yükseliş olcak gibi değil olucak bizim ark var hiç çalışmadı salağın teki 65 net yaptı kız var gene bizim aynı dershanedeyiz 280 puanlarda alıyodum burda 390 almış böle bişşi görmedim ben ya bende daha yüksek alıcam kesin:yes
Spawnsas : falcon kaç çıkardın yaw kaç net:)puan kaç ?

Ben 50-55 net Kesinleştirdim . Gireceğim Lise 40 Net mi Ne İstiyor ..

Ben İşimi Garantiledim Galiba Ama Sen Puanını Fln Nerden Buldun Bana Solermisin :D
Şu anda 85,33 net 449.836 puan(TM) x) Kadıköy Anadolu düşünüyorum
Sınav açıklandıgınıda 20 puan gitsin diyelim ( yanlıs kodlama, kodlayamama, kaydırma vb ihtimaller..)
429 puanım var, nereleri tercih edeyim?
Gelsin anadolular, fenLer :D
Sen İyisin Ben Aksa E.meslek İstiyorum =)

Ama Korku War İşte Maksat Gönüller Coşsun Hesabı Puanlarda Coşacakmış Ne Böğüreces :D
Bana Kadıköy Anadolu demeyin ya :S Nasıl olsa tutmaz diye yazmamıştım benden 2-3 puan düşük bi arkadaşım gitti ben kaldım öyle ya :(
Ya millet yüksek puan alıcak diye benim giriceğim okulu etkilemesi o kadar kötü ki... şu hırslı tipler türkyie 1. si olucam diye biyerlerini yırtıyolar çıldırıyom
:yes:yes ya inş bisim yukarları etkilemez şu puan meselesi giden istediği yere gitsn ben istediğim liseye gidiymde :bagirma
Benim ortaokuldan mzeun olduğum okuldan 2 tane full yapmış bizim elemanlar :) Şaşırdım ya insana çok ilginç geliyo yakın birilerinin full yapıp 2 arkadaşın türkiye 1.si olması :)
Yalnız sorular o kadar dikkatimi çektiki geçen seneye göre acayip kolay mattan 15 net aşşağı alan atlasın camdan o derece yani.
lojmanlar çoşucak ya deli oldum.
ben geçen sene beklediğimin 20 puan eksiğini aldım lakin mattan 2 sorum yanlş çıktı ve diploma notum 4.33 niye böyle kötü işte 6.sınıfta fen 1 mat 1 sosyal 2 turkce 2 olnca böyle bi ortalama oldu ama snoç olrak anadolu lsesi kazandm =)
: P
Ya Ben Bide Anadol Değil E.meslek İstiyorum :D
ben fen lisesine gitsemmi diye düşünyordum bizim arklar 460 larda alıyor.bende galba 430 larda alıyom.
Sen Puanlarını Nerden Buluyorsun Yaf :D

Üye Ol veya Giriş Yap

Bu forum başlığına mesaj atmak istiyorsanız hemen üye olun veya giriş yapın.