drumbanger : serverın injectionlanmış clientına sahiptik birkaç arkadaş olarak. mesaja devam etmeden önce belirteyim ki bunu şu an kimseyle paylaşmayacağım.

bu injection işini yapan arkadaş yönetimle görüştüğünde gelen cevap şöyle oldu "abi lütfen kimseye dağıtmayın, siz istediğiniz gibi kullanın ve istediğiniz bir şey varsa verelim serelim önünüze ama dağıtmayın lütfen."

böyle bir cevabın geldiği yerde, açılıp kapanmadan, edit yapılma itiraflarından sonra oynamayın arkadaşlar. prim vermeyin.

Nasıl bir karaktersizsiniz siz ya ?
Amerikada yaşadığını idda eden iyi niyetli bir arkadaş injectionlu client açtığını söyleyip bize ss göndermişti bizde durumu fixledik daha sonra tekrar açtığını idda etti ancak lagdan hareket edemediğini söyledi diğer arkadaşlarımda sorunsuz çalışıyor dedi fakat bir ispat sunmadı. Ayrıca illegal programların açılmasını önlemek bizim değil connectörümüzü kodlayan arkadaşın sorumluluğudur bunun için neden size yalvaralım neden size birşeyler teklif edelim lütfen biraz mantıklı sallayın.
Bizim ona cevabımız şu oldu;
Biz elimizden geleni yaptık önlemek için ancak bunu yaptığınızı eğer anlar farkedersek sonuç ban olur, ki zaten isminizi deşifre etseydi takipte kalacaktık. Öyle iyi niyetli bir adamın nasıl böyle basit arkadaşları oluyor hiç anlamadım.
Konuşma logları aynen duruyor, kimsenin önüne birşey yığmak gibi bir durum söz konusu olamaz.
Karalama kampanyanıza devam edin, ismi lazım değil sunucu ve sahipleri biz 200 ike player çekmek için skill guild kale ve item dağıtır bunları görmezsiniz, bizde sunucumuza 15 kişi gelmiş insanlara guild verince karalamaya başlarsınız.
Rahat olun, player şuan sabittir ve sizi buraya salan sunucunun online'ını hala eziyor durumdayız. Bizimle uğraşmaktan vazgeçip lütfen oynadığınız sunucunun başlığı altında pohpohlama görevinizi yerine getirin.

Sistemsel olarak yenilikler çok yakında.

Bize hala güvenmeyen oyuncular varsa önerebileceğim tek adres www.alcoruo.com'dur. Gönül rahatlığıyla oynayabilirsiniz.

Bu konu -wisQuen- tarafından düzenlendi(2015-02-16 21:36, 9 yıl önce)
-wisQuen- :
drumbanger : serverın injectionlanmış clientına sahiptik birkaç arkadaş olarak. mesaja devam etmeden önce belirteyim ki bunu şu an kimseyle paylaşmayacağım.

bu injection işini yapan arkadaş yönetimle görüştüğünde gelen cevap şöyle oldu "abi lütfen kimseye dağıtmayın, siz istediğiniz gibi kullanın ve istediğiniz bir şey varsa verelim serelim önünüze ama dağıtmayın lütfen."

böyle bir cevabın geldiği yerde, açılıp kapanmadan, edit yapılma itiraflarından sonra oynamayın arkadaşlar. prim vermeyin.

Nasıl bir karaktersizsiniz siz ya ?
Amerikada yaşadığını idda eden iyi niyetli bir arkadaş injectionlu client açtığını söyleyip bize ss göndermişti bizde durumu fixledik daha sonra tekrar açtığını idda etti ancak lagdan hareket edemediğini söyledi diğer arkadaşlarımda sorunsuz çalışıyor dedi fakat bir ispat sunmadı. Ayrıca illegal programların açılmasını önlemek bizim değil connectörümüzü kodlayan arkadaşın sorumluluğudur bunun için neden size yalvaralım neden size birşeyler teklif edelim lütfen biraz mantıklı sallayın.
Bizim ona cevabımız şu oldu;
Biz elimizden geleni yaptık önlemek için ancak bunu yaptığınızı eğer anlar farkedersek sonuç ban olur, ki zaten isminizi deşifre etseydi takipte kalacaktık. Öyle iyi niyetli bir adamın nasıl böyle basit arkadaşları oluyor hiç anlamadım.
Konuşma logları aynen duruyor, kimsenin önüne birşey yığmak gibi bir durum söz konusu olamaz.
Karalama kampanyanıza devam edin, ismi lazım değil sunucu ve sahipleri biz 200 ike player çekmek için skill guild kale ve item dağıtır bunları görmezsiniz, bizde sunucumuza 15 kişi gelmiş insanlara guild verince karalamaya başlarsınız.
Rahat olun, player şuan sabittir ve sizi buraya salan sunucunun online'ını hala eziyor durumdayız. Bizimle uğraşmaktan vazgeçip lütfen oynadığınız sunucunun başlığı altında pohpohlama görevinizi yerine getirin.

Sistemsel olarak yenilikler çok yakında.

Bize hala güvenmeyen oyuncular varsa önerebileceğim tek adres www.alcoruo.com'dur. Gönül rahatlığıyla oynayabilirsiniz.

hangi salan sunucu lan? düzgün konuş kardeş, ithamda bulunacaksan kanıtla bulun.

milyar tane ore kasıldı injection açılmış client aracılığıyla easy ile. ben sana yaptığın editlerden dolayı "basit" gibi çok temel bir hakaret bile kullanmadım. sen kimsin de bana öyle hakaret edebiliyorsun? senin yediğin bok alenen ve açık bir şekilde ortada. gelmiş bana konuşmaya yüz buluyor kendinde.
drumbanger yediğiniz otları böyle açıklamanız sizin de karakterinizi gösteriyor.adam sunucuyu açmış rahat bırakın
@Wisquen
Mert
" Bize hala güvenmeyen oyuncular varsa önerebileceğim tek adres www.alcoruo.com'dur. Gönül rahatlığıyla oynayabilirsiniz. "

Böyle birşeye gerek yok.Tamam seni anlıyorum arkadaşımsın aramızda hiçbir problem yok ama böyle birşeyede gerek yok.
Bu devirde gelen palyerlerin neler talep ettiğini herkez çok iyi biliyor o yüzden bu konuda konusmaya gerek yok.
Buna karşılık sunucu sahiplerinin belli standartlar koyması lazım benim belli bi standartım var ve bu standartta gelenlere
yardımcı oluyorum.Bunu yapmak için sunucumda oynayan ve kasan playerlere danıştıgımda zaten kendileri beni buna yönlendirdi.

Sana skypede özeldende söyledim bunu.Yardım lazımsa ben sana bildiğim her konuda yardım ederim.Ancak Narderia farklı Alcor farklı eywallah yaptıgın güzel birşey ama ÇİĞ ve FİTNECİ insanlar bu konuyuda karıştırıp seni bana beni sana düşürmesin...

BUNDAN SONRASI OYUNCULARA.
Zamannda account'lar hacklendiğinde bunu bana maal edenler ve nefrelius yapmıştır diyenler.Mert'e sorabilirsiniz narderia'da ne tür şeylerin tarafımdan teşhis edilip kapatıldıgını.
-wisQuen- :
Kingston :
-wisQuen- :
Kingston :
Douala : şu tiffany gibi adamların soyu ne zaman tükenecek merak ediyorum
her şeye muhalefet

Ben hiçbirşeye muhalefet yapmam güzelim..

Mesajlarıma bakarsan en ayar olduğum şeyin edit onun dışındakilerinde başarılar olduğunu görebilirsin..

Böyle edit yapan adamları helede ağzıyla itiraf edenleri eğerki burda destekliyorsan demekki sende bunların yemlediği veya yemlemeyi planladığı kişilerdensin demektir..

Bir insan cinayet işliyor sonra ben bıraktım bu işleri diyor..

Alışmış kudurmuştan beterdir..

Başka bir platformda adama direk sphereyi kapatmadınız sildiniz demiştim..

Serverlerle editlerle hiçbir alakası olmadığını söylemişti ve Verdiği cevap;

"Arkadaşım Reandles benim satanda benim cebine para girende benim neden çekemeyip sileyim sunucuyu =) ben sattım arkadaşlar ortak karar verip kapatmış, benim adımı anmazsanız sevinirim."

Orda yazdığıyla burda yazdığı bile tutmuyor şimdide itiraf yaparak masum genç ayağıyla serveri kurtarmaya çalışıyor..

Yakında serverde playerde artma falan görürseniz bilinki o sözü geçen ama olmayan emekten değil tekrarlanan editlerdendir..

Önce yaptığım açıklamayı iyice oku, oku ki ne kadar saçmaladığının farkına var.
Hangi sunucu yapmıyor benim yaptığımı anlatır mısın ? 10 kişi geliyor guild istiyor bende veriyorum bunu x sunucusuda yapıyor y sunucusuda ama farkımız ben verdiğimi inkar etmiyorum. Kimseye item editi yapmadım yapmam, sunucu açık ister girip oynarsınız ister girmezsiniz bu sizin bileceğiniz iş.
Yetmedi mi uğraştığınız ? Neden bu kadar korkuyorsunuz bu sunucudan ? Korkmayın eskisi gibi zaten olamayız, bırakın kendi yağımızda kavrulalım siz işinize biz işimize.

Benim için senin söylediklerin değil serverinin log kayıtları daha ağır basıyor..

Millete münasip bir yerin dışında vermediğin birşey kalmamış dupelemiş dupelemiş vermişsin..

Hatta parmakların yorulmasın adamlar kendi dupelerini kendileri yapsın diye Admin hesapları bile vermişsin..

Bazı kişiler var ki maşallah etrafındaki kişiler bölümde hep yanlarında ve itemler havalarda uçuşuyor..

O yüzden bana saçmalamadan falan bahsetme..

Madem bu kadar düzgün bir insanmışsın neden server haftalardır açıkken paylaşmadın ben şunu bunu veriyorum diye..

Server dibe vurunca yeni bir soluk hevesiyle lise talebeleri gibi burda şunu verdim bunu verdim diye konuşup masum delikanlı rolü yapıyorsun..

Diğer sunuculardan farkın var ama bu bahsettiklerin değil..

Onlar kiloyla veriyor sen tonla..

Onlar gizli saklı veriyor sende playerin gözünün içine baka baka..

İtemleri temizlemişsin bi ara serverin loglarınıda temizle iyi gelir servere..

Beni başkalarıyla karıştırma, loglar ağır basıyorsa koy logları görelim bakalım kim kime ne vermiş.
Yapmak istediğini yapamayacaksın, çünkü benim elimde öyle şeyler var ki buraya koyduğumda seni buraya gönderen o arkadaşlar bir daha insan içine çıkamazlar. Bizden habersiz parayla item satılıyor bilmem ne yapılıyor suçlu biz oluyoruz, kendine gel. Logların temizlenmesine gerek yok benim adıma, kimin sıkıntısı varsa loglarla onlarla konuş.

Kafan güzel sanırım alkolü biraz azalt :yes

Kendinle beni karıştırma ben ne kimsenin kuyrugu olurum nede arkama kuyruk takarım..

Boş konuşmayıda boş konuşanıda sevmem..

Kayıt ol kısmı açılmıyor, 2 farklı bilgisayarda denedik. İlgilenebilir misiniz?
account sistemi free durin!
Pvpde şuan anti magici kaldıramadılar alan büyük olduğu için relporu yasakladık diyolar tam bir rezillik.

++++++ Oil sistemi buglu silahları temizlemiyor. Pvpde milleti silahta poi var diye eliyorsunuz zuhahaha

Bu konu bgchner tarafından düzenlendi(2015-02-22 23:27, 9 yıl önce)
An itibariyle düzeltmişler ozaman.
iyi ki bırakmışım ultimayı ne kadar sorunlu oyuncu kitlesi var

Sunucumuzdan bi kaç etkinlik görüntleri.
Elhamra. :
Sunucumuzdan bi kaç etkinlik görüntleri.

Elhamra 3. fotoda sandboxieden girmişsin hayırdır :)
Silah damagelerini test etmek için girmiştim :)
buna inanasım hiç gelmiyor be kardeşim inana ki çünkü yeni açılan bir server ve player sayısısı müthiş görünüyordu girdim baktım servera nedense ben ortalıklarda kimseyi göremedim ki pp serverinin acc free sistemi olması tuhafıma gitmedide değil. lütfen insanları kandırmayın botlarınızı çektiğinizde serverinizin daha güzel yerlere geleceğini düşüyorum online 60+ görünyor ama oyunda 15 20 player var ki itemler müthiş kasılmış sanki adamlar 7/24 kasmış buda dikkatimi çekti herneyse başarılar ama insanları kandırmaktan vazgeçin.
Aynen yaptığımız queste flan +100 bot var milleti kandırıyoz biz :)

Üye Ol veya Giriş Yap

Bu forum başlığına mesaj atmak istiyorsanız hemen üye olun veya giriş yapın.