Bir kaç birşey demek isterdim ama neyse :) gereği yok

Tekrar her iki takımada başarılar dilerim.
Bu son yazım, İnşallah bundan sonra ucu isteyerek veya istemeden başkalarına dokunulacak sözler yazılmaz.

Bu arada ikinci kez uyarmışsın teşekkür ediyorum. Fakat şunu bil ben konunun ilk yazısından beri takip ediyorum.

Kullanıcı ismimide düzgün yazarsan sevinirim. "Infernus" yazması zor olmasa gerek :huh (-Mutlu ettin beni sağol)
Silindi
Banned
1
İşte böyle, her sene böyle, cimbomu böyle, yenerler amman!

Tartışma yaratmayın aq (anti-quote)
Silindi
Members
-3
2. sayfadaki postların editlenmesi iyi olmuş.Ağır laflar vardı tartışma devam etseydi çok kişinin kalbi kırılırdı.

Maçla ilgili yoruma gelince;

Fenerbahçemizin güzel futbol oynadığını söyleyemiyeceğim fakat vasatın üstündelerdi.Gs ye nisbetende daha iyi bir futbol oynandı.50 - 70 dk ları arasında yaklaşık olarak 4 - 5 tane muhteşem gol pozisyonlarını değerlendiremedik.

Hakemle ilgili pek söylenecek birşey yok fakat Songun yerdeki semihe attığı bir tekme var.Kırmızı kart verilmesi gerekirken sarı ile savuşturuldu ki Song bile sevindi o karta.Deived in pozisyonunda doğru bir karar verildi.

Gs biraz kendi kendini yendi gibi birşey oldu.Kalli beni iyice şaşırtmaya başladı.Kalli maçtan sonra çıkıyor diyor ki;

"Tecrübe kazandı" e kardeşim sen tecrübeli 3 topçunu oturt kulubede tecrübesiz 20 yasındaki cocukları sok oyuna sonra çık "tecrübe kazandı" de.İlginç vallaha.

Fenerbahçe nedense pek asılmadı maça sanıyorum ki bunun en buuyk etkisi Çarşamba günü oynanacak olan maçtır.

Galatasarayın namaluplukda yalan oldu :) Yarında sanırım liderlik yalan olacak :) Kapanışı Uğur Boral'ın bi sözüyle yapmak istiyorum :)

"Galatasaray ın namağlup olmasının tek sebebi henüz bizimle oynamamış olmasıdır."
Basitler iftira eder, acizler şikayet eder, asiller de idare eder..
SApıyor Lock Lock LOck LOck
maç bitti.

Bu konu kilitlenmiş ve yeni mesaj kabul edilmiyor.

Üye Ol veya Giriş Yap

Bu forum başlığına mesaj atmak istiyorsanız hemen üye olun veya giriş yapın.