Galatasaray
Fenerbahçeliyim Başarılar Hepinize.
GalataSaray lıyım ve içten olarak her iki takımada başarılar dilerim

Bu konu dtuncer tarafından düzenlendi(2007-12-08 19:57, 16 yıl önce)
Galatasaray'a başarılar. inş. kazanırız.
Silindi
Novice
0.1
5. dakika. Fenerbahçe golü Semih ile buldu.
Gollll:selektor
Flame ' nin

Bizim oyuncularımızın bitanesi kadar Türk olamaz sizin hepinizi toplasak..

lafı nedir ya ? Türk lüğü ölçmek sanamı kaldı ? SİZEMİ kaldı... Bu kadar düşebiliyormuki bir insan

Bunu asla kabul etmiyorum. Kesin olarak reddediyorum. Bunu onlarda etmezdi..
Flame ' nin

Bizim oyuncularımızın bitanesi kadar Türk olamaz sizin hepinizi toplasak..

lafı nedir ya ? Türk lüğü ölçmek sanamı kaldı ? SİZEMİ kaldı... Bu kadar düşebiliyormuki bir insan

Bunu asla kabul etmiyorum. Kesin olarak reddediyorum. Bunu onlarda etmezdi..

Flame için;

Burada senin söylemiş olduğun sözler tüm Galatasaraylı sporseverlere geliyor bilmem farkında mısın ? Eğer farkındaysan sana şunu söyliyeyim; Buna sen karar veremessin emin ol hepimiz aynı derecede Vatanımızı ve Milletimizi seviyoruz. Türk olmaktan da gurur duyuyoruz. Bu söylediklerini ben sana yakıştıramıyorum. Öncelikle bir şey söyleyeceğin zaman düşün taşın ki söylediklerinin sonucunun nereye varacağını bil. Bu laflarla ancak kendini Türk milleti karşısında küçük düşürürsün.
Master
59.2997
Aferim yani 6-0 felan geçtik şimdi Türklüğü tartışıyorsunuz. Helal olsun sizlere sonuçta 2 side Türkiye'nin bir takımı olduğunu unutup konuşmaya devam edin..
2-0 oldu...
2. golü kim attı ?
Maç 2-0 biterse Okulda Medyuma çıkıcak adım =) Radyo dan dinliyorum da beşiktaşın rekor kırdığı Liverpool daki marşı duyuyorum sanki arkadan pek belli olmuyo ama
Silindi
Expert
1.7
Bir Galatasaraylı Olarak Feneri Simdiden Tebrik Ediyorum Oynıyorlar Alıyorlar Lincoln'aldık Ne Oldu ? Acaba İlginc.
2.Golü Deiveid di galiba o atmış şimdide kırmızı Kart yedi
Master
59.2997
Kanfelaketi : Galatasaray Rulaz
Fb Sux

Geçmiş olsun diyoruz :p

Bu konu kilitlenmiş ve yeni mesaj kabul edilmiyor.

Üye Ol veya Giriş Yap

Bu forum başlığına mesaj atmak istiyorsanız hemen üye olun veya giriş yapın.