Hangi Server yeni acıldıgına aile olarak gelenlere guil,skill,kale ve bir miktar para yardımı yapmadıki ? aklınıza gelebilcek bütün serverlar bu yolu izledi.
Hertürlü eleştiriyi anlarım da sunucunun 2 gün sonra tekrar kapancağı konusunda nasıl bukadar emin olabiliyorsunuz? Sunucunun 3. gününde burada 2 gün sonra kapanıcak diyenlerin hepsine tek tek sövelim mi bu ucuz iftiralarınız yüzünden? lafın gelişi 2 gün dedik dersiniz yıl olmuş 2015 belli başlı serverlar dışınca zaten 6ay açık kalan serveri öpüp başınıza koyun. Keyif almak isteyen adam 1 ay sonra kapanacak serverda dahi olsa paşalar gibi eğlenir keyfini çıkarır 10 yıldır bu oyunu oynuyorum belki oynadığım 30a yakın server kapanmıştır hiçte sizin kadar rahatsız olmadım. Siz bukdar devamlılıktan yana bukadar istikrardan yanaysanız neden yıllardır açık olsan serverlarda oynamaya poponuz yemiyor güzel arkadaşlarım? Açarsınız 2günde karakerinizi kasar sonrasında da keyif almaya bakarsınız. Sanki bana 3 ay skill kasmışsınız da kalkıp skill kastım okadar emek hırsızları diyorsunuz. Gelen gelsin gelmeyende rica ediyorum boş laf yapmasın nerede keyif alıyorsa orada oynasın lazım değilsiniz hadi eyw.
narlıderya
Douala : şu tiffany gibi adamların soyu ne zaman tükenecek merak ediyorum
her şeye muhalefet

Ben hiçbirşeye muhalefet yapmam güzelim..

Mesajlarıma bakarsan en ayar olduğum şeyin edit onun dışındakilerinde başarılar olduğunu görebilirsin..

Böyle edit yapan adamları helede ağzıyla itiraf edenleri eğerki burda destekliyorsan demekki sende bunların yemlediği veya yemlemeyi planladığı kişilerdensin demektir..

Bir insan cinayet işliyor sonra ben bıraktım bu işleri diyor..

Alışmış kudurmuştan beterdir..

Başka bir platformda adama direk sphereyi kapatmadınız sildiniz demiştim..

Serverlerle editlerle hiçbir alakası olmadığını söylemişti ve Verdiği cevap;

"Arkadaşım Reandles benim satanda benim cebine para girende benim neden çekemeyip sileyim sunucuyu =) ben sattım arkadaşlar ortak karar verip kapatmış, benim adımı anmazsanız sevinirim."

Orda yazdığıyla burda yazdığı bile tutmuyor şimdide itiraf yaparak masum genç ayağıyla serveri kurtarmaya çalışıyor..

Yakında serverde playerde artma falan görürseniz bilinki o sözü geçen ama olmayan emekten değil tekrarlanan editlerdendir..

bilmediğimiz çok şey olabilir işin altında ama trde işler böyle yürüyor anlatabildim mi? giren oynar bu kadar basit,hangi serverda yok ki böyle şeyler.

altını çiziyorum ''bilmediğimiz''.Adam en azından arkasında durup açmış ha edit varmış umrumda mı? aksiyon yapıp eğleniyordum kapandı şimdi nerde aksiyon yapayım? o aksiyonu yakaladığımız bir sunucu yoktu.
Bence 1 sansı daha hak edıyor ama birdaha kapanırsa yiyecğiniz küfrün hesabı yok
Bu scriptlerle, bu sunucular benim bildiğim 4 etti.İlk başta yazmıştım konu altına.1 ayda kasılacak item gold miktarı o kadar fazlaki ,ister istemez bir süre sonra server çöküşe geçiyor.Daha öncede geçti.Şu golden poleyi görünce direk anlıyorum zaten serverın ne olacağını.

Peki neden bu server scriptleri bu kadar tutuyor biliyormusunuz.Uo tarihine damga vurdukları için değil,0 dan script yazdıkları için değil,çok güvenilir oldukları içinde değil.Serverın bu kadar tutmasının tek sebebi, itemin ve skillerin 1 günde yapılabilmesi .Bir nevi bu scriptler pvp serverı scripti gibi algılanıyor.Player sıkılmış durumda artık skill ve item kasma olayın dan.

Sonra birde biz geliyoruz diye skypdan yazana alsana skiller alsana guild alsana kale buraya kadarda normal karşılanıyorEdit yok ama, edit bu mantıkda sadece item.Kaldıki bu serverda edit yok hım o basmadı ama edit var tabi.Onun aldığı stafflar basıyormu basıyor.İsmi lazım değil cidden şu an açık olan ve playerı olan bir serverda skyp grubundayım.Akşama kadar geçen konuşmalar.Binek ne zaman çıkıcak ,hacım bak bir x guildindeki adamlar nerde haber ver.Hacım 100 tane sos verde uğraştırma bizi gibi gibi.

Burada kimseyi ifşa etmiyeceğim .Lakin bazı server sahiplerinin hala ben birşey vermiyorum demesi ve bu playerı bu kadar aptalca duruma düşürmesi insanın kanına dokunmuyor değil.

Şimdi narderiaya gelecek olursak, server sahibini tanımıyorum ve sunucunun en geç 1 2 ay içinde patlayacağını bildiğim için girmedim.Buradan şahsına nazır bir kötüleyici atıfda bulunmadan .Herşeye bile bile lades diyen herkese müstahaktır.

Sunucunun tekrar açılmasına sevindim .Keşke kapandığı gün siteye o anlamsız şeyler yazılmasaydı.Aynı gün tekrar açılsaydı .Hayırlı olsun oyuncularına zaten oynamak isteyen girecektir.Bunu fazla tartışmanın manası yok .Hak eden hak ettiği yere gelmiş.
ahmet1 kimin hesabi kerem onu soyle bize erman kuzunun oldugunu hepimiz biliyoruz owner char vermissin. Herada editledin nardariada editledin utanmadan soyluyor. Neymis aileye vakit ayiramiyoruz ondan kapatmislar. Simdi parayla item satmislara dpndu olay. Bu serverda parayla.item.satsan ne satmasan.ne. serveri kapatmanin bir milyon tanr.bugla.alakasi yok yani kalvas magdurlari istanbulda dernek.kurmuslar.senin yuzunden okey oynuyorlar.

Hala siz burda oynamaya devam edin
Bu sunucuda asla ve asla oynamayin arkadaşlar Emek ve zaman kaybi gerçekten Sölüyorum Reandles bir çok kişiye edit basmiştir Buda keremde dahil yok Edit olan kişilerin itemleri silindi vs vs diyor ama hala duruyor itemler girmeyin böyle karaktersiz adamlarin sunucusuna. Az laf dinleyin.
Belki de ilk defa bir server için bunu yazacağım REZİLLİK. Ultimayı rezil etmeye devam edin kendinizi bozmayın aman
-wisQuen- :
Kingston :
Douala : şu tiffany gibi adamların soyu ne zaman tükenecek merak ediyorum
her şeye muhalefet

Ben hiçbirşeye muhalefet yapmam güzelim..

Mesajlarıma bakarsan en ayar olduğum şeyin edit onun dışındakilerinde başarılar olduğunu görebilirsin..

Böyle edit yapan adamları helede ağzıyla itiraf edenleri eğerki burda destekliyorsan demekki sende bunların yemlediği veya yemlemeyi planladığı kişilerdensin demektir..

Bir insan cinayet işliyor sonra ben bıraktım bu işleri diyor..

Alışmış kudurmuştan beterdir..

Başka bir platformda adama direk sphereyi kapatmadınız sildiniz demiştim..

Serverlerle editlerle hiçbir alakası olmadığını söylemişti ve Verdiği cevap;

"Arkadaşım Reandles benim satanda benim cebine para girende benim neden çekemeyip sileyim sunucuyu =) ben sattım arkadaşlar ortak karar verip kapatmış, benim adımı anmazsanız sevinirim."

Orda yazdığıyla burda yazdığı bile tutmuyor şimdide itiraf yaparak masum genç ayağıyla serveri kurtarmaya çalışıyor..

Yakında serverde playerde artma falan görürseniz bilinki o sözü geçen ama olmayan emekten değil tekrarlanan editlerdendir..

Önce yaptığım açıklamayı iyice oku, oku ki ne kadar saçmaladığının farkına var.
Hangi sunucu yapmıyor benim yaptığımı anlatır mısın ? 10 kişi geliyor guild istiyor bende veriyorum bunu x sunucusuda yapıyor y sunucusuda ama farkımız ben verdiğimi inkar etmiyorum. Kimseye item editi yapmadım yapmam, sunucu açık ister girip oynarsınız ister girmezsiniz bu sizin bileceğiniz iş.
Yetmedi mi uğraştığınız ? Neden bu kadar korkuyorsunuz bu sunucudan ? Korkmayın eskisi gibi zaten olamayız, bırakın kendi yağımızda kavrulalım siz işinize biz işimize.

Benim için senin söylediklerin değil serverinin log kayıtları daha ağır basıyor..

Millete münasip bir yerin dışında vermediğin birşey kalmamış dupelemiş dupelemiş vermişsin..

Hatta parmakların yorulmasın adamlar kendi dupelerini kendileri yapsın diye Admin hesapları bile vermişsin..

Bazı kişiler var ki maşallah etrafındaki kişiler bölümde hep yanlarında ve itemler havalarda uçuşuyor..

O yüzden bana saçmalamadan falan bahsetme..

Madem bu kadar düzgün bir insanmışsın neden server haftalardır açıkken paylaşmadın ben şunu bunu veriyorum diye..

Server dibe vurunca yeni bir soluk hevesiyle lise talebeleri gibi burda şunu verdim bunu verdim diye konuşup masum delikanlı rolü yapıyorsun..

Diğer sunuculardan farkın var ama bu bahsettiklerin değil..

Onlar kiloyla veriyor sen tonla..

Onlar gizli saklı veriyor sende playerin gözünün içine baka baka..

İtemleri temizlemişsin bi ara serverin loglarınıda temizle iyi gelir servere..
Adam daha kapatmıycam dedi söz ağzından çııktı eğer kapatırsada edit basarsada kendi ayıbıdır .
Sunucu tuttu hemen satip elinden cikarmaya calismis daha bir hafta oldu ne satmasi amacinin ne oldugu ortaya cikiyor
Bir önceki yorumumu okuyun ve utanın kendinizden verdiğiniz 1 tane reg poşeti bile kayırmaktır ne kalesinden bahsediyorsunuz.
serverın injectionlanmış clientına sahiptik birkaç arkadaş olarak. mesaja devam etmeden önce belirteyim ki bunu şu an kimseyle paylaşmayacağım.

bu injection işini yapan arkadaş yönetimle görüştüğünde gelen cevap şöyle oldu "abi lütfen kimseye dağıtmayın, siz istediğiniz gibi kullanın ve istediğiniz bir şey varsa verelim serelim önünüze ama dağıtmayın lütfen."

böyle bir cevabın geldiği yerde, açılıp kapanmadan, edit yapılma itiraflarından sonra oynamayın arkadaşlar. prim vermeyin.

Üye Ol veya Giriş Yap

Bu forum başlığına mesaj atmak istiyorsanız hemen üye olun veya giriş yapın.