öncelikle web siteniz berbat söylemeden edemeyeceğim çok karanlık yazıları okumak için yazıya odaklanmak gerekiyor resmen!. bence biraz daha renkleri açmanız gerekli. onun dışında herşey güzel başarılarınızın devamını dilerim saygılar.
Elmoth : farkındaysan şu ana kadar sessiz kaldık eleştiri yapmak hakkındır yaparsın.Fakat saygını ve saygınlığını kaybetmediğin sürece.Yaptığımız ve yapacağımız her türlü icraat ve kararın arkasındayız ve gurur duyuyoruz ne mutluki bize insanlara ultimayı yeniden sevmeyi yeniden güvenebilmeyi aşılayabilmişiz inandırabilmişiz.Başarı 1000 playerın online olması değildir başarı mevcut playerlarının senin arkanda dimdik durabilmesidir en küçük örneği ise belli banlanan bir karaktersin anlaşılan illegal işleremi girdin editmi istedin hangisi :) banlandıktan sonra burda veryansın etmek zaten senin gibi iq seviyesi düşük mantığı sadece fitne fesatlığa çalışan insanlara yakışır.Beğenmedinmi oynamazsın işinemi gelmedi gider alternatiflerine bakarsın bu kadar basit edit denildi verilen kanıtlara bak,rename çekildi diyorsun banlanan kişilerin sayısından dahil haberin yok 200 kusur kişiden 30 kişiye düştüler diyorsun ama gerçekleri konuşamıyorsun :) biz iş güç sahibi insanlarız 7/24 bilgisayar başında duramayız donate vs gibi eklentilerlede ayakta durmuyoruz bug olmuştur multi açılmıştır speed olmuştur vs bunlar heryerde her zaman olabilecek sorunlar önemli olan bizim hangi yolda ilerlediğimizdir doğru yoldayız kendimize biz bizi bildikten sonra sen yırtınsan ne yırtınmasan ne :) hadi şimdi sana kolay gelsin

tek 1 charım bile banlı değil.

edit neden isteyeyim ki millet enayi gibi kasarken günde 10 dakikalık çabayla vendor boşaltılıyordu. en ateşli arkanda duran adamları bile staffın player charlarını kesip edince sorun edip jaile attı forumda konusu mevcut.

en basitinden arkanızda duran playerda kofti. bi ara sürekli arkanızda duran kendi fotosunu koyan bir eleman vardı adı Keitel. spawnda sorun olmuştu must ya da shire ölünce gene çıkarıldı diye konu açmıştı. thingol ya da glorfingelin hatrına burdayım yoksa oynanmaz burda diye konuşması mevcut. adam arkadaş hatrına bile dayanamamış oyunla alakası kalmamış. isteyen girer imzasına bakar server destekçisine en basitinden. komikleşmeyin ciğierinizi biliyorum hacı gir şu foruma destek çık be modundasınız.

rename konusunda şerefiniz üstüne yemin edin yapılmadı diye? arkadaş hala utanmadan yalan peşindesiniz. hala inkar ediyor rename li charları :) çatır çatır ap guildi bugın allahını yaptı oyunun dengesini bozucak şekilde 2 bug yapıldı ama rename çekildi kaleleri eşyaları geri verilmedi mi ssi bile kondu burdayız diye aç bak yukarda. bu adamlar istese oynardı banlattı kendini ss te saklardı kendini gerekseydi ama bilerek banlattı bu kadar basit. adamlar oynamak iste şu saniye bile oynarlar hepsi sizin saçmalıklarınıza bıraktı. adamlar buraya ss koymasa hala oynardı.

zaten serverı bırakalı haftalar oldu. yırtınma vs amacım yok sadece bilgilendiriyorum. yabancı serverda oynuyorum şu anda da diğer serverlarla bağlantım yok. sadece elimizde ki bilgileri bu serverla alakalı insanlara sunuyorum.
şu hayvansever burada sidik yariştirmasa insanlarla konular uzamayacak gerçi blue miydi ruhsuz muydu neciydi bu adam
40 yaşina gelmiş alavera dalavera palavera peşinde, doğruları söylemiş olsalar zaten şuan bu durumda olmazlar
ฏ๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎ํํํํํํํํํํํํํํํํํํํํํํํํํํํํํํํํํํํํํํํํํํํํํํํํ ค้้้้้้้้้้้้้้้้้้้้้้้้้้้้้้้้้้้้้้้้้้้้้้้้้้้้้้้้้้้้้้้้้้้้้้้้้้้้้้้้้้้้้้้้้้้้้้ ฏ๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎ํํํํํํํํํํํํํํํํํํํํํ ฏ๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎ํํํํํํํํํํํํํํํํํํํํํํํํํํํํํํํํํํํํํํํํํํํํํํํํ ค้้้้้้้้้้้้้้้้้้้้้้้้้้้้้้้้้้้้้้้้้้้้้้้้้้้้้้้้้้้้้้้้้้้้้้้้้้้้้้้้้้้้้้้้้้้้้้ ฏ๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎ํํํํํํํํํํํํํํํํํํํํํ ฏ๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎ํํํํํํํํํํํํํํํํํํํํํํํํํํํํํํํํํํํํํํํํํํํํํํํํ ค้้้้้้้้้้้้้้้้้้้้้้้้้้้้้้้้้้้้้้้้้้้้้้้้้้้้้้้้้้้้้้้้้้้้้้้้้้้้้้้้้้้้้้้้้้้้้้ ฏ๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎ํํํํํํํํํํํํํํํํํํํํํ ฏ๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎ํํํํํํํํํํํํํํํํํํํํํํํํํํํํํํํํํํํํํํํํํํํํํํํํ ค้้้้้้้้้้้้้้้้้้้้้้้้้้้้้้้้้้้้้้้้้้้้้้้้้้้้้้้้้้้้้้้้้้้้้้้้้้้้้้้้้้้้้้้้้้้้้้ ฏ๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎ํํํํํํํํํํํํํํํํํํํํํ ฏ๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎ํํํํํํํํํํํํํํํํํํํํํํํํํํํํํํํํํํํํํํํํํํํํํํํํ ค้้้้้้้้้้้้้้้้้้้้้้้้้้้้้้้้้้้้้้้้้้้้้้้้้้้้้้้้้้้้้้้้้้้้้้้้้้้้้้้้้้้้้้้้้้้้้้ ฏ๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎ํํํํํํํํํํํํํํํํํํํํํ ฏ๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎ํํํํํํํํํํํํํํํํํํํํํํํํํํํํํํํํํํํํํํํํํํํํํํํํค้้้้้้้้้้้้้้้้้้้้้้้้้้้้้้้้้้้้้้้้้้้้้้้้้้้้้้้้้้้้้้้้้้้้้้้้้้้้้้้้้้้้้้้้้้้้้้ ฏ๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎ํํํํํํํํํํํํํํํํํํํํํ ฏ๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎ํํํํํํํํํํํํํํํํํํํํํํํํํํํํํํํํํํํํํํํํํํํํํํํํ ค้้้้้้้้้้้้้้้้้้้้้้้้้้้้้้้้้้้้้้้้้้้้้้้้้้้้้้้้้้้้้้้้้้้้้้้้้้้้้้้้้้้้้้้้้้้้้้ ฏ๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎ํํํํํํํํํํํํํํํํํํํํํ ฏ๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎ํํํํํํํํํํํํํํํํํํํํํํํํํํํํํํํํํํํํํํํํํํํํํํํํ ค้้้้้้้้้้้้้้้้้้้้้้้้้้้้้้้้้้้้้้้้้้้้้้้้้้้้้้้้้้้้้้้้้้้้้้้้้้้้้้้้้้้้้้้้้้้้้้ ฏ๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎ฏ๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎ํํํํํํํํํํํํํํํํํํํํํํํํํํํํํํํํํํํํํํํํํํํํํํํํ ค้้้้้้้้้้้้้้้้้้้้้้้้้้้้้้้้้้้้้้้้้้้้้้้้้้้้้้้้้้้้้้้้้้้้้้้้้้้้้้้้้้้้้้้้้้้้้้ ฏ๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎ํํํํํํํํํํํํํํํํํํํํํ ฏ๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎ํํํํํํํํํํํํํํํํํํํํํํํํํํํํํํํํํํํํํํํํํํํํํํํํ ค้้้้้้้้้้้้้้้้้้้้้้้้้้้้้้้้้้้้้้้้้้้้้้้้้้้้้้้้้้้้้้้้้้้้้้้้้้้้้้้้้้้้้้้้้้้้้้ ฏ๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎ํํํํํํํํํํํํํํํํํํํํํ ฏ๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎ํํํํํํํํํํํํํํํํํํํํํํํํํํํํํํํํํํํํํํํํํํํํํํํํ ค้้้้้้้้้้้้้้้้้้้้้้้้้้้้้้้้้้้้้้้้้้้้้้้้้้้้้้้้้้้้้้้้้้้้้้้้้้้้้้้้้้้้้้้้้้้้้้ ฏ๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎ํํํํํํํํํํํํํํํํํํํํํ ฏ๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎ํํํํํํํํํํํํํํํํํํํํํํํํํํํํํํํํํํํํํํํํํํํํํํํํ ค้้้้้้้้้้้้้้้้้้้้้้้้้้้้้้้้้้้้้้้้้้้้้้้้้้้้้้้้้้้้้้้้้้้้้้้้้้้้้้้้้้้้้้้้้้้้้้ ฏ๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎ํํํํํํํํํํํํํํํํํํํํํ ฏ๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎ํํํํํํํํํํํํํํํํํํํํํํํํํํํํํํํํํํํํํํํํํํํํํํํํ ค้้้้้้้้้้้้้้้้้้้้้้้้้้้้้้้้้้้้้้้้้้้้้้้้้้้้้้้้้้้้้้้้้้้้้้้้้้้้้้้้้้้้้้้้้้้้้้ ฏ๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎ํํํํํํํํํํํํํํํํํํํํํ ฏ๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎ํํํํํํํํํํํํํํํํํํํํํํํํํํํํํํํํํํํํํํํํํํํํํํํํค้้้้้้้้้้้้้้้้้้้้้้้้้้้้้้้้้้้้้้้้้้้้้้้้้้้้้้้้้้้้้้้้้้้้้้้้้้้้้้้้้้้้้้้้้้้้้้ ฏ๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎ํํํํํํํํํํํํํํํํํํํํํ ฏ๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎ํํํํํํํํํํํํํํํํํํํํํํํํํํํํํํํํํํํํํํํํํํํํํํํํ ค้้้้้้้้้้้้้้้้้้้้้้้้้้้้้้้้้้้้้้้้้้้้้้้้้้้้้้้้้้้้้้้้้้้้้้้้้้้้้้้้้้้้้้้้้้้้้้ ฏ๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎ํํํํํํํํํํํํํํํํํํํํํ ฏ๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎ํํํํํํํํํํํํํํํํํํํํํํํํํํํํํํํํํํํํํํํํํํํํํํํํ ค้้้้้้้้้้้้้้้้้้้้้้้้้้้้้้้้้้้้้้้้้้้้้้้้้้้้้้้้้้้้้้้้้้้้้้้้้้้้้้้้้้้้้้้้้้้้้้ ฏ๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎ฏ๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎ํํํํํํํํํํํํํํํํํํํํํํํํํํํํํํํํํํํํํํํํํํํํํํํํ ค้้้้้้้้้้้้้้้้้้้้้้้้้้้้้้้้้้้้้้้้้้้้้้้้้้้้้้้้้้้้้้้้้้้้้้้้้้้้้้้้้้้้้้้้้้้้้้ ฏ๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎ํํํํํํํํํํํํํํํํํํํํํ ฏ๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎ํํํํํํํํํํํํํํํํํํํํํํํํํํํํํํํํํํํํํํํํํํํํํํํํ ค้้้้้้้้้้้้้้้้้้้้้้้้้้้้้้้้้้้้้้้้้้้้้้้้้้้้้้้้้้้้้้้้้้้้้้้้้้้้้้้้้้้้้้้้้้้้้้ ฏ๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎ํํํํํํํํํํํํํํํํํํํํํ ฏ๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎ํํํํํํํํํํํํํํํํํํํํํํํํํํํํํํํํํํํํํํํํํํํํํํํํ ค้้้้้้้้้้้้้้้้้้้้้้้้้้้้้้้้้้้้้้้้้้้้้้้้้้้้้้้้้้้้้้้้้้้้้้้้้้้้้้้้้้้้้้้้้้้้้้ ฏ๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎ํํํํํํํํํํํํํํํํํํํํํ ฏ๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎ํํํํํํํํํํํํํํํํํํํํํํํํํํํํํํํํํํํํํํํํํํํํํํํํ ค้้้้้้้้้้้้้้้้้้้้้้้้้้้้้้้้้้้้้้้้้้้้้้้้้้้้้้้้้้้้้้้้้้้้้้้้้้้้้้้้้้้้้้้้้้้้้้ ฏ๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎ํํํํํํํํํํํํํํํํํํํํํ ฏ๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎ํํํํํํํํํํํํํํํํํํํํํํํํํํํํํํํํํํํํํํํํํํํํํํํํ ค้้้้้้้้้้้้้้้้้้้้้้้้้้้้้้้้้้้้้้้้้้้้้้้้้้้้้้้้้้้้้้้้้้้้้้้้้้้้้้้้้้้้้้้้้้้้้้ ฏ๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎ํํํํํํํํํํํํํํํํํํํํํ ฏ๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎ํํํํํํํํํํํํํํํํํํํํํํํํํํํํํํํํํํํํํํํํํํํํํํํํค้้้้้้้้้้้้้้้้้้้้้้้้้้้้้้้้้้้้้้้้้้้้้้้้้้้้้้้้้้้้้้้้้้้้้้้้้้้้้้้้้้้้้้้้้้้้้้ ฏ๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎ํํํํํํํํํํํํํํํํํํํํํ ฏ๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎ํํํํํํํํํํํํํํํํํํํํํํํํํํํํํํํํํํํํํํํํํํํํํํํํ ค้้้้้้้้้้้้้้้้้้้้้้้้้้้้้้้้้้้้้้้้้้้้้้้้้้้้้้้้้้้้้้้้้้้้้้้้้้้้้้้้้้้้้้้้้้้้้้ ฏ๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎ํํํํํํํํํํํํํํํํํํํํํ ฏ๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎ํํํํํํํํํํํํํํํํํํํํํํํํํํํํํํํํํํํํํํํํํํํํํํํํ ค้้้้้้้้้้้้้้้้้้้้้้้้้้้้้้้้้้้้้้้้้้้้้้้้้้้้้้้้้้้้้้้้้้้้้้้้้้้้้้้้้้้้้้้้้้้้้้ ฏ๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎
Travian :
morghulis : ben de bu serverda subattan beri oynuyorum. bir çok şey gördüm. sorunlar elbette oldu server kaynaklı veya playerların çıkarttıgı sorunlar. ama düzeltilemeyecek veya telafi edilemeyecek şeyler değildi ve öyle de oldu. son güncellemeler ile oyun içinde sıkıntısız bir şekilde oynanabiliyor. lag yok dc yemek yok donma yok. benim pcde pcu zorlaması olmuyor olanlar varmış bunun için de bir yama hazırlığı içindeler. Actionu canladırma çabaları da herkes tarafından destekleniyor su an. bu saatten sonra servera gelecek arkadaşlar bence sorunsuz bir serverda kalan kaliteli saygılı player va stafflarla güzel vakit geçirebilirler bence.

düne kadar oil clothla para kazanmaya çalışan zavallıydın o ingotun zor çıktığı zamanda eşşek gibi kastığın setleri buglı paralarla aldılar ettiler bu arada haberin olsun :) arkasında durduğun server emeğini 10 dakikalık çabayla sömüren tipleri banladı diye kandırdı seni rename attı devam etti sen devam et böyle.

Bu serverda bir sefer oil cloth yaptim o da diger craft arkadasin istegi idi Siparişi yetistirmeyecek diye. Oradan gelecek paraya ihtiyacim hic bir zaman olmadi. Ingotun zor cikmaya basladigi zaman madeni birakmistim zaten. Öncesinde de çok madenci degildim set alip satıyordum baska ticaretler yapıyordum. O yuzden sen cok yanlis gelmissin kardeş :) sen de karalama, herkese bok atma cabana devam et :)
@morghilus

moonglowun geçişinde evin var. yöneticilerin yardımıyla evinde yerde ki scrolleri çalınıyordu aynı sayıda boş scroll aynı yere koyuluyordu hatırladın mı :D

sen hala enayi gibi evde scroll yazarken serverda olan adamlar bunu yapanlar sana salağa bak deyip gülüyorlardı bu arada buda yalan dimi? az billur konusu olmadın milletin arasında :D inatla yazıyordun sende scrollü. o zamanlar eve girme bugıda yoktu hatırlatırım.

elindeki eşyalar 2 dakikalık çaba ürünü ile senden alındı sen saatlerce uğraşırken bunu yapanlar 1 haftaya kadar rename li charlarla dolaşıyordu serverda.

bu arada gecelerce açtığın hazineler ortalama 10 20m para bayıldığın hazinelerde 1 saatlik çaba ile çıkarılmış hazineler bunu bilen server yetkililerinin umru olmadı diğerleri zaten enayi gibi kasıyor bunu yapanlarda yolunu bulsun denildi. açığa çıksa bile yalamaya devam edecek player kitlesi var nasılsa umrunda olur mu

bu arada bi olay daha söyleyeyim sana. hatırlar mısın seni kendalda kestiler sonra ingot kristalin kayboldu ve ağladın forumda.
içi ingot dolu newbie olan kristal. çook önceden oldu ama hatırlarsın. newbie olan bir eşya bil bakalım nasıl oldu kayboldu? cevap birisi onu senden yürüttü :D a benim saf çocugum. arka çıktığın serverından birisi onu tık diye aldı çantandan başka chara aktardı set yaptı enayi malı diye kullandı. hatırlarsan stafflar bile kapattı olayı hadi ya öyle şey olmaz dedi aceleyle kapattı konuyu neden acaba ? bu olay başka kimsenin başına da gelmedi çünkü senin gibi biriktiren başka bir sazan yoktu çok yapılmadı bu olay dikkat çekmemek ve bu kadar dolu kristal olmadığından dolayı. jeton düştü mü şimdi?

bu serverda olan her türlü pisliğin katakullinin bilgisi bende var. adamla billur geçilmiş newbie kristali tık diye alınmış çantasından hala staff yalama peşinde :D bunlara da karalama desene yalan desene?

şu anda da eminim bunları nasıl biliyor bu diye düşünüyorsun :D

bu arada oyuna direkt etki edip denge bozucak 2 bug daha mevcut bazı playerlar tarafından sömürülen. inahnmayan foruma girip alınacak listesinde milletin 10 20m leri bozuk para gibi harcadığı eşşek yüküyle mal aldığını görür. nerden geliyor bu değirmenin suyu derseniz birincisi yukarda enayi gibi kasanlar ve illegal yoldan geçen paralar. böyle durumlara göz yumulacak hatta oyuna etki edilecek şeylere göz yumulacak. yeni başlayacaklar bugı falan bulsun öyle başlasın yoksa zor işiniz.

son olarak blue yani haywansever sıçtı sıvamamak için burda yazmayacakmış burda. isabet olur kabak gibi çıktı çünkü gerçek. servera stafflar oynayan playerdan alınıyor ki başvurularda serverda oynamama şartı vardı adamların bu bilgisi bile yalan :D ee noluyor sonra adam kestim neden jaile gittim neden eşyam kayboldu evime girildi soyuldu yumurtalarım kırılmış gibi mevzular geçiyor allah allah neden acaba :D
travian yazmayayım diye kendimi çok tutttum ama şimdi anlam veremediğim davranışlarını sıralayacağım.

1-) Oynamayı tercih etmediğin sunucuyu niye bu kadar kötüleme çabası içerisindesin?
2-) Dediğin olaylar olduysa bile (ki inanmıyorum) beyaz sayfa açmaya çalışan bir sunucuya köstek olma çabanı anlamıyorum.
3-) Madem bu rename ile oyunda kaldılar bence bu da oyuncu sayısı düşmesin diye yapılmıştır. Bug Abuse edildiğinde önce bug engellenir sonra lekeleri temizlenir illa oyuncuları ihraç etmek değildir çözümü. Bahsettiğin her olay 2 ay önceki olaylar yani bitti gitti.
4-) haywansever kesinlikle blue değil çok iyi biliyorum. haywansever benim 6-7 yıldır takdir ile takip ettiğim bir U-S user. Oynadığı her sunucuda saygınlık kazanmış ve efendiliği ile yenilere örnek olmuştur. Gerçekten de eşi ile bilrikte oynar.
5-) Sunucu tanıtımını trollemene niye bu kadar müsade ediliyor onu da anlamıyorum.
6-) Şu an 7 karakter ile oynuyorum. Multi açılmıyor eskiden açılıyorsa bile şu an açılmıyor. Hatta "makroman" harici 3rd party programlarının %90'ı engellenmiş durumda (%100 diyemem tüm programları bilmiyorum) bilinen programların hepsi engelli.
7-) Glorfindel (Lord Stark) senelerdir piyasada iyisi-kötüsü zaten takibinde onlarca oyuncu olan biri. Ayrıca çok saydığım isimler projeye desteklerini vermişler. Şu an 8x başka hangi sunucu var oynanabilinir olan?
8-) Sistemler hızla fixleniyor. Yeni sistemler ekleniyor. Keşke sövmek yerine eksikleri düzgün bir dille dile getirebilme yeteneğin olsaydı da saygınlık kazanabilseydin.

Saygılarımla,
uluciko
1- amacım bilgilendirme. forumlar ve bu konu server hakkında bilgilendirme için var bunu yapıyorum. bu yorumlar istenmeseydi bunlar yapılmazdı.
2- güzelce açıkladım video konuldu ssler kondu hala inanmaman sana kalmış. olayları yaşayan arkadaşta bunlar başıma geldi diyecektir
3- playerına banlandı buglı itemlar temizledi denilip rename atılıp o itemlarla o playerları oyuna salmak playeri aptal yerine koymaktır bu kadar basit.
4- elmothu senden kesinlikle senden fazla biliyorum bir dayanağın yok. oyunda aktifken bir anda forum hesabına giriş yok ki son girişleri yazıyor önceki yazdıklarımda. blue mevzusu çıkınca sus pus oldu ayrıca. boşbeleş inançlarla fikirler veriyorsun ben kanıtlarla bunları sunuyorum. forumda da blue yazmış yazmıcam etmicem diye. hiç bu konularla yazısı yokken bi anda haywansever blue denildiğinde karışmıcam yazıyor. suçlu psikolojisi her zaman ele veriyor :)
5- trolleme? güzel kardeşim illegal program kullanılıyor diyoruz speed easy açılıyor videosu var. multi açılıyor diyoruz adamlar kendi forumunda yazıyor evet açılıyordu diye. guild banlandı silindi diyoruz guild kalesi taşında ss konuyoruz bu mu trolleme? asıl senin yaptığın şu anda trollemeye girer ben her yazdığımı kanıtlarla destekliyorum bundan dolayı sorun olmuyor u-s dede. ben ne yazdıysam buraya hepsine görüntü olarak ekliyorum biriside yöneticiler dahil yalan bu demezken sen neyin tribindesin?
6- şu anda açılmıyor ki buda 2 3 güne denk gelir bu konuda hemfikiriz.
7- hiçbir yer yok diyerek bu çöplüğe destekleyecek halimiz yok.
8- saygınlık gibi bi düşüncem yok isteyen istediğini düşünür umrumda da değil. o fixleniyor dediğin sistemlerden evde reslenme 3 fixte zor fixlendi bi şeyi pek becerme ldurumları yok.

sana özel saygılarımla güzel insan
Geçmişe mazi denir Travian. Artık beyaz bir sayfa açmaya çalışıyor kalan bir avuç oyuncu olarak. Lütfen daha fazla baltalama.
Bir avuç insan mutlu oluyor gerçek hayattaki sıkıntılarını belki de o kastıkları karakterlerle atıyor.
Ayrıca bilmemek değil öğrenmemek ayıp 3 fixle halledebildilerse 3 fixtir sonuç olarak bir uğraş veriyor Glorfindel.
Cik cik cik.
konuyu yazan arkadaş aynı şekilde olayların geçtiğini söyleyecektir dürüstse.

kilitli eve scroll çalıp yerine boş scroll koymak ve newbie itemın nedense kaybolması ve bunun içinde kalkansız bir blood black setlik ingot olması ilginç değil mi :) bunun yanında 2 3 myth verite valo bir sürü iron vs arkadaşta onaylayacaktır. evet bana klinik diyen oyun için göz göre göre yalan söylemeside ayrı hoş. hani yazmama kararı almıştın elmothtta dayanamadın bakıyorum :)

komutla yaparsan gözükürsün komutsuz tereyağından kıl çeker gibi alırsın eşyayı kimsenin ruhu duymaz. staff dışında newbie item çantadan başka yere nasıl gidiyor mesela? eve nasıl giriliyor bunların mantıklı cevabıda yok.
haywansewer ağır problemlerin var :D
"Sunucu her ne sebeple olursa olsun asla kapanmıcak"

Bu sözlere artık inanan tipler var mı?
Adam cebinden her ay neden para verip zarara girsin?

Yıl olmuş 2014 diyorum susuyorum. :bagirma
Kandırmışlar seni :)
Bu rosylin ve ailesi stafflara yazarlar istedikleri olmayinca gelip burada ağlarlar,şuan deseler ki hesaplarinizi açalim oynayin
hemen oynamaya başlarlar karaktersizler.şuan yaptiklari insanlarin emeklerine saygisizliktir.

Üye Ol veya Giriş Yap

Bu forum başlığına mesaj atmak istiyorsanız hemen üye olun veya giriş yapın.