bütün shardlar nebula ocak 2003ten özenilmiş gibi :)
Bahrok :
lepaune :
Kimimben : Oyuncusu değilim ama young fortress olayını hiç sevmedim.Bence bu tarz yeni oyuncu bölgeleri ultimayı temelinde baltalayan şey oldu.Tarihsel gelişimine bakarsak önce newbie centerlar geldi.Sonra burada kasan oyunculara büyük ölçüde kolaylık sağlandı.Ardından stat drumlar ve ardından skill dummyler bu yüzden çok anti pati duyuyorum bu olaya

ağzından bal damlıyo. Nerde o eski brit mezarda zombie avcılığımız. +3 için skeleton knight 3 kişi birleşip girerdik.

Bırak allahaşkına xantier t2a açtı da 10 kişi bile olamadık, konuşmaya gelince nerde o nerde o, kaşar uo açılınca gogo kaşar uo

Neden olduğunu söylemeye dilim varmıyor şu saatten sonra da geçmiş için kimseyi incitmek istemiyorum.Bence sende irdeleme zaten burası stones konusu ^^ ben burada ki sistemi eleştirdim
Kimimben : Oyuncusu değilim ama young fortress olayını hiç sevmedim.Bence bu tarz yeni oyuncu bölgeleri ultimayı temelinde baltalayan şey oldu.Tarihsel gelişimine bakarsak önce newbie centerlar geldi.Sonra burada kasan oyunculara büyük ölçüde kolaylık sağlandı.Ardından stat drumlar ve ardından skill dummyler bu yüzden çok anti pati duyuyorum bu olaya
Noktasına kadar aynı fikirdeyim. Birde her sunucu açılışında eski tadı arayanlara falan filan deniyo iki satır altta bilmem ne şehri young citydir falan filan :S Gerçekten eski tadı almak imkansız sanırım...
Kimimben :
Bahrok :
lepaune :

ağzından bal damlıyo. Nerde o eski brit mezarda zombie avcılığımız. +3 için skeleton knight 3 kişi birleşip girerdik.

Bırak allahaşkına xantier t2a açtı da 10 kişi bile olamadık, konuşmaya gelince nerde o nerde o, kaşar uo açılınca gogo kaşar uo

Neden olduğunu söylemeye dilim varmıyor şu saatten sonra da geçmiş için kimseyi incitmek istemiyorum.Bence sende irdeleme zaten burası stones konusu ^^ ben burada ki sistemi eleştirdim

yok mondain demiyor, tr second ageden söz ediyor.
bu swye girdim kastım neyse bi bakınayım dedim poi yemeyen adamlar var öyle işmi olur poi yemeyen adamı mage nasıl kessin allah aşkına
kapasiteye göre tabi oynanabilirliği, kafa lazım
https://www.stones.gen.tr/forum/threads/necromancy.1427/
Reklam yasak

Uyarı -2

Bu konu Narsia tarafından düzenlendi(2012-09-02 11:40, 11 yıl önce)
Spyk : bu swye girdim kastım neyse bi bakınayım dedim poi yemeyen adamlar var öyle işmi olur poi yemeyen adamı mage nasıl kessin allah aşkına

bende bi katana var .kill çekiyor ne diyosun sen.
500 geliyor nerde hani 500
ben gerçekten mutlu oluyorum bu server'da oynarken. Sistemler güzel, ne bileyim oyuncuları herşeyin çakallığında değil... bilmiyorum bence denenmeli. Biz topluca başladık ve bir çok konuda ( sistemler v.s gibi) destek veren staffları var. denenebilir.
Çoluk çocuğun oynıyabileceği bir server değil zaten stones.
Burada tırt artık
şu anki nebuladan iyi
Expert
34.0001
Xantier : şu anki nebuladan iyi

çok doğru
Novice
11.9
Mail bomba :)

Üye Ol veya Giriş Yap

Bu forum başlığına mesaj atmak istiyorsanız hemen üye olun veya giriş yapın.