sizin ikinizin ciddi manada kişilik sorunlarınız var amacınız gerçek anlamda yeni gelecek kişileri aydınlatmak ise bunu tek bir mesajda kanıtları ile yazın ki bizde karar verelim oynayıp oynamayacağımıza ama kanıtlarla özellikle belirtiyorum

Ben hiçbir Staffın küfür ettiğini görmedim(sen küfür edersen adamlarında bir sınırı var patlamışlardır bi ara rosslyn ler vardı forumda oyunda ana bacı herkesi kalaylayan misal onlar gibilere ettilerse az bile)

Serverda bug dışında sorun görmedim(adamlar büyük kısmını çözdü durmadan yenileniyorlar birçok serverdan daha iyi ve stabillerler)

Serverda editte görmedim keyfi milleti banlayan yada banlatanda görmedim edittir denilen insanları bile hatalarında yerin dibine soktu bu sunucu bu oyunun guildler için değil bireyler için olduğunu çoktan kanıtladı

Server çok kaliteli saldırıya dayanmaları tr de yurtdışına bile ip leri açık tutmaları introsu sitesi connectoru sistemleri ile ilkleri başarmaları ile ciddi manada iyiler hani yiğidi öldür hakkını yeme denir ya aynen öyle

Varsa kanıtınız koyun görelim ama kanıtlarınız gerçek dışı isede u-s den uzaklaştırılmanız dileğiyle.
shina : sizin ikinizin ciddi manada kişilik sorunlarınız var amacınız gerçek anlamda yeni gelecek kişileri aydınlatmak ise bunu tek bir mesajda kanıtları ile yazın ki bizde karar verelim oynayıp oynamayacağımıza ama kanıtlarla özellikle belirtiyorum

Ben hiçbir Staffın küfür ettiğini görmedim(sen küfür edersen adamlarında bir sınırı var patlamışlardır bi ara rosslyn ler vardı forumda oyunda ana bacı herkesi kalaylayan misal onlar gibilere ettilerse az bile)

Serverda bug dışında sorun görmedim(adamlar büyük kısmını çözdü durmadan yenileniyorlar birçok serverdan daha iyi ve stabillerler)

Serverda editte görmedim keyfi milleti banlayan yada banlatanda görmedim edittir denilen insanları bile hatalarında yerin dibine soktu bu sunucu bu oyunun guildler için değil bireyler için olduğunu çoktan kanıtladı

Server çok kaliteli saldırıya dayanmaları tr de yurtdışına bile ip leri açık tutmaları introsu sitesi connectoru sistemleri ile ilkleri başarmaları ile ciddi manada iyiler hani yiğidi öldür hakkını yeme denir ya aynen öyle

Varsa kanıtınız koyun görelim ama kanıtlarınız gerçek dışı isede u-s den uzaklaştırılmanız dileğiyle.

Roslyn adlı karakter benim ana bacı demişin de 1 tane küfürümü koymanı bekliyorum hani varsa. Böyle asılsız iddaalarla nereye varıcaksın merak ediyorum ben ortaya attığım iddaaları fotoğrafla destekledim aynısını senden bekliyorum öyle atıp tutmayla olmuyor.
Şimdi anlaşıldı sizin derdiniz kısacası bizi banladılar gururumuza yediremedik ortalığı karıştırlalım iftira atalım mantığı :) siz değilmisiniz oyunda ki bende rp ciyim rp yaptığımız için küfür edip kaçanlar? Birisi sizi kestiği an forumda gelip ağlayıp zırlayanlar ettiğiniz küfür ve buglardan sonra banlananlar?
şu kanıtları görmek istiyoruz baştan sona evet bekliyorum sizin gibi zihniyetler yüzünden bu güzel oyun bu hale geldi edit yapılsaydı burada iftira atmazdınız yazık adamlığınıza gerçekten yazık siz bu hayatta hakkı ile biryerlere gelemeyecek kadar basit çanak yalayıcı insanlarsınız küfür görüntüleriniz forumda çok yayınlandı yönetimden biri görürse lütfen yayınlasın
Siz cidden ruh hastasisiniz valla gülüyorum.ayni konu hayvanseverle gecti banlanmadik dedim fotograf koydum eski yazilara bak.birisi bizi kestiği an foruma gelip aglamisiz mi haha ya hani atip tutmusun birsey olmaz oylesiniz boylesiniz diye az adamsan ki sanmmiyorum fotograf koy.ben koydum eski konulara bak.

he birde oyundaki karakterinin ismini yaz da kim olduğunu bilelim cekinme bukadar.
bgchner : Siz cidden ruh hastasisiniz valla gülüyorum.ayni konu hayvanseverle gecti banlanmadik dedim fotograf koydum eski yazilara bak.birisi bizi kestiği an foruma gelip aglamisiz mi haha ya hani atip tutmusun birsey olmaz oylesiniz boylesiniz diye az adamsan ki sanmmiyorum fotograf koy.ben koydum eski konulara bak.

he birde oyundaki karakterinin ismini yaz da kim olduğunu bilelim cekinme bukadar.

Biz buna kültür seviyesi sayesinde anlama kapasitenin ne durumda olduğuna bağlıyoruz geçmişte koyduğun kanıt dediğin traji komik dökümanları iyice bir incele beyin jimnastiği yap sonra var de son mesajına hepsini şöyle bir topla irdele ve yayınla biz göremedik editlik adına birşey edit olan gruplar neden çıktı sunucudan şöyle bi düşün? Edit olan korunan adam sunucudan ayrılır mı?
Adamlığımıza söz edebilecek en son adamlardan biriside sensin Rabbim herşeyle gel Kul hakkı ile gelme karşıma demiştir. Ve sen bu boş iftiralarla bizde oynama Şevki birakmamaya başladın kişilik sahibi olmanı isterdim ama abu doğuştan gelir sonradan kazanılan bir durum değildir. O ss leride yöneticiler lütfen koysun bizzat ben gördüm forumda oyundada çok denk geldim bunların dengesiz tavırlarına
Aynen allah aşkına koysun birtane küfürümü :D varsa tabi.Neyse takılın siz kasın biraz sdfsdf
banlaninca ağlayan çocuklarin gözyaşi dinmemiş ki buradalar hala,serveri kötülüyorlar
Mesela bunları bulabildim senin için forumdaki çöp kısmından çıkanlar ne dersin?

Çok güldüm yalnız :D Emek hırsızlığından bahseden adam benim nickimle char açmış :D tarih yayınlasaydınız ispatlamam daha kolay olurdu yalanlarınızı.
Açıkcası şuan bilgisayarda connector olmadığı için banlı accyi açmış bile olabilir bu stafflar beklerim :D.

Öncelikle salak insan shina biz Roslyn adlı karaktere Rename atmadan önce ice isle da evler öyle bile değildi :D atıldıktan sonra zaten kalelerimiz le evler geri verildi sadece kale kuruldu.Okadar uğraşmışın beynin yetmemiş.

2. olarak ise benim oynadığım dönemdeki bütün oyuncular bilirki fotoğraftaki nicklerde karakter yoktu yeni oyuncular olduğu çok bariz ah canım ah kaç yaşındasın sen ya :D biri der 43 karımla oynuyorum allah bilir bu işin içinde haywanseverde vardır :D
ahahah allah sizi bildiği gibi yapsın şimdi mevzuyu gördüm allah sizi bildiği gibi yapsın :D cidden kahkaha attık olm siz ne sapık adamlarsınız char açmış kasmış bide mage robe falan giydirmiş kesmiş. bunu kim yaptıysa cidden tebrik ederim :D

olm şaka mısınız o char cicikız ismiyle oyundaydı roslyn ismiyle ap guildi banlandığından beri yoktu o isim. bunu hazırlayan arkadaş o charın cicizkız ismiyle oyuna geri döndüğünü bilmeyecek kadar sazan olduğundan böyle bişi yapmış. bronze setli famesiz charla o alanda warrior haliyle bide kesmiş küfrettirmiş falan ulan yazık bu elmoth yöneticilerine yaptıklarına bak ahahaa ulan cidden acizsiniz :D

gece gece iyi güldürdünüz allahta sizi güldürsün :D

düşünün ki bu serverın staffı roslyn diye char açıp küfür ettirip ss koymuş ulan o charın adı cicizkız hatta videoların birinde gözüküyor. char banlı ki sahibi haftalardır oyuna girmiyor. komiksiniz cidden bu acizliğe kadar düşmüşseniz zaten herkes ne mal olduğunuzu görmüştür.
https://www.hizliresimyukle.com/image/fpI

https://www.hizliresimyukle.com/image/fph

https://www.hizliresimyukle.com/image/fpc

Bogacc2 - Karakterler - Aomine Cift Egzoz - Sastre

Bogacc3 - Karakterler - Roslyn Cift Egzoz - Rename atıldıktan sonra Cicikiz

Bogacc4 - Karakterler - Dozer Cift Egzoz

Normalde hepsi banlı olmasına rağmen arkadaşın fake foto koymasından dolayı girmek istedim fakat bogacc3 Roslyn Cift Egzoz olarak açılan fakat sonra Cicikiz diye rename atılan acc silinmiş.AÇıkcası neden sadece charı silmediler bilmiyorum aklıma direk acaba isim aynı aile olmuyormu sorusu geldi. Herneyse bana kul hakkından bahseden herif bunları yapıyor yazık allah yardım etsin size oyun için bunları yapan ilerde ne olur bilemem.
Şimdide fake foto diyor Allah acil akıl fikir versin sana.
-wisQuen- : Şimdide fake foto diyor Allah acil akıl fikir versin sana.

Adamın biri yolda giderken bunların suratına tükürse Yarabbi Şükür diyecek potansiyelde insanlar olduğundan basit insan senaryocu olunca senaryo türetmekte kolay oluyor :) kanıt üstte kişiliksiz insancık gören incelesin ve görsün benim bulabildiklerim bu kadar başkasında varsa yayınlasın ki bir insanın ne kadar onursuz olabildiğini herkes görsün
Eski oyuncularin hepsi fitodaki salajligi anlar. Benim oynadigim donemde olmayan oyuncularla cekmis fotoyu hadi onu gectim acik alanda warriorla kesmisin beni hemde bronze setli warrior hahahahahahaha.yasiniz kucuk kufuru bile komik etmissiniz.roslyn nicki varken ice isle da yerlesim bile oyle değildi ah beyni kucuk kardeşlerim :))))

onu gectim roslyn nicki olduğu dönemde ap guilsi vardi charin ustunde tag yok bidakine guils kurup oyle foto cek :))
Hı hı anlıyorum seni üzülme çık gez dolaş biraz uykularına bile girdiğine eminim o kadar büyük bir kuyruk acısı bırakmışki server sana ne yapacağını şaşırmışsın ama yaptıklarını yapmadım diye çıkma ortayaki millet hak versin üzüldüm haline bir insan olarak kanıtları hala koymamışsın cevabına bizleride bir aydınlat hayrına.

Üye Ol veya Giriş Yap

Bu forum başlığına mesaj atmak istiyorsanız hemen üye olun veya giriş yapın.