hayfan severde fake acc leri ile kendi sunucusunu pohpohluyor kehkehkehkehk: )

hayvansefer ilettin mi namıdeğer yetkililere :)))))) birleşin bak 55 pelayer olursunuz bölüşürsünüz
he hayfansefer he :) tek zeki sensin.
Silindi
Banned
1
La hayvansever sıkılmadınmı 10 playerlı sunucu konusunu uplamaktan :D :D kimsenin umrunda değil yazma artık şu elmothun topicine
hesap tarihime bakin fake miyim değil miyim anlarsiniz beyler.elmothda oyuncuyum ve zevk alarak oynayabiliyorum.başka insanlarin gelmelerini engellemeyin.
staflarmı ilgili PAUAHUAAUH
Arkadaşlar gelip geçen sıkıntılı insanlar yüzünden siz sıkıntıya düştünüz tamam eyvallah o sıkıntılı insanlar zaten uzaklaştırıldı ama sizin gibi insanlara bu konuyu çevirip çevirip sunmak yakışmıyor, gelmiş geçmiş sunucu açık oynuyoruz daha uzatmanın bir manası yok.
sever kardeş bıraktı serverı burayı da boşladi
Silindi
Members
0.5
Elmoth hala açık mı ya :)
ahah uraşmayın abicim böyle şeylerle bileni yapanı var gelin oynayın tek başına napıcaksın orda :) aşağılamak için söylemedim yanlış anlama
haywansewer : Saldırı var şu anda firewall devreye girmiş sanırım oyuna giremiyoruz. Daha doğrusu çıkan geri giremiyor. :) Bir char deişiyim dedim patladım yahu. Saldırı yapanları Allah nasıl biliyorsa öyle yapsın bir keyfimiz var onu kaçırıyorlar. :((

bak güzel kardeşim

serverın playerı 5i geçmiyor.
forumda o şekilde
forumda 3 5 adam var ve blue var.
o 3 5 kişide oyunda ya da forumda sohbet ettiğim insanlar sen değilsin yani.
bu bilgiyi forumdan gördüğüne göre blue sensin hala inkar ediyorsun bıkmaz mı arkadaş bi insan yalan söylemekten.

server gg olmuş birde site mite ne varsa gitmiş. çok atarlıydı glorfingel falan asıp kesiyordu şöyle geri dönücem böyle geri dönücem diye. gereksiz server ibaresini koydu player size hadi geçmiş olsun :D
serverda player olmayıp ölümüne savunan bi sen varsın en kral savunucu bile bastı gitti sen neyin peşindesin peki? ben oynamam kimse oynamasın düşüncesinde değildim evlerimi yenileniyordum hatta bir evin içinde ölümüne item zulam vardı belki adam olurlar diye bi ümit bekledim ama olacağı buydu.
sevineyim üzüleyim oram buram serinlesin felsefesinde değildim ki 10 senedir onlarca serverda kastım kapandı bıraktım vs vs türkiyede kapanma bırakma bu oyunun fıtratında var zerre umursamadım ki neanlar bıraktğında bende bırakmıştım serverı umrunda değil ha kapanmış ha açık kalmış

bu arada efsane dönüş yapıcaz cümle alem görücek diye atar gider yapan staff kadrosu fena madara oldu :yes
hayvansever kardeş blue nikinle yeni bir çığır açtın gel seni revoya staff alayim.karakteri zayıf adam
adam demişim pardon beyler.
edit.

Bu konu Keitel tarafından düzenlendi(2014-06-06 18:27, 9 yıl önce)
Bluedan yine klasik yorum,blue her şey en iyi şekilde yapti öbür stafflar işi bilmiyodu.A be kardeşim blue sen ne işe yaradın şu sunucuda?
sağda sola yalakalıklar yaparak bi yere gelmeye çalıştın.adamlar sayesinde yönetici oldun onlara bok attın.hala atmaya devam ediyorsun.Blue sen uo aleminden uzaklaş böyle karaktersiz adamlara ihtiyaç kalmadı bu sektörde

Üye Ol veya Giriş Yap

Bu forum başlığına mesaj atmak istiyorsanız hemen üye olun veya giriş yapın.