Hesabına erişemeyen eski üyeler Discord üzerinden yardım alabilir.

hocam eyw sw aciorsun emek veriosn bugun ayin 27 si 3 gun sonra sunucu acilcak sitede cogu seyin bilgilendirilmesi yok boyalar die baslik atmissin ici bos 3 gun var acilmasini sistemelre bakamiyoruz once sunlari bi ayarlasaniz bizde baksak
Kardesim 30 saat yol geldim mugladan erzuruma az sabrederseniz aksama hepsinu ekleyecegim sizden biraz sabir ve musadr istiyorum sadece tesekkur ederm boyle yorumlar elestriler beni cok mutlu ediyor (telefondan yaziyorum kusuruma bakmayin)
site eksik baya konular var ama içleri boşşşş
Sadece Eşyalar bölümü boştur bu gece tamamlancaktır hepsi incelediğiniz için teşekkür ederiz.
Güner ne kadar uzaktan ? :) Çokta uzaktan bakma. Buralardanmı konuşcaktk seninle.
Vay güzel server olmuş merak için gireceğim başarılar arkadaşlar
Federal teşekkür ederiz bir kere girmekle olmaz devamını bekliyoruz.
kayit sistemi cok sacma 1 pc den 2 kere kayit alamiyoruz :d ayni internet cafede 3 kisiyiz ayni ip die kayit alinmiyor bukdr sacmalk olamaz ya
rlz1 Evet forum güvenliği engelliyor onu kaldırma çalışmalarına başladık en yakın sürede birden fazla kayıt yapabilceksiniz.
@Luciana kusura bakmada bu yorum brnce yorum bile degil yani ultma online dan beklentiniz ne merak ediyorum zamaninda pvp sunucusu acildi 200 300 oyuncu varken belki kendiniz bile oynarken burda sunucuyu karaladiniz neymsi emek yokmus falan tamam eyvallah ondan sonra level sistemli sunucu acildi vay efendim Türkiye oyuncusu bunu beceremez dediler bir ara 200 300 player gordu yani bir ultima online sunucusundan fazla birsey beklemiyorum ben benim bekledigim sey saygi sevgi arkadaslik gibi kavramlar bu kavramlara dayanarak eglenmek diyebilirim. Umarim sen daha iyi bir sunucu acarsin kardesim.

@rlz1 kardesim cooki leri temizle tekrar dene istersen bi suan smf forum guvenlik sistrmi buna engel oluyor ama kodlariyla ugrasiyoruz tez zamanda halledecez insallah

Üyelik sisteminde ki fazla hesap açma hatası düzeltilmiştir ilginiz için teşekkür ederim.

Bu konu Legend tarafından düzenlendi(2015-01-30 05:16, 9 yıl önce)
Bekliyoruz bir kaç kişi bizde bakalım player olur inşallah.
Serverımız bugün 21.30da açılcaktır.
her taraf server kaynıyor

renew
alcor
nerderia

eski açıkları saymıyorum bile,amaçsız açılan serverlara bir tanesi daha ekleniyor hadi hayırlısı antebin hamamları
Sunucumuz şuan aktiftir oyuna bağlanabilirsiniz.

Teşekkür ederiz Luciana zamanla kalitemizi daha geniş kitlenin anlıycağına eminim.
Tek kelime ile Muhteşem bir Server Sıkıntısı Derdi Tasası Yok. Skill gainler Gayet yerinde Olması gerketigi gibi. Dummy alanı gibi saçma şeyler yok. Kendine Özel Sistemleri olan bi sunucu. Arkadaşlarımla Deneme Fırsatı bulduk. Ve Adminleride Gayet ilgili. Teşşekkür ediyorum Boyle güzel bir sunucu Kazandırdıkları için. Başlamak isteyen arkadaşlar Düşünmesin Şuanda Piyasada Bulunan En iyi server kanımca.

Üye Ol veya Giriş Yap

Bu forum başlığına mesaj atmak istiyorsanız hemen üye olun veya giriş yapın.