Expert
34.0001
he ya multisiz 250 diye ağlaşanlar hatırlıyorum, şimdi oyuncuları multi açsınlar diye teşvik ediyolar, macro falan paylaşmışlar. duyunca kahkahalar attım.
diğer serverlar niye açık tutuyo serverlarını anlamış değilim dot 850 player gidiyo işte gerek yok başkasına
15 player var la bu adam gene sallaıo hadi nebulaya laf at isvicreli =)
hack warmıs de agla
639 player vardı dün akşam ki actionda güzeldi baya köprüde 200 kişi fln vardı sanırım pk/mavi/order/chaos karmaşık bi ortamdı güzeldi action
Expert
34.0001
50 playerin 35'i bizim arkadaşmış zaten la, gm ler gelip teşekkür ediyomuş sayıyı şişirdiği için.
Şuanda 439 player online var brit bankada 50 kadar adam var istiyorsanız girip bakın, bok atmak kolay :)
Novice
11.9
Yahu mantığınız alıyor mu 400 kişinin aynı anda online olduğu oyunun forumlarında 30 kişi yok
Furky! : Şuanda 439 player online var brit bankada 50 kadar adam var istiyorsanız girip bakın, bok atmak kolay :)

nick neydi pm atsana dün gördüm sanki seni de köprüde 250 tane okçu pk vardı çıkamadım malum
uhauhahauhuda 12 player yok yanyan serwerda
player versus mob isteyenler için ideal bi server dot (kendi evinizde sunucu açıp oynamak daha zevkli olduğu aşikar), pvp yada pp sunucular için nebula,pyramid ve eva gibi köklü sunucularından şaşmayınız.
pvm : player versus mob isteyenler için ideal bi server dot (kendi evinizde sunucu açıp oynamak daha zevkli olduğu aşikar), pvp yada pp sunucular için nebula,pyramid ve eva gibi köklü sunucularından şaşmayınız.

Nebula = tırt server çöker ayrıca bug dolu
Pyramid = Adminini biliyorum pazar alanında blackrock setimle bana kill cekti ve öylece bıraktı.
Eva = 1 2 scriptsel sorunları var onun dışında yorum yapmam.

Nick entry uyumuna göre sana da yorum yapılacak birşey yok isteyen gelsin seviyoz biz.
sana kim sevmiyon dediyse onun ... :D oynamayın demioz evinizde server açıp oynayın daha eğlenceli olur diyoz. tırt dediğin serverlar seninle yaşıt puhahaha
Expert
34.0001
solo oynamak isteyenler dotta takılabilir.

nebula multisiz 250 an itibariyle :bagirma
dot kalabalıktan dolayı eski osideki sisteme geçiyormuş artık her regionu ayrı makine hostlayacakmış diye duydum
950 player sayısına ulaştı an itibari ile 50 oyuncu daha gelirse 1000 görecek ;) nebulada siz hala 100-150 playerla mı oynuyorsunuz singile player gibi :)

Üye Ol veya Giriş Yap

Bu forum başlığına mesaj atmak istiyorsanız hemen üye olun veya giriş yapın.