Keitel : Haywansewer Blue nicki ile yönetici olamayacağını, yaşın oyun üzerinde bir ağırlık koyamayacağını çok güzel bir şekilde ispat etmiştir.
Sunucu bu duruma geldiyse tek sorumlusu Blue'dur.
Scripter Glorfindel 6 ayın 2 ay online oluyor buglara çözüm yöntemlerini buluyoruz uygulayacak adam olmuyor.
Kabus deseniz zaten sunucu ile alakası olmayan biri.
Blue ise saman altından su yürüten bir tip sunucuyu bu duruma getirip scriptlere sahip olup yeni bir isimle sunucu açmaya çalışan günümüz kurnazlarından biri.
Sunucu ile tek ilgilenen isim Thingol'dür. Connectorü şu zamanda vericem dedi verdi, intro aynı şekilde, site aynı şekilde. Fakat tek bir kişinin ilgilenmesi ile yürümüyor bu işler. Blue kendine zarar verebilecek olan herkesin bir şekilde ipini çekmeye çalıştı fakat bilmiyordu ki ipini çekmeye çalıştığı kişi çoktan mezarını kazmış Blue'nun girmesini bekliyordu. Deluda adamlara küfür edende sensin her boku yiyen sensin burada bu şekilde konuşmalara gerek yok illa açık mı edelim her haltını ? Bunu mu istiyorsun ? Tekrar söylüyorum senden Yönetici falan olmaz, yaşın gereği çoluk çocuğunla ilgilen ultima sana fazla kalıyor hayatında başarılar.

Madem böyle durum kapatın usta ?. Gerek var mı sıkıntı çekmeye.
Şu an icin 2 aktif olan sunucuda oynamıs bulunmaktayız ailecek slayertr ve curve uo player sayıları ortada malum yapılan haksızlıkların söylememe gerek yok fakat iki sunucuda adaletli davranmıyor sadece şuna üzülüyorum uzun zamandır elmoth gibi bir sunucu yoktu bunu yapanlarda biz playerleriz biz kendi çıkarlarımız icin harcadır. Fakat elmoth uo yu özlüyorum genede elmoth gibi bir sunucuda oynamak gurur verici idi tekrardan açılmasını temenni ederim. Elmoth Uo yönetimine cok tşk ederim bize boyle bir sunucu icinde oynama fırsatları verdikleri icin O eski elmoth uo'yu özlüyoruz. Yazj oldu yazık Teşekkür Ederim hersey icin.
İyi inanmışsınız arkadaşlar cidden emeğinize sağlık
Crany : Şu an icin 2 aktif olan sunucuda oynamıs bulunmaktayız ailecek slayertr ve curve uo player sayıları ortada malum yapılan haksızlıkların söylememe gerek yok fakat iki sunucuda adaletli davranmıyor sadece şuna üzülüyorum uzun zamandır elmoth gibi bir sunucu yoktu bunu yapanlarda biz playerleriz biz kendi çıkarlarımız icin harcadır. Fakat elmoth uo yu özlüyorum genede elmoth gibi bir sunucuda oynamak gurur verici idi tekrardan açılmasını temenni ederim. Elmoth Uo yönetimine cok tşk ederim bize boyle bir sunucu icinde oynama fırsatları verdikleri icin O eski elmoth uo'yu özlüyoruz. Yazj oldu yazık Teşekkür Ederim hersey icin.
dostum slayertr de yaşadığın bi haksızlık varsa buyur pm den yada başka bi yerden konuşalım konuyu yardımcı olmaya çalışayım başka bi konuyu kirletmeden.
Pardon da curve'de ne haksızlığa uğradığını söylersen sevinirim. Ben de özel mesaj ile iletmeni dileyeceğim. Teşekkür ederim.
Ayakli ego staff acc bulup kendine edit bastı nmeron sen edit yok dedin millet itemim gitti dedi geri itemlerini verdin slaytere gelirse adil olmayan bug dolu bug söyledigimiz halde ceza yedik sayalımmı daha
Dostum curveyi karalamanıza gerek yok.edit basilmişti res atıldı şuan temiz sunucu.akşamları aksiyonumuz dönüyor eğleniyoruz playerimiz gayet yeterli.akşamları 50 kişiyle oyun oynayabliyoruz.
Her sunucu da yaşanan durumlar tabiki olur önemli olan altından kalkmak.. Elmoth kalkamadı.. Kimse Curve için laf dalaşına girmesin böyle bir durum yaşanmıştır fakat altından kalkmıştır şu an tertemiz bir şekilde güzel bir oyun oynanıyor. 30+ kişi oynuyor ve gayette zevkli bir action dönmektedir. Bırakıp oraya buraya gidenlere şimdiden söyliyim çok büyük hata yaptınız :) Herkese iyi günler dilerim..

Arwen Denuedo

Bu konu unicorn1907 tarafından düzenlendi(2014-10-20 05:08, 9 yıl önce)
unicorn1907 : Her sunucu da yaşanan durumlar tabiki olur önemli olan altından kalkmak.. Elmoth kalkamadı.. Kimse Curve için laf dalaşına girmesin böyle bir durum yaşanmıştır fakat altından kalkmıştır şu an tertemiz bir şekilde güzel bir oyun oynanıyor. 30+ kişi oynuyor ve gayette zevkli bir action dönmektedir. Bırakıp oraya buraya gidenlere şimdiden söyliyim çok büyük hata yaptınız :) Herkese iyi günler dilerim..

Arwen Denuedo
Bir gün öncesine kadar Curve'nin gerçekten temiz olduğuna inanırdım duyduğum bi kaç söylentiler hala şuan bile temiz bir sunucu olmadığını gösteriyor.Sistemleri olsun oyun akışı olsun diğer sunucular arasında benim gönlümde en başını alıyor ama temizlenmesi gereken bi sunucu.
Elhamra. :
unicorn1907 : Her sunucu da yaşanan durumlar tabiki olur önemli olan altından kalkmak.. Elmoth kalkamadı.. Kimse Curve için laf dalaşına girmesin böyle bir durum yaşanmıştır fakat altından kalkmıştır şu an tertemiz bir şekilde güzel bir oyun oynanıyor. 30+ kişi oynuyor ve gayette zevkli bir action dönmektedir. Bırakıp oraya buraya gidenlere şimdiden söyliyim çok büyük hata yaptınız :) Herkese iyi günler dilerim..

Bir gün öncesine kadar Curve'nin gerçekten temiz olduğuna inanırdım duyduğum bi kaç söylentiler hala şuan bile temiz bir sunucu olmadığını gösteriyor.Sistemleri olsun oyun akışı olsun diğer sunucular arasında benim gönlümde en başını alıyor ama temizlenmesi gereken bi sunucu.

Tamam fikirlerine saygı duyuyorum fakat bu söylediklerin eskide kaldı item fazla olabilir bu insanların gözünde birilerine edit basıldığı gibi görünüyor fakat şu server da online olan playerlar arasında listenin en başlarından birisiyimdir ve gerçekten şu söylediklerin eskide kaldı artık sıkı kontrol ediliyor herşey emin olabilirsin.

Arwen Denuedo
Bir staffın player charı olup kendine ve çevresine yardımcı olursa ben o serverdan hayır beklemem ve şuandada hala devam ediyor.

Bu konu Elhamra. tarafından düzenlendi(2014-10-28 11:13, 9 yıl önce)
curve 0 player neyin kafası bu anlamadım
Kendilerine hakim olabilselerdi curve uo çok iyi yerlere gelirdi ama o tren çoktan kaçtı..

Bazı oyunculara o kadar çok rename atıldıki artık kendileri bile kim olduklarını unuttular..

Herkes boşuna birbirini onu bunu suçlamasın..

Suçlular halen orda duruyor..

Balık baştan kokuyor malesef..
Sunucu Patates olmuş site kapalı vs. bla bla.

Hala altına neden yorum geliyor.
burası 6 7 ay önce kapandı dayı sen neyi yazıyon,başka bişey konuşulmuş yukarıda.

Üye Ol veya Giriş Yap

Bu forum başlığına mesaj atmak istiyorsanız hemen üye olun veya giriş yapın.