ulan baslıyorum ama narderia gibi patlarsa bende size patlarım bilmiş olun.
52 online. Ben burdayim, sizide beklerim. Sistemler kalite :)
Kaliteden anlayan değerli arkadaşlarımız doğru adresi bulacak ve Renew UO ya başlayacaklar eminim Önemli olan gelen playeri tutmak ve bunu da fazlasıyla başarılı yapıyorlar. Gemi kurmak için dahi atılan page e anında iştirak edip sonderece saygılı sorunu çözüp aynı efendilikte işine bakıyor adamlar. Bu kalite anlatılmaz yaşanır emek veriyorum verdiğim emeğin de karşılığını kaliteli hizmet ile fazlası ile alıyorum. Çözülmeyecek sorun da yok siz yeter ki rica edin adamlar geliştirmek için zaten elinden geleni yapıyor yapmaya da devam edecek. https://www.renewuo.com/

Nickler: Soykaster , Soykan beni brit limanda bulabilirsiniz yeni başlayan arkadaşlara helalinden 20şer k :) burada postunuzu görücem ama :)
athos gelioruz ama narderia gibi patlarsa bende sana patlarım kardeş o kadar kefil oldun hıncımızı senden cıkarırız bilmiş ol
Gel kardesim bizde patlama yok bizde sizler gibi egleniyoruz burda yarin bir cok yenilik degisiklik gelecek 3. Ay paramizi odeyecegiz 1 ay daha kapanmayacak emin olun :)
Server Allah korkusu olan adamlar tarafından yönetiliyor. Emeğe yanlış olmaz bizde gerekirse 1 aylık host parasını ben veririm yine kapanmasına müsade etmem :) Aramızda görmekten mutluluk duyarız Merendil kardeşim beklerim şimdi işten çıkıp eve geçiyorum 1saate görüşürüz :)
Athos tanımam etmem ne serverınızı ne de sizi ama abartmışsın be kardeşim. Kendin değilsen yönetici adamda Allah korkusu olup olmadığını nereden biliyorsun canım benim olacak işmi ettiğin laf.
Bizde Allah korkusu hep var kardes icin rahat olsun gonlunu ferah tut istersen gel tanisalimda kendin kararver
Yok bu oyun pagan mantıklı bir oyun içinde bir ton ateist, satanist içerik olan bir oyun o bakımdan garip geldi.;-)
Silindi
Members
1
Sunucuya girmeden önce klasik açılır kapanır tarzında bir yorumda bulunmuştum. Ancak sunucu eski günleri hatırlattı güzel bir sunucu Narderia vak'asından sonra pek aktif oynar mıyım bilmiyorum ama oynayacaklara tavsiye edebilirim. Kaliteli.
haywansewer : Yok bu oyun pagan mantıklı bir oyun içinde bir ton ateist, satanist içerik olan bir oyun o bakımdan garip geldi.;-)

Hee pardon kardes biz islamiyeti ultimayla yaymayi dusunduk ya kusura bakma :(

Arkadasim oyun baska Inanc baska sen karistirdin sanirim biz burda Tanricilik oynamiyoruz kimsenin hakkini yememeye calisiyoruz herkese saygi sevgo gosteriyoruz elimizdne geldikce yardimci olmaya calisiyoruz adaletli ve edepli olmaya ugrasiyoruz cunki biz biliyoruz ki oyunda olsa kimsenin hakki kimsede kalmaz sende emek veriyorsun bende
1. si kardeşiniz değilim sayın owner
2. oyun başlığına Allah korkusu var yöneticilerin diye yazı yazan ben değilim. Korkunuz varsa iyi okuyun iyi yorumlayın lütfen. Hakkımı yiyorsunuz şu anda.
ben de seni kardesim olarak gormuyorum zaten bir sifat o tanimam.etmem seni
biz hic biyere Allah korkumuz var gelin bizle oynayin yazmadik adam gelmis bizim hakkimizda yorum yapmis ille kotulemeden duramiyorsunuz demi ben seninle muhattab oluyorsam bu sana tepki olarak destek olarak degil anlarsin diye umut etmistim tanimadigim insan ama anlayamadin adam sevmis bizi abartiyor neden sen gelip karisirsin ki sen karisirsan bende konusurum burasi benim reklam alanim kendime de laf soyletmem beni destekleyen adama da veya elestri yapan herr hangi birine de
geleceği adında gizli :)
Legend : ben de seni kardesim olarak gormuyorum zaten bir sifat o tanimam.etmem seni
biz hic biyere Allah korkumuz var gelin bizle oynayin yazmadik adam gelmis bizim hakkimizda yorum yapmis ille kotulemeden duramiyorsunuz demi ben seninle muhattab oluyorsam bu sana tepki olarak destek olarak degil anlarsin diye umut etmistim tanimadigim insan ama anlayamadin adam sevmis bizi abartiyor neden sen gelip karisirsin ki sen karisirsan bende konusurum burasi benim reklam alanim kendime de laf soyletmem beni destekleyen adama da veya elestri yapan herr hangi birine de

Yahu ben serverınızı mı kötüledim sizimi kötüledim adamın söylemi gözümü tırmaladı ona yorum yaptım. Sanırım fazla yorulmuşsunuz oyuncunuzsa atarsınız bir öm olmadı oyunda rica edersiniz siler yazısını madem siz de abarttığına inandınız ben de silerim olur biter amma uzattınız.

Üye Ol veya Giriş Yap

Bu forum başlığına mesaj atmak istiyorsanız hemen üye olun veya giriş yapın.