abi şu adama bi ban fln atın ya kafamızı şişirdi
dotta da asla oynamayacağım ama :)
Adam reklam yapıcam diye işin bkunu çıkarttı yanlız.
Dün TNS'ye başladım, saçma sapan buglar oldu 10 dakika içinde bıraktım.

10 saattir falan DoT'ta oynuyorum, online listesine bakınca en az 35 40 tane databasede bulunan random vendor ismine denk geldim, burayı da bıraktım.

Çok zor di mi bi' tane düzgün sunucu açmak?
algos yorumundan sonra ben de şüphelendim, page attım adamlara da tüm playerları gezdirdiler az önce otomatik
100 playerı gördüm yani 40 tane isim olduğuna emin misin yani tesadüf falan olamaz mı, olamazsa adamlar baya aşmış çünkü baya kanlı canlı action atan bot yapmışlar
sahipleri amerikan tankı vuran füze yazıyo aselsanda, isteseler nebulaya girip pvp 1. olcak bot yazarlar :yes
Belki Brownie, belki de çok başarılı bi' sunucu oldu da haberimiz yok ama şöyle bir durum da var; multi açılamayacak sunucu yok ve bu sebepten ötürüdür ki bazılarının ana makineden açılmış clientler olduğunu bile düşünüyorum. 100 sunucu açıldıysa Türkiye'de 95'i doldurdu sunucuları bu şekilde.
Amerikan tankı vuracak füze yazan adamın da işi gücü yok ultima online ile ilgileniyo.
zavallı karışmayın nebula ya hıncını server açarak almaya çalışıyo :) veled eğlensin.
Syntax : Amerikan tankı vuracak füze yazan adamın da işi gücü yok ultima online ile ilgileniyo.

bill gates de işletim sistemi yazdıydı da geçen sene halo 4 oynuyodu. bkz: hobi
o değilde 100 adam war sabit artık insanlar actona cıkcakmı merak ediyorum etkinliklerde bile 5 v 5 ler dolmuor durumda garip ölü şehir gibi server sessiz sedasız artık canlansa cok iyi olucak
serverda gündüz actionları canlandıracak bir şeyler lazım geceleri fena değil ama gündüzlerde sıkıntı var
@isvicrelizengin
Elmayla armutu karşılaştırmak oldu senin yaptığın.
ilk füze radarlarını o yapmış olüm sen ne konuşuyosun ..
maillerimi buldum eski karakterleri yollayacaklarmış, beklemedeyiz :)

Üye Ol veya Giriş Yap

Bu forum başlığına mesaj atmak istiyorsanız hemen üye olun veya giriş yapın.