Fenerbahçe 2 - Galatasary 0

Arkadaşlar geçmiş olsun :D."Sözde" bir Fenerbahçeli olarak dostluk kazandı demek istiyorum ve de kimse beni vazgeçiremez.

Kırmızı kartı yiyenin Deivid olduğuna emin misin Altu?
@dtuncer

Yaran oldugu icin olayı takip etmeden yorum yazmıs olmana kızmıyorum. Çünkü yaran var saldırıcak yer arıyosun takılmana bak..

@Infernus

Seni pek tanımadıgım icin öncelikle saygılı konuşmanı rica ediyorum.. Merak etme burda kimin küçük düştüğü ortada.. Topici takip etmeyerek saldırıyor olman yeterince küçük düşürmüş kendini..
Luciana yani Talu arkadaşımız Fenerbahçenin ve Fenerbahçelilerin Türklüğünü sorgulayıcı yazıda bulundugu icin Kurtulus savasında Gs'liler şehit oldu siz kaçtınız dediği için bunları yazdım.. Yoksa benimde Gs'nin veya Gs'lilerin Türklüğünü sorgulamak gibi bir niyetim yok.. Şu anda küçük düştün gözümde.. Bunu geldiğinde Talu Kardeşimde sölicek yazdıgını inkar etmicektir.. Lütfen biraz daha araştırmacı olalım.. Kimbilir belkide yukardaki arkadaşın gazına geldin...

--------------

Neyse Maç çok güzeldi arkadaşlar.. Ben 2 takımıda tebrik ediyorum.. İlk yarıda Galatasaray bazı dilimlerde bizden iyi oynadı ancak 2.yarıda müthiş bir Fenerbahçe vardı sahada.. 60-74 dakikaları arasındaki pozisyonları iyi değerlendirebiliseydik sanırım çok daha farklı bir sonuç çıkardı.. Sağlık Olsun..

Tebrikler Fenerbahçe'M
M.Ceritoglu : Fenerbahçe 2 - Galatasary 0

Arkadaşlar geçmiş olsun :D."Sözde" bir Fenerbahçeli olarak dostluk kazandı demek istiyorum ve de kimse beni vazgeçiremez.

Kırmızı kartı yiyenin Deivid olduğuna emin misin Altu?

Spiker Yanlış Söylemediyse eminim
Silindi
Expert
1.7
Evet Deivid Ümit Karan'a kafa attı ve kırmızı kart gördü.

Ayrıca olayın öncesini bilmeden böyle yorumlar yapmayın. Önceki sayfada bazı kişilerin yazdığı yorumlar editlenmiş.
Teşekkür ederim ibocum olayın özünü anlamalarına yardım ettiğin için..

Sevgili Lucretius editledigin postlar yüzünden bizler zor durumda kalıyoruz bilgine..
Silindi
Journeyman
8.7
@Flame'e laf atanlar.

Arkadaşlar , mal mal konuşmayın burada topic'in açıldıgına beni bazı şeyleri yazdırdığıma pişman etmeyin. Hepimiz türküz hepimizin ataları , dedeleri şehit oldu hepimiz askere gideceğiz ve gittik. Buğra kardeşimin demek istediğini herzamanki gibi kavga çıkarma amacıyla şu ortalığı bi karıştırayım diyerek kaba etinizden anladınız. Hepiniz flame'e bir özür borçlusunuz demediği şeyler hakkında suçlanıyor. Yapmayın böyle ayıp. Buğra kardeşim aldırma sen eğer bende seni kırdıysam özür dilerim. Senin ne demek istediğini ben biliyorum kardeşimsin. :(
Dışarda Çiğ Köfte yemeye gitmiştir bir ses geldi gooooooooooooooooooooooooll diye walla dedim böyle bağırıyorsa bizim arka taraf kesin Fener Bahçe atmıştır dedim ;-)
Ben Bir FenerBahceli Olarak Daha Çok Fark bekliyodum..Neden? Çünkü FenerBahcenin Çıktı Katroya Bakın Bide Galatasarayın Oynadığı Kadro...Galatasarayda Bazı Futbollcular İlk Derbisi Hee Diceksinizki Fenerde Yokmu Tabiki Fenerde de var Ama Galatasarayda Hakan Şükür Ve Ümit Karan Gibi Futbollcular Oynasaydı Maç Daha Zevkli Geçebilirdi...Bir FenerBahceli Olarak Bunu Söylüyom ..Unutmadan Deividin Yaptığıda Çok Ayıp Ben Olsam Ziconun Yerinde Ona Çok Ağır Ceza Verirdim...FenerBahce Traftalarına Gönülden Kutluyorum Bir Madde Bile Atılmadı Ama Yani Bu Derbide Kısacası Dostluk Kazandı İşllaha Önümüzdeki Derbilerde de böyle olur ... Saygılar
[Luciana] : @Flame'e laf atanlar.

Arkadaşlar , mal mal konuşmayın burada topic'in açıldıgına beni bazı şeyleri yazdırdığıma pişman etmeyin. Hepimiz türküz hepimizin ataları , dedeleri şehit oldu hepimiz askere gideceğiz ve gittik. Buğra kardeşimin demek istediğini herzamanki gibi kavga çıkarma amacıyla şu ortalığı bi karıştırayım diyerek kaba etinizden anladınız. Hepiniz flame'e bir özür borçlusunuz demediği şeyler hakkında suçlanıyor. Yapmayın böyle ayıp. Buğra kardeşim aldırma sen eğer bende seni kırdıysam özür dilerim. Senin ne demek istediğini ben biliyorum kardeşimsin. :(

biraz laflarına dikkat edermisin !
Öncelikle söylediğim sözlerin arkasındayım., Hiç kimseye karşı saygısızca da konuşmuyorum. Fenerbahçeliler için yalan yanlış bir şeyler yazılmış uyarısını yapmışsın. Fakat bu uyarıyı yaparken aynı yanlışı kendinde tekrarlamışsın. Ayriyetten benim burada küçük düşecek bir durumum yok.

Luciana arkadaşımıza gelince, "Mal mal" laflarını bi tarafına ... diyorum. Önce gidiyorsun insanları askerlikten kaçmakla suçluyorsun. Sonra gelmiş tam aksini savunuyorsun. Senin kendinden haberin varmı acaba ? "Senin ne demek istediğini ben biliyorum kardeşim" yazmışsın. Sen daha kendinin ne dediğini bilmiyorsun... Özür dileyecek birileri varsa o da sizlersiniz. Böyle insanlar hakkında söylediğiniz yalan yanlış sözler için, Sonrasında da bunu senin için söylüyorum Luciana, Adam gibi davran burada kimseye gelipte hakaret edemessin !
Silindi
Banned
1
Sizde ettiğiniz laflara dikkat edin. Üstüne alınan alınır kişiye hakaret yok burda hatta hakaret yok. Ayrıca senden terbiye öğrenecek yaşta değilim ben .
[Luciana] : Sizde ettiğiniz laflara dikkat edin. Üstüne alınan alınır kişiye hakaret yok burda hatta hakaret yok. Ayrıca senden terbiye öğrenecek yaşta değilim ben .

hiçbirimiz burda terbiye öğrenicek yaşta değiliz.Ama arkadaşını savunacaksan Bu sitede kimseye hakaret edemezsin !
Allah a şükür kimseye en ufak bir yaram dan dolayı açığa çıkmak gibi bir egom yok. Bunu sende Xlore de veya bir başkasıda yapsa hiç farketmez kimlerin vatan uğruna yürüdüğünü çok iyi biliyorum.. Ve her nerede olursa olsun fikirlerimi açıkça beyan ederim.

** Konunun tamamını her zaman post atmadan okurum bunun kararınıda senmi vermeye başladın ?

Bu arada FenerBahçe yi tebrik ediyorum. Her iki takımada önündeki maçlar için başarılar dilerim
O halde Topicin öncesini takip ediceksin adam gibi.. Ondan sonra gelip laf ediceksin sevgili dtuncer..
* Bence artık susman gerekiyor.. Konuştukça batıyosun kavramını ispat etmek istiyorsan go on.. Devam.. *

@Infernus ( Düzeltilmiştir.. Mutlu olduysanız sevindim )

Hala neyi tartışıyorsun ? Olayın özünü araştırmak zahmetine bile katlanmadan yorum yazmıssın.. Halada konusuyorsun.. Bence artık gerek yok kapatın gitsin konuyu.. Sana güzellikle anlatmak istesekte artist artist konusmaya devam ediyorsun.. Benim senden özürdileme gibi bir durumum yok.. Ama sen olayı bilmeden atladıgın icin dilemelisin bence.. Yada dilemiyosan susmasını ogrenmelisin..

İyi geceler..

Bu konu Flame tarafından düzenlendi(2007-12-08 23:29, 16 yıl önce)

Bu konu kilitlenmiş ve yeni mesaj kabul edilmiyor.

Üye Ol veya Giriş Yap

Bu forum başlığına mesaj atmak istiyorsanız hemen üye olun veya giriş yapın.