puan ancak 1.si bu puanı aldıgın belli değil 2.si sen ne kadar iyi yaparsan yap örneğin 490 puan aldın ama oksye giren herkes 500 aldı sen hiçbiryere giremezsin dediğimi anlatabildimmi ortalamalar coşacak bu sene sorulara bakacak olursak. ama aha kazandım anne baba diyip birsürü hediye alabilme fırsatınız var tabi sonradan hayal kırıklığı cabası
napalım lojmanların puanlar çoşsun napayım asayımmı kendimi ama çok iyi geçti dediysem geçti ama uzatmayalım ya:((
olsun puanlar coşsun ki bende bahane göstereyim :D
Spawnsas : napalım lojmanların puanlar çoşsun napayım asayımmı kendimi ama çok iyi geçti dediysem geçti ama uzatmayalım ya:((

Katılıyorum. +100000
Oglum bırakın ne oks si ne anadolu lisesi takılın ya başarısız olsanızda birşey fark etmiyecektir problem etmeyin yanlız beni oks de kartala vermişlerdi geçen öss de evim yanıydı şimdi öss de yine kartala vermişler bombayı atıcam bugun yürümekten öldüm ya..

dedigim gibi fazla moral bozmayın hayat devam ama öss de tutulursanız ozaman bozabılırsınız olay o ama bu sene allahın izniyle ben mugla üni ye giderim inş. müh

ama ANADOLU kazanmış olan ögrencilere söyliyeyim eger istanbul sa okuyacagınız şehir kesinlikle lise 2 de .iç lige vurmayın devam edin çalışmaya
abi 444 civarı puanım gelior ama herkes 92 netim var dior cıldırıcam salladıklarını biliorum ama ya doğruysa ayrıca sorular yüzde 90 ı kolaydı dierleri seciciydi yane ? nese matı fulledim ya yeter insan sakin yapınca oluor :utangac1
sınav kolaydı ya nasolsa kazanıcam babamda başımın etini yiyor sen merak etmiyorsun sonucunu ben senden daha çok ediyorum diyor;(
Evet Boyle Düşünmek Daha Sağlıklı Bizler İçin =)
ya okulların puanları ne kadar artarki ya ? ben fazla artacağını düşünmüorum çünkü msela ankara fen 491 puansa bu sınavda ucan cocuk oraya gidecek ? gittiği iyi okul boşalacak bisde orlara gireriz gbime gelior ama valla bunaldım ya.. :(
falcon kaç çıkardın yaw kaç net:)puan kaç ?
[Taylan] : =)) Arkadaşım hevesinden olsa gerek tamam 400 iyi bir puan ancak 1.si bu puanı aldıgın belli değil 2.si sen ne kadar iyi yaparsan yap örneğin 490 puan aldın ama oksye giren herkes 500 aldı sen hiçbiryere giremezsin dediğimi anlatabildimmi ortalamalar coşacak bu sene sorulara bakacak olursak. ama aha kazandım anne baba diyip birsürü hediye alabilme fırsatınız var tabi sonradan hayal kırıklığı cabası

Tekrar söylüyorum.
"Sınav ne kadar kolay olursa olsun OKS gibi bir sınavda bir sürü 1. çıkamaz çıkmaz diye düşünüyorum.ÖSS'de çıkabilir ÖSS mantık işi ama OKS'de duygular ağır basar hiç sanmıyorum bi sürü 1. çıkacağını.Puanlarda da ahım şaım bi değişiklik olmaz zaten sınavın zorluğuna göre pek bişey değişmiyor genelde yapılan netler aynı oluyo...
Ama bu sene biraz yükseliş olcak gibi."
abi n e qadar yükselir ki ya off gitmem lazım o liseye :D

Üye Ol veya Giriş Yap

Bu forum başlığına mesaj atmak istiyorsanız hemen üye olun veya giriş yapın.