Aradhell : Köy satışları başladı. 10€ karşılığı siz de köy sahibi olabilirsiniz, daha sonra köy puanınızla çağ atlayarak bir şehir bile kurabilirsiniz!!

Garanti Bankası, Ankara Çankaya Şubesi Hesap No: 6290000

uzun süredir bekliyordum, ne zaman donate tarzi birsey gelecek diye! demekki sunucunun 50 player gormesi lazimmis :) basarilarinizin devami dileklerimle...
sazan akbaba karışımları ortaya çıkmaya başladı
anlarsın zamanla sazanlıkmı, akbabalıkmı :)

nabız yoklaması activated...

Bu konu pyramid tarafından düzenlendi(2012-08-08 13:43, 11 yıl önce)
sazan power :D insan merak eder banka hesabını googlelar :D
bir insanda merak eder, niye böyle birşey yazma gereği duydular diye :D bende o kısmı merak ediyorum ve nabız yoklaması activated diyorum ;) sosyal mesaj derler bu tür şeylere
Master
59.2997
pyramid : anlarsın zamanla sazanlıkmı, akbabalıkmı :)

nabız yoklaması activated...

Güzel kıvırdın ;-)
Pyramid her konuya olduğu gibi burayada muhalefet olma çabaları yine elinde patladı.Hayatı odasında bilgiyasarla geçen asosyal biri olduğun kanaatindeyim ergenlikten çıkamamış yada yeni girmiş biride olabilirsin.Kendini geliştir kırıcı değil yapıcı eleştiri yap ki tutulsun dediklerin.
kıps ;)
bende siz gençler gibi yorum atıyorum ;) başarılar dilerim mükemmel sunucu ;)

benimle yaş muhabbetine zaten girmeyin gidip bi köşede utanmak istemiyorsanız lol
Master
59.2997
pyramid : bende siz gençler gibi yorum atıyorum ;) başarılar dilerim mükemmel sunucu ;)

benimle yaş muhabbetine zaten girmeyin gidip bi köşede utanmak istemiyorsanız lol

Bu konu Slothere tarafından düzenlendi(2012-08-08 15:40, 11 yıl önce)
pyramid : bende siz gençler gibi yorum atıyorum ;) başarılar dilerim mükemmel sunucu ;)

Sen küçük yaşlardayken heralde başına çok çeşitli renkli şeyler geldi kendini koruyamadın o yüzden yaşa takıntın var. Ayrıca connector satamadığın sunuculara bu kadar yüklenme ;)
tekrar lol, sunucu sahibi durum hakkında bişey yazmaz iken şakşakcıların savunmaya geçme mekanizması activated. sosyal mesaj alınıyor... Alındı!
Haklısın abi. Neyse Pyramidin amacı stones başlığını kilitletmek o yüzden yemi yutmayın sazanla sazan olmayın.

Başarılar Stones tekrar :)
Master
59.2997
Anasayfadaki in-game chat olayı biraz garip olmuş. Adamların yazdıklarını direk ifşa ediyor.

Birde;

https://www.stones.gen.tr/forum/threads/uzun-s%C3%BCredir-giri%C5%9F-yapmayan-karakterler.1411/

şu olay hoşuma gitti. Item res vs atmak yerine böyle önlemler daha şık olur.
global chat o wow tarzı ondan ana sayfada, androidle chate giriş falan yapıcaklardı hatta

Üye Ol veya Giriş Yap

Bu forum başlığına mesaj atmak istiyorsanız hemen üye olun veya giriş yapın.