Expert
34.0001
nebula pyramid falan saldırı alsa da dötçüler solo oynamaktan kurtulsa artık. adamlar yeni janr yarattı la massively solo online diye.

Bu konu Kell tarafından düzenlendi(2014-07-07 15:15, 9 yıl önce)
köprüde o kadar fazla adam var ki 20 dakikadır brit bankaya gidemedim stam bitti insanların üzerinden geçmekten.
Furky! : köprüde o kadar fazla adam var ki 20 dakikadır brit bankaya gidemedim stam bitti insanların üzerinden geçmekten.

mage varsa teleport büyüsünü tavsiye ediyorum, 10-15 teleporttan sonra köprüden bankaya ulaşabiliyorsun

Bu konu isvicrelizengin tarafından düzenlendi(2014-07-07 18:05, 9 yıl önce)
Sunucuda o kadar çok yetkili var ki forumlarda insanlar ana avrat düz gidiyor, kimse de noluyor arkadaş demiyor. Durmak yok saldırılarla oyuncu çekmeye çalışmaya devam.
Expert
34.0001
5 tane player anca var zaten la ne sorun çıkıcak yetkiliye ne gerek var

türkiyenin en sorunsuz serverı döt sorun çıkarıcak player yok çünkü

YINE MI PATLADINIZ LA YINE YENI YENIDENCI TAYFA AHAHA
bi guildler arası pvp yapılsın artık ya
Expert
34.0001
dur la bi bayramdan 1 ay geçsin, sonra ağzıma sakız olurlar bayram parası diye. 1 ay sonra açarlar tekrar.
Böyle insanların açtıgı serverleri övmekten ve oynamaktan ne anlıyorsunuz bilemiyorum..

Bu serverin oyuncusundan çok avukatı olmuştur..

Başta dedik zaten ne olduklarını avukatlar her yerden fırladı fırladı çıktı..

NOLDUUUU..

Bayram yakın biraz sabredin 1-2 aylık haşlık toplar açarlar gene..

Sizde başlarsınız gene türkiyenin en iyi serveri, en mükemmel server, server adam kaynıyor yetkili kaynıyor, böyle server varken başka yerde oynanırmı diye..
özledik ..
Expert
34.0001
çok özlediysen boş sphere kur tek başına oyna. ismini de döt yap. farkı anlamazsın bile.
keşke packi dağıtsa sahibi de nebula pack yerine bu altyapıyla açılsa bari serverlar level atlar türkiye uosu yeminle : )
isvicrelizengin : keşke packi dağıtsa sahibi de nebula pack yerine bu altyapıyla açılsa bari serverlar level atlar türkiye uosu yeminle : )

packi dağıtmasına gerek yok, ülkemizde çok bu işlerde başarılı çok arkadaşımız var ama sorun player kitlesinde. yeniliklere pek fazla açık değiliz. hala ph kapalı olan, fazla janjanlı olmayan server aramaktayız. halbuki ruslara bakın, bizlere gülüyorlardır...
mercurial'in 10 senenin ardından kuyruklu yıldıza inen uzay aracı philae'nin yazılımını tamamlamasından arta kalan vakti neticesiyle dot 3'ün açılacağı konuşuluyor kulislerde, doğru mu acaba bir açıklama yapılacak mı?
Durup durup niye hortlatıyorsunuz konuyu ona anlam veremiyorum.Mercurial açılmıyacağını belirtti daha önce.Adam internet özürlü değil ilgilense gelir şuraya iki kelam yazar zaten .

Üye Ol veya Giriş Yap

Bu forum başlığına mesaj atmak istiyorsanız hemen üye olun veya giriş yapın.