eski karakterle geliyor dediniz sağa sola üye olduk haber alak diye bekliyorz !.
gelmiş zaten eski karakterler .karakterkurtar komutuyla alabiliyorsun mail atmışlar az önce eski accımı falan, yolluyolar herhalde herkese eski acc şifreyi hatırlamayanlar için
oo güzel haber bu işte Brownie yerim seni adsasds
.karakterkurtar ile eski karakterlerinizin yeteneklerini geri getirebilirsiniz.
az önce forumlarında belirttim ama cevap vermek yerine direk konuyu sildiler başka seçenek kalmadı belki burada cevap verme gereği duyar yöneticileri mercurial

bugün tns kapandı ve aldığım duyuma görede tns ile dot birleşiyormuş.Mercurial ile xeon yakın arkadaşmış vs revodan çekindikleri için birleşme kararı alınıp bütün kayıtlar bu sefer dot a geçirilecekmiş.Varsa öyle bi durum dot'un durumu ortadaki harfin ünlü harf ile değiştirilmesi haline gelir haberiniz olsun
VarsaYoksa : az önce forumlarında belirttim ama cevap vermek yerine direk konuyu sildiler başka seçenek kalmadı belki burada cevap verme gereği duyar yöneticileri mercurial

bugün tns kapandı ve aldığım duyuma görede tns ile dot birleşiyormuş.Mercurial ile xeon yakın arkadaşmış vs revodan çekindikleri için birleşme kararı alınıp bütün kayıtlar bu sefer dot a geçirilecekmiş.Varsa öyle bi durum dot'un durumu ortadaki harfin ünlü harf ile değiştirilmesi haline gelir haberiniz olsun

:D:D hadi burak başka kapıya sana ekmek çıkmaz burdan :yes
Bir takım duyumlar aldım, doğru mu bilmiyorum ama tavsiyem 1-2 üyelik alın kenara koyun.
dot uo zirveyi tekrardan garantiliyor. https://www.youtube.com/watch?v=BNdgoUEQmEs&feature=youtu.be demiştim elinde sonunda kaliteye yönlenilir. player rekorları gelmeye başlar tekrardan yakındır :D
server boş ya biz mi başka serverda oynuyoruz nebula revo patlamadan oranın playerları guildleri gelmeden olmaz
brit bankada 5-6 kişi tavla otuyoruz şuanda sıkılıyorsan gel dostum
Exc_Power : server boş ya biz mi başka serverda oynuyoruz nebula revo patlamadan oranın playerları guildleri gelmeden olmaz

oyun içi nickiniz nedir? ben dotta oynuyorum hemen hemen bildiğim tüm guildler de dotta oynuyor ki şu an sanırsam türkiyenin en kalabalık serverı, belki de actionu yanlış yerlerde aradığından bulamıyorsundur. bir guilde girmeni tavsiye ederim. nebula falan dotla kıyas edilebilecek nitelikde değil ne yazık ki en basitinden nebulanın twitch tv sinden 2v2 turnuvasını izlersen yeterince gülebilirsin. pvpnin ortasında faction olayından birbirine dalmayan gruplar yetmezmiş gibi staffların çözüm olarak herkesi guildden atması mı dersin, 5 tane staff elle tek tek pot dağıtıp 5 saatte pvp yapması mı dersin, finaldeki grubu poili silahdan eleyip önceki turlarda sadece bazılarını eleyip bazılarına iyi madem hadi bida yapın siz demeleri mi dersin, bir gruptaki iki kişiden birinin ölüp diğeri 10 hp iken ay ay dalınmıyor baştan baştan diyip adamları resleyip tekrardan yaptırmaları mı dersin baya komik nebula arada izleyip gülüyorum sdlfksjdf
Sen şakamısın ya =) tr nin en kalabalık sevrı 80 player var 50 si bot bankada 5 kişi nortta 5 kişi

15 cosa nostra var 10 kişi de oteki guilddler bu kadar

Sen uoda bildiigğin guildler kim ? Tvi nerde ? Silentium nerde? Deadly tocuh ? Neandertal ? Bioazard ? Bunların hiç biri yok neyn kafasındasın sen
Dota laf atmıyorum ama o senin laf attıgın serverlar patlamadan 15 kişilk bi guild 3 kaleyi alır bukadar
Exc_Power : Sen şakamısın ya =) tr nin en kalabalık sevrı 80 player var 50 si bot bankada 5 kişi nortta 5 kişi

15 cosa nostra var 10 kişi de oteki guilddler bu kadar

Sen uoda bildiigğin guildler kim ? Tvi nerde ? Silentium nerde? Deadly tocuh ? Neandertal ? Bioazard ? Bunların hiç biri yok neyn kafasındasın sen
Dota laf atmıyorum ama o senin laf attıgın serverlar patlamadan 15 kişilk bi guild 3 kaleyi alır bukadar

silentiumla neandan bir sürü oyuncu var dotta, gerisini guildden saymıyorum neyse nebula oyna sen herkes kendi kalitesinde serverlarda oynasın sdlfksf ha bu arada dot türkiyedeki tek botsuz server orda yalan söylemişsin
Kim var çok merak ediyorum neandan ? bana 3 kişi söylesene =) Silenttende

sabah 3 45 player saat 5 47 player
arkadaşlar tartışmayalım
nebula yılda 50 kere hacklenip istenilen kişinin accountına isteyen kişinin girebildigi bir sunucuyken

dot bir kere bile hacklenmedi :)

nebulada tamer warlock mage warrior craft fln isteyen varsa dbyi yayınlamadan verebilirm account istedigi kadar pin dahil yalnız kendi girip bakıcak tek tek

Üye Ol veya Giriş Yap

Bu forum başlığına mesaj atmak istiyorsanız hemen üye olun veya giriş yapın.