Arkadaşlar 2 takımda yarınki karşılaşmayı bekliyor.. Bizlerde öyle.. En az futbolcular kadar heyecanlıyız..

İşte Maç öncesi değerlendirmeler..

Fenerbahçe
Fenerbahçe, Turkcell Süper Lig’de 15. haftaya girilirken, 8 galibiyet, 4 beraberlik ve 2 mağlubiyet aldı. 23 gol atıp, 14 gol yiyen Fenerbahçe 28 puanla 3. sırada.

Fenerbahçe’de Roberto Carlos en çok forma giyen oyuncu. Brezilyalı futbol bu sezon ligde 13 maçta sahaya çıktı ve 1170 dakika sahada kaldı. Roberto Carlos’u 13 maçta forma giyip 1110 dakika sahada kalan Volkan Demirel izliyor. Alex de Souza ise attığı 5 golle takımın en golcü futbolcusu.

Fenerbahçe bu sezon kendi sahasında 7 maça çıktı. Bu maçlarda 6 galibiyet, 1 beraberlik elde etti.
İki takım bugüne kadar Aralık ayında daha önce 31 kez karşılaştı. Bu maçların 17’sini Galatasaray, 8’ini Fenerbahçe kazandı.

Galatasaray
Galatasaray, 15. haftaya girilirken ligin tek yenilgisiz takımı. Galatasaray, 14 maçta 9 galibiyet, 5 beraberlik aldı. 32 puana sahip takımımız, bu maçlarda 27 gol attı, 10 gol yedi. Galatasaray, ligin en çok gol atan ve en az gol yiyen takımı.

Galatasaray'da Rigobert Song bu sezon ligde oynanan bütün maçlarda forma giydi. Rigobert Song, Turkcell Süper Lig'de sahaya çıktığı 14 maçta da 90 dakika forma giydi. 13 maçta forma giyen Servet Çetin ise, 1170 dakika sahada kaldı. Galatasaray'da 6 gol atan Ümit Karan takımın en çok gol atan oyuncusu konumunda. Shabani Nonda’nın ise 5 golü bulunuyor.

Galatasaray, bu sezon 8. deplasman maçına çıkacak. Takımımız, bu sezon Turkcell Süper Lig’de oynadığı 7 deplasman maçında, 4 galibiyet, 3 beraberlik elde etti. Galatasaray, son deplasman maçında Süper Lig'in 13. haftasında Trabzonspor ile karşılaşmış ve maçtan 1-0 galip ayrılmıştı.

Bugüne kadar 12 farklı statta karşılaşan Galatasaray ve Fenerbahçe arasında ligin 15. haftasında oynanacak maç, 355. buluşmaya sahne olacak. Geride kalan 354 maçta Galatasaray 111, Fenerbahçe 134 galibiyet aldı.

( Değerlendirme kısmı alıntıdır )

Sanırım Galatasarayda Lincoln , Linderoth , Ayhan sakat Hasan'da cezalı..
Fenerbahçede iste dev derbi öncesi Kezman dışında eksik bulunmuyor..

Sizce sonuç ne olur..

Ben bir Fenerbahçeli olarak takımıma güveniyorum.. Yarında desteklemek üzere stadda olacagım...

FenerbahçeM'ize başarılar..

Dostluk kazansın..
Bu Sene Oynanan Macların İstatiklerine Bakarsak Galatasarayın Macı Alma Olasılıgı Daha Yuksek Fakat Eskiden Yapılan Galatasaray Fenerbahce Maclarına Bakıcak Olursak Fenerbahcenin Bu Macı Alma Olasılıgı Daha Yuksek.
Bu Mac Digerlerinden Cok Daha Cekismeli Olucak Gibi Gelio Bana |-)
Galatasaray Rulaz
Fb Sux
Bir Buyugumuz Cok Guzel Bi Soz Solemisti Galatasaray la Fenerbahce Ebedi Dost Ezeli Rakip'dir ! ;-) Tribunlerdede Hersey Dısardan Goruldugu Gibi Degil Aslında..
Silindi
Members
0
Galatasaraylıyım ama sakatlıklardan dolayı Fenerin alma şansı daha yüksek gibi geliyor bana |-)
Kanfelaketi : Galatasaray Rulaz
Fb Sux

Yrn saat 21:00'dan sonrada seni aramızda görmek isterim (:
Şükrü Saraçoğlu'nda oynanacaüğı için Fenerbahçe alır derim.
Arkadaşlar olaya biraz tarafsız bakalım..

1- Galatasaray'ın kalecisi iyideğil (bu bir gerçek)..
2- Galatasayay'ın en önemli adamlarından birisi yok..
3- Maç 5000 Galatasaraylı 50000 Fenerbahçeli geçecek..
4- Fenerbahçe Tam Kadro ( en azından ben öyle biliyorum)..
5- Maç Şükrü Saraçoğlu Stadında..
6- Ben Beşiktaşlıyım.. :)
Silindi
Journeyman
2.8
3- Maç 5000 Galatasaraylı 50000 Fenerbahçeli geçecek..

Mlsf Galatasaray taraftarı yaklaşık 2500 kadar olucak ( Mlsf derken yanlış anlaşılmasın Fenerbahçeliyim =) )

4- Fenerbahçe Tam Kadro ( en azından ben öyle biliyorum)..

Deniz Barış - Serdar Kulbilge - Kezman ( Kezman'ın tam durumunu bilmiyorum belki iyileşmiştir )

Fenerbahçe'nin kazanacağını düşünüyorum 3-1
Master
59.2997
Fenerbahçe daha üstün görünüyor şu an ama 2 söz vardır,

"Top yuvarlaktır."
"Maç 90 dakikadır."

Bunlarıda düşünürsek nolucağıni şimdiden tahmin etmek zor mesela maç berabere giderken son saniyede gol olur birisi kazanır belli olmaz bu işler :)
bu sitenin kurucusu benmiyim:)
Silindi
Members
0
Kanuns : bu sitenin kurucusu benmiyim:)

Ne Alaka Anlamadım
Ne alaka_?
Kagıtta herkes fenerı favorı olarak gorunuyor ama takım havaya gırıp skora etkı edecek hatalar yapabılır...Fenerbahcelıyım fener kazansın :D
Silindi
Neophyte
0
Neyse Konuya Donelım Bence Fenerbahce Kazancak Nedenmı

1. Fenerlıyım (Oyle Istıyorum:) )
2. MAc S.S.O Stadında
3. Gs Puan Farkını Kapamak Icın Butun Herseyımızı Ortaya Koyucaz
4. Fb Avrupada Ve Derbilerde Bu Sene Iyı Gıdıyor...
5. En Onemlısın Yarın Maca Gıdıyorum Bu Sogukta Bosuna G.t Donmasını Istemem Mutlaka Kazanmalı
6. Galatasaray da Kadronun Onemlı Oyuncuları Yok
7. Ve su Istanbul Macından Sonrada Bıraz dustugunu Goruyoruz.

Bu konu kilitlenmiş ve yeni mesaj kabul edilmiyor.

Üye Ol veya Giriş Yap

Bu forum başlığına mesaj atmak istiyorsanız hemen üye olun veya giriş yapın.