:):):):):)
drumbanger : öncelikle serverda yaklaşık olarak 5 gündür oynuyorum. oyuncu sayısında minimum 60 gördüm ancak serverda kesinlikle ve kesinlikle 60 kişilik aktivite yok.

3 gecedir PK olarak oynuyorum. Britain'de bankaya giriyorum adam kesiyorum. Moonglow'da öyle, Minoc'ta öyle, Skara Brae'de öyle, Vesper'da öyle. bunu söylememin sebebi ise farklı. mantıken gece olduğu için insanların makroya bırakıp gitmesi çok doğal geliyor aslında. ama kestiğim insanların içinde hiçbir şey çıkmıyor. ne bir potion var, ne bir lockpick, ne bir dagger, ne bir resurrection scroll ne de başka bir şey. aklınıza ne gelirse artık. kısacası, kimse öyle bırakıp gittiğinde skill kasmıyor. öldükten sonra gidip reslenen de görmedim zaten hiç.

ayrıca minoc'ta easy açmış bir şekilde ağaçların arasını dolaşan birini gördüm. connector tarzı bir şey varsa o da baya bir nanay durumda. site desen direkt foruma atıyor ama forum bomboş. bilgi olarak çok eksik var, türlü türlü item var ama neye yaradıklarını dair pek bir fikir yok.

benim çıkarımım; bu serverda inanılmaz ciddi derecede bot kullanılıyor. saf online sayısı 25'i geçmemiştir şu ana dek.
tavsiyem; oynayıp zaman kaybetmemek gerek. 2014 oldu artık belki 25 kişi bile çekici gelebilir ama alternatiflere yönelmek gerek oynamak istiyorsanız.

connector türkiyenin en iyi connectoru, connectoru yazan adam aselsanda füze yazıyo aynı zamanda :D makroman senin gördüğün, sahipleri istemezse bilgisayarından skype bile açamazsın merak etme :D ayrıyetten akşamki actionlara denk gelmiyorsun sanırsam zaten akşam en az 25 kişilik action oluyor
action serverda zaten ilk 20 gün olmuyor 1. dottada böleydi ama 20 günden sonra 150-200 kişilik actionlar gördük :)
serwer iyi umarım eski kalabalıgına ulasır 70 80 kişi arası suan -Forum inci sözlüktente kötü yaş aralığı 15 18 ana bacı sövüyorlar staflarda siliyor sadece player kaybetmemk için sanırım anlamadım yada o playerlar imtiyazlı nese forumu kullanmayı bıraktım ama cok player forumlara girdi bune la eski sahipleri değil bunlar sanırım millet lise kantini gibi forum kullanıyor diyip cıktı geri baska serwer bekliyorlar
size nebuladaki stafflar lazım aslında ezilmeye alışmışsınız böyle ne deseniz forumdan banlanıp başlığınızın silinmesi hoşunuza gidiyo herhalde :D dotta şuana kadar servera nerdeyse forum üzerinden sövdüler yapmadıkları kalmadı daha bir kişinin banlandığını görmedim
comunity scriptlerini düzenleyip süper sistem yazıyoruz abi demek hoşunuza gidiyormu :D kaç ay götürecekte sıkılıp bırakacaksınız bakalım görecez.
roayla karıştırdın herhalde dotta ev dışında community packden sistem yok :D:D
kehkehkeh

@isvicrelixyz herneysen

savunucam diye sürekli başka sunuculara laf yetiştirme çaban nedir :) aferim nebulayıda roayıda iyi bellemişsin zekana unutma asla :) güzel.
fakce acclerle laf salatası yapıyorlar server'a laf atmadım guzel dedim eskisi olması için nebula ve revonun patlaması lazım suanki sayı iyi + 30 kişi oldumu guzel olur server ama evet biraz yönetici eksiği var forum u kasediyorum
girmeyin o zaman foruma dotta tek bir staff olması bir kalite örneğidir hatta benim hayalimde 0 stafflı bir server açmak vardı hep bu sayede playerlar editt editt diye ağlayamıyor dotun sabah player sayısı nebulayla aynı şuan ki tahminim birkaç haftaya tekrardan türkiyenin en kalabalık serverı olucak
drumbanger : öncelikle serverda yaklaşık olarak 5 gündür oynuyorum. oyuncu sayısında minimum 60 gördüm ancak serverda kesinlikle ve kesinlikle 60 kişilik aktivite yok.

3 gecedir PK olarak oynuyorum. Britain'de bankaya giriyorum adam kesiyorum. Moonglow'da öyle, Minoc'ta öyle, Skara Brae'de öyle, Vesper'da öyle. bunu söylememin sebebi ise farklı. mantıken gece olduğu için insanların makroya bırakıp gitmesi çok doğal geliyor aslında. ama kestiğim insanların içinde hiçbir şey çıkmıyor. ne bir potion var, ne bir lockpick, ne bir dagger, ne bir resurrection scroll ne de başka bir şey. aklınıza ne gelirse artık. kısacası, kimse öyle bırakıp gittiğinde skill kasmıyor. öldükten sonra gidip reslenen de görmedim zaten hiç.

ayrıca minoc'ta easy açmış bir şekilde ağaçların arasını dolaşan birini gördüm. connector tarzı bir şey varsa o da baya bir nanay durumda. site desen direkt foruma atıyor ama forum bomboş. bilgi olarak çok eksik var, türlü türlü item var ama neye yaradıklarını dair pek bir fikir yok.

benim çıkarımım; bu serverda inanılmaz ciddi derecede bot kullanılıyor. saf online sayısı 25'i geçmemiştir şu ana dek.
tavsiyem; oynayıp zaman kaybetmemek gerek. 2014 oldu artık belki 25 kişi bile çekici gelebilir ama alternatiflere yönelmek gerek oynamak istiyorsanız.

[WC c_woman]
CREATE=061ee2
SERIAL=01dcc1c
NAME=Yviene
COLOR=083f2
TAG.homehomehome=029092e6e
TAG.mute=02
TAG.name.suffix=" [dilsiz]"
ACCOUNT=drumbanger
DEATHS=26
KILLS=19

02:08:(_amenu_help_page.scp,289)Yviene adli oyuncu page atti: online admin varsa konuşmak istiyorum.
18:19:(_amenu_help_page.scp,289)Yviene adli oyuncu page atti: Sunucuyu hareketlendirmek adına hiçbir çabanız var mı?
18:40:(_amenu_help_page.scp,289)Yviene adli oyuncu page atti: Kardeşim, page atıp cevap alamayacaksam niye oynuyoruz la burada. servera hareketlilik getirmek için bir şey yapcak mısınız
18:53:(_amenu_help_page.scp,289)Yviene adli oyuncu page atti: 6 kill ile PK mı olunuyor?
21:00:(_amenu_help_page.scp,289)Yviene adli oyuncu page atti: Bu bowların hızı ne olacak? Cevap vermezseniz serverı bırakıyorum, pagelerime cevap vermeme huyunuz baydı beni.
21:01:(_amenu_help_page.scp,289)Yviene adli oyuncu page atti: Etkinliği de sikerim ananızı da sikerim, cevap verin lan cevap.
21:02:(_amenu_help_page.scp,289)Yviene adli oyuncu page atti: yahu anası bacısı sikilmiş orospu çocukları, cevap bekliyorum ben. gelin, konuşalım. size biraz PvP dengesi öğreteyim.

bunlar da diğer oyunculara oyun içinden özel mesajla ettiğin küfürler:

https://imgur.com/uSu5KWO

bu arada küfür ettiğin adamlardan biri senden şikayetçi olacakmış talep edildiği takdirde ip adresin vb. bilgileri vermekle yükümlüyüz haberin olsun.

serverda her ezilen sağda solda bok atacaksa işimiz var :?

Bu konu dotultima tarafından düzenlendi(2014-05-16 14:59, 10 yıl önce)
adfkajdfşadkjfşadjfklajfdj rage page
dotultima :

[WC c_woman]
CREATE=061ee2
SERIAL=01dcc1c
NAME=Yviene
COLOR=083f2
TAG.homehomehome=029092e6e
TAG.mute=02
TAG.name.suffix=" [dilsiz]"
ACCOUNT=drumbanger
DEATHS=26
KILLS=19

02:08:(_amenu_help_page.scp,289)Yviene adli oyuncu page atti: online admin varsa konuşmak istiyorum.
18:19:(_amenu_help_page.scp,289)Yviene adli oyuncu page atti: Sunucuyu hareketlendirmek adına hiçbir çabanız var mı?
18:40:(_amenu_help_page.scp,289)Yviene adli oyuncu page atti: Kardeşim, page atıp cevap alamayacaksam niye oynuyoruz la burada. servera hareketlilik getirmek için bir şey yapcak mısınız
18:53:(_amenu_help_page.scp,289)Yviene adli oyuncu page atti: 6 kill ile PK mı olunuyor?
21:00:(_amenu_help_page.scp,289)Yviene adli oyuncu page atti: Bu bowların hızı ne olacak? Cevap vermezseniz serverı bırakıyorum, pagelerime cevap vermeme huyunuz baydı beni.
21:01:(_amenu_help_page.scp,289)Yviene adli oyuncu page atti: Etkinliği de sikerim ananızı da sikerim, cevap verin lan cevap.
21:02:(_amenu_help_page.scp,289)Yviene adli oyuncu page atti: yahu anası bacısı sikilmiş orospu çocukları, cevap bekliyorum ben. gelin, konuşalım. size biraz PvP dengesi öğreteyim.

bunlar da diğer oyunculara oyun içinden özel mesajla ettiğin küfürler:

https://imgur.com/uSu5KWO

bu arada küfür ettiğin adamlardan biri senden şikayetçi olacakmış talep edildiği takdirde ip adresin vb. bilgileri vermekle yükümlüyüz haberin olsun.

serverda her ezilen sağda solda bok atacaksa işimiz var :?

istediğin ip'yi verebilirsin, sorunum yok. ilginç olan ise size yöneltilen iddialara karşı benim pagelerimi ortaya sunmanız. benim küfretmiş olmam, sizi sevmiyor olmam falan bu iddiaların gerçek olup olmadığını gösteren YEGANE şey mi?

mağdur edebiyatını herkes benimsemeye başladı. demagojiyi boşverin siz şimdi, benim yazdıklarıma bir cevabınız varsa hep beraber onları okuyalım. yoksa, serverın iç işlerini buraya taşıyarak nasıl profesyonellik dışı hareketler sergilediğinizi de bir açıklarsınız artık.
Ultima Online bizim ülkemize fazla.
yav hee hee diyn böyle adamlara. adam kötülemiş kötülemiş sonrada esas nıyetını yazmıs orayı bırakın baska yere yonelın. ben ilk açıldgndan berı oynuyrm bırsuru action gordm adam gordum sen nerde takılıyorsan bunları görememiş ( görmek istememiş ) olabilirsin. ama amacı oynamak olmayan kendını bır bk sanan ınsanlar mlsf böyle oluyor. adam server a gelıyor bılmem kaç senedır oynuyorum ben su ne bu ne bu nıye böyle diyor ahkam kesiyor. begenmıyormusun oynama ? cok basit değilmi bu. kimse fikir sormuyor senden yardım istemiyor . begenmıyorsan ne foruma gir ne oyuna çk basit bir çözüm. ama her emzik verilmeyen böyle çamur atıyor işte tipik beyin.dll bulunamadı rahatsızlıgı..

Üye Ol veya Giriş Yap

Bu forum başlığına mesaj atmak istiyorsanız hemen üye olun veya giriş yapın.