Tesekkur ederim saol tanimadigim insan iyi niyetinden dolayi saygiyi hak ettin.
Luciana : Sunucuya girmeden önce klasik açılır kapanır tarzında bir yorumda bulunmuştum. Ancak sunucu eski günleri hatırlattı güzel bir sunucu Narderia vak'asından sonra pek aktif oynar mıyım bilmiyorum ama oynayacaklara tavsiye edebilirim. Kaliteli.

İşte önyargılarından kurtulmış eleştirel bir bakış açısı geliştirebilmiş karakterli bir oyuncu. Benim de tek istediğim bu gelin kaliteyi bu arkadaş gibi kendiniz görün beğenemezseniz de yolunuz açık olsun. Ne ownerim ne yetkiliyim kendi halinde bir balıkçıyım oyuncu nicklerimi de yazdım zaten brit limandayım beklerim Soykaster diyorum :) hem başlayanlara da 20k vaadediyorum owner olsam en az bi 50k verirdim :)

Allah korkusu olayına da gelince bir şakaydı yalnızda sebebi de yetkili arkadaşın imzası; Aldanma Insanlarin Samimiyetine,Menfaatleri Icin Gelirler Vecde , Vaadetmeseydi Allah Cenneti O
na Bile Etmezdi Secde
Yazmış bu sebeple öyle olduğunu düşündüm. Şaka bi yana ben kalitenin yanındayım hiçbir çıkarım ya da kazancım yok gelin eğlenelim keyfimize bakalım şu oyunu oynayan kaç kişi kaldık zaten bırakın kavgayı dövüşü de gelin tadını çıkarmaya bakalım lütfen.
athos :
İşte önyargılarından kurtulmış eleştirel bir bakış açısı geliştirebilmiş karakterli bir oyuncu. Benim de tek istediğim bu gelin kaliteyi bu arkadaş gibi kendiniz görün beğenemezseniz de yolunuz açık olsun. Ne ownerim ne yetkiliyim kendi halinde bir balıkçıyım oyuncu nicklerimi de yazdım zaten brit limandayım beklerim Soykaster diyorum :) hem başlayanlara da 20k vaadediyorum owner olsam en az bi 50k verirdim :)

bu ne ya vapurda traş bıçağımı pazarlıyonuz ?
athos kardesim konuyu kapat bence bunlar iyice zivanadan cikti nasil yerin dibine sokacaklarini sasirdilar yorumlarin icin tesekkur ederim ben hepinizin yorumlari icin tesekkur ederim gonul kirip kalp incittikse affola ozur dileriz.

Biz kotu insanlariz sunucumuzda berbat zaten diyelim konuyu kapatalim en asaalik biziz bu ortamda sunucu acmak zaten cok buyuk sacmalik sanirim millet nasil kotuluyecegini sasirdi valla boyle insanlar oldukca ultima surdan suraya gidemez sanirim.
Hocam sakin olun.
Bu devirde kalitesiz ve kötü sunucu yok sadece bazı kendini player sanan arkadaşlar insana cinnet geçirtiyor.
Anlamıyorum bu oyunu hazırlamakmı mesele yoksa girip oynamakmı...

Bence renew hedefledigi tarzda belli kalite tutturacak bi kaliteye sahip bi sunucu.
eğer bu son yazdıgınız benim söylediğim için ise sunucu,server vs. hiç bir yorum yapmadım ben arkadaşın yazdıgı şeye yorum yaptım sv hakkında yorum yapmıyorum çünkü girip oynamadım.Ancak bu forum üzerinde izlediginiz yolu pek sevmedim.Umarım serverınız tutar iyi yerlere gelir bizde suratımız kızara kızara gelir oynarız.Başarılar.
Başarılar ve eliştiriler için teşekkür ederiz. Tüm serverların iyi yere gelmesini bizde istiyoruz ama temiz sunucular günümüzde sayıları çok azdır oyuncuların bunlara dikkat etmesini istiyoruz.
baskan iyi güzel ilgilisiniz sunucuda keyifli playerde artıyo ama bu stat olayını degişin ya char actıgım zaman uyuz oluyom yeminle.

Bu konu Ghlahn tarafından düzenlendi(2015-02-13 22:38, 9 yıl önce)
İlgilenelim arkadaşım şuanda yeni makinamıza geçiş yapıyoruz VPS den VDS ye aktarılıyor sistem birazdan aktif olacak sunucu tekrar
15.02.2015 saat 00:30 sularında düzenlediğimiz quest etkinliğinden kareler..

22 Şubat pazar akşamı düzenlenecek questimiz için gerekli açıklamalar ve bilgilendirilmeye buradan ulaşabilirsiniz.
#ÖzgeCan

Playerlarımızın dizayn ettiği bazı evler ;

Playerlarımız Young arenada kasmaya devam etmektedir.

Peki burda sizde yerinizi almak istemezmisiniz?
yok istemeyiz

Üye Ol veya Giriş Yap

Bu forum başlığına mesaj atmak istiyorsanız hemen üye olun veya giriş yapın.