@travian
bırak yalanlarla savunsun :)
Merak ediyorum X guildinin 50 tane golemi çıktığında yumilere zost eklenmeden zosta bindiklerinde 6 tane silahla gezdiklerinde içi sızlamadımı ben çok mu safım demedi mi bu arkadaş :D
loncların çogu bıraktı adamlar zost ekleneden 10 kişi zostla actıona cıktı al bi bug daha 0 mining le her vurdugunda sos duşuyordu sonra bu adamlar naısl kastı nasıl zengin oldu server tam değişik ownerın göremediği golemler var yazılarını buraya paylaştım tamamını paylaş diyolar küfürlü olmasa paylaşcam siz paylaşın bakalım =) Milleti nasıl zengin ettilerse bizede dediler size quest yapalım sonra bi staf cıktı banladı herkezi sebebi küfürmüş yanımda 2 farklı loncadan adam vardı staf bize küfür ederek banladı ama biz küfürden banlanmışız gerçekleri açıkladıkça konular silindi forumda silinmiyormuş bah bah ne küfür ne hakaret var 15tane forum accs banlandı nie ? Çunkü adamları kestik kaelde stone edildik ..5 kişi kendi kendimize dururken .kill çekildi staf nie bildirmedin dedi bide reziller ya üst üste kapak yaptık bildirdik harihli konusmalar hepsinin ss i mevcut ..birbirlerine söven staflar kadrosu eski sayfalarda görebilirsiniz =)
Daha neler neler var ya :)
Kalsın tabiki canım insanların emeklerini çalan analrına söven bi staf kadrosunda oynamasınlar diye bilgilendirmeye devam
Verdiğiniz screen shot eski verdata'ya benziyor =) neyse benim anlayamadığım konu nasıl bug abuse yapışınızla övünüyorsunuz, anlıyoruz serverdan uzaklaştırılmanızı yediremiyorsunuz ancak bu kadarda yapmayın yahu. Yok öyle bug yaptık yok böyle bug yaptık sizin layıkınız zaten Elmoth olamaz, gidin sizin gibilerle oynayın. Yakamızdan düşün rahatça tadına varalım bu güzel sunucunun, boş yapmaya gerek yok =)
A-p loncasından degilim hiç bi bug yapmadım staf geldi siz inj acıyosunuz dedi =) Acılmıoyor ama serverda onu bile bilmiyor staf acılmadıgını actıonun ortasında bidaha çekmemesi konusunda uyardık ve anamıza küfrederek ban yedik evet yediremiyoruz zaman harcıyoruz ve böyle bilgisiz yeteneksiz kadro cıkınca karşımıza verdiğimiz emeğe sinirlenip milletinde emeği boşa gitmemesi için uğraşıyoruz
-wisQuen- : Verdiğiniz screen shot eski verdata'ya benziyor =) neyse benim anlayamadığım konu nasıl bug abuse yapışınızla övünüyorsunuz, anlıyoruz serverdan uzaklaştırılmanızı yediremiyorsunuz ancak bu kadarda yapmayın yahu. Yok öyle bug yaptık yok böyle bug yaptık sizin layıkınız zaten Elmoth olamaz, gidin sizin gibilerle oynayın. Yakamızdan düşün rahatça tadına varalım bu güzel sunucunun, boş yapmaya gerek yok =)

uzaklaştırılmadım diye foto attım görmedin mi cicikız.
O staff banandı o hareketi için sizin üyeleriniz ise hiç suçu ve haberi olmayan bir yöneticiye aynı şekilde defalarca sövdünüz. Serverdaki ownerler size küfretmiş olsa yada küfreden admin banlanmamış olsa bu hareketi için sizin için haklısınız diyebilirdim ama haksızsınız.
madem banlandı denilip rename atılan charlar gerçek değil şimdi neden charlar banlanıp guild silinmiş? komik olmayın gençler zokayı yutmayın

ateş olmayan yerden duman çıkmıyor. yapılan mevzular belli playerları saf yerine koyup çok iş yapıldı hala daha devam edilmekte

hala mithasa falan sallama peşindesiniz ama

animal planetın kurucusu oyuncusu tüm playerlar şu anda ultima ile şimdilik bağı yoktur son kastıkları server elmothtur

Bu konu Travian tarafından düzenlendi(2014-04-18 02:20, 10 yıl önce)
haywansewer : Adam cayır cayır yazmış ban sebebinizde daha ne yapsın. Unuttuysanız hatırlatayım. Banlanma Sebebiniz GEREKSİZ player olmak. Bence gayet açık ve net. Bug bulup bildirmek yerine sömüren ardından da ceza yiyince mızıldanan player bence de gereksizdir. Sanmıyorum ama doğruysa hiçbir serverda oynamamanız Uo camiası açısından hayırlı bir gelişme olmuş esasen. :)

sürekli bir sataşma içindesin ama görücez 1-2 haftaya kapanınca sunucu kim gerekli kim GEREKSİZ :)
Arkadaşlar online player sayısı kaçtır bu serverin ?
Şuan 25
asıl 10 gerisi multi :D
Server'a iftira atılmıyor ki A-p loncası banlandı dediler aynı gun actıondaydılar neanlar Kurucu stafım die maval okuyan staf tarafından banlandı serverda multi gırla deli gibi bugla para kasıldı bence 2 hafta sonra kapanmaz ama online player 50 olur bi pcden 4 clint acıldıgından normaldir =)
Nean ? Söyle çıksınlar =) Sen idda atmıs olabilirsinde ben kapancak diye bişi ayzdım mı porblemin ne sadece oynanmaz diyorum halada diyorum 1 pc 4 multi

Ownerınız bile Easy acmayan göster diyor brit bankada D:

Üye Ol veya Giriş Yap

Bu forum başlığına mesaj atmak istiyorsanız hemen üye olun veya giriş yapın.