Hesabına erişemeyen eski üyeler Discord üzerinden yardım alabilir.

UEFA Avrupa Ligi'ndeki temsilcilerimizden Fenerbahçe, H Grubu'ndaki ilk maçında bugün saat 22.05'te Hollanda'nın Twente takımını konuk edecek.

Güncelleme: 03:06 TSİ 17 Eylül. 2009 Perşembe

İSTANBUL - Fenerbahçe, UEFA Avrupa Ligi H Grubu'ndaki ilk maçında bugün İstanbul'da Hollanda'nın Twente takımıyla karşılaşacak.

Fenerbahçe Şükrü Saracoğlu Stadı'nda saat 22.05'de başlayacak maçı İsviçreli hakem Claudio Circhetta yönetecek.

Turkcell Süper Lig'de 5 maçta 5 galibiyet alarak, sezona iyi bir başlangıç yapan sarı-lacivertliler, Twente'yi yenerek UEFA Avrupa Ligi'nde de gruplara iyi bir başlangıç yapmayı hedefliyor.

MUHTEMEL 11
Fenerbahçe'de elinden ameliyat olan Önder ile takımdan ayrı çalışan Deniz, Twente maçında forma giyemeyecek.

Teknik direktör Christoph Daum, Turkcell Süper Lig'deki gibi 6 yabancı sınırlaması olmadığı için bugünkü maçta 8 yabancı oyuncusunu da aynı anda kullanabilecek. Ligde kırmızı kart cezalısı olduğu için forma giyemeyen Emre ise Twente maçında ilk 11'de forma giyebilecek.

Sarı-lacivertlilerin maça şu muhtemel 11 ile çıkması bekleniyor: Volkan Demirel, Gökhan, Lugano, Bilica, Roberto Carlos, Mehmet (Kazım), Cristian, Emre, Dos Santos, Alex, Güiza.
Kadro güzel, hayırlısı neyse o olsun.
Azerbaycan kanalınıda şifrelediler. Bu Aydın Doğan denen insanın yatacak yeri yok. Allah belalarını versin. :kufurbaz
Twenteye başarılar ;-)
Bükreşin ardından Twente grubu ikinci bitirecektir. Twente'ye başarılar diliyoruz.
Öyle basit bir takımda değil fenerin işi zor ama en zoru bizimki ve bizde başarıyoruz
"Fenerbahçemizin UEFA Avrupa Ligi`nde Twente ile yapacağı karşılaşmada ilk 11`de sahaya çıkacak oyuncularımız şöyle: Volkan Demirel, Gökhan, Bilica, Lugano, Carlos, Emre, Cristian, Kazım, Alex, Santos, Güiza"

Cristian yerine M.Topuz, Kazım yerine Özer oynasa tadından yenmez aslında.
Fenerbahceme Başarılar Galatasarayın Rakibinede BaşarıLar Berkanu...
gördük rakibi cnm :) twente kazanırsa hayatım tam istediğim gibi gidecek :)
berkancık : gördük rakibi cnm :) twente kazanırsa hayatım tam istediğim gibi gidecek :)

Bi de bana sor :D
Twenteye başarılar :)
Twenteye başarı dilemeyin arkadaşlar ne olursa olsun bi ''TÜRK'' takımının kazanmasını istemeliyiz ve kazanırsa sevinmeliyiz.
Hiç öyle bir durum yok şimdi bak hissediyordum böyle bişey olacağını yavaş yavaş Türklük mevzusuna geliyor ;-)
Takmicaksın Berkan :)
//lucretius

laflara dikkat edelim, küfürlü, aşağılıyıcı sözcüklerden kurtulun bu olgunluğa ulaşın.

Bu konu Lucretius tarafından düzenlendi(2009-09-17 23:43, 14 yıl önce)

Üye Ol veya Giriş Yap

Bu forum başlığına mesaj atmak istiyorsanız hemen üye olun veya giriş yapın.