Teşekkürler 2 Eylülde 2. ayımızı dolduruyoruz.
başarılar
Master
59.2997
Ayrıca belirtmeliyim ki belirleyip uyguladığınız düzeni çok taktir ettim. Özellikle scroll yazımında ink kullanılması, gereksiz ve saçma ayrıntıların oyunculara sunulmaması ve oyunun yapısına uygun tasarlanmış sistemler gerçekten bir tebriği hak ediyor. Türkiye standartlarında böyle bir sunucuya oyuncu toplamak normal şartlarda pek zor fakat zoru başaracağa benziyorsunuz. Zira bizim oyuncumuz saçmalığı ve düzensizliği sever, aradan sıyrılmayı başarmak büyük başarı.
Emek harcanmış sunucu sahiplerine başarılar dilerim...
Teşekkürler,

10 eylül cumartesi günü pvp turnuvası yapılacaktır.

https://www.stones.gen.tr/forum/posts/6444/ adresinden detaylı bilgiye ulaşabilirsiniz.

Yapılan güncellemeden sonra magery yeteneği bulunmayan ve 80.0 üstü parrying yeteneğine sahip warrior karakterler NPClere karşı yüksek bloke uygulayabiliyorlar. Bir warrior ile ortalama yaratıklarla kolayca dövüşebilirsiniz (Drake vb.) NPC lootları da genel olarak yükseltildi yani savaşçı karakterlerin para kasmak için yan karakter açma zorunluluğu hissetmelerini engelledik.

Uzun soluklu yolumuzda, stabil ve temiz bir sunucuda oynamak isteyenler buradan kayıt olabilirler. Yeni karakterler Young Fortress kamp alanında karakterlerini geliştirme fırsatına sahipler.
Başarılar.
Arkadaş, hala spam mail atıyorsunuz. Rica edeceğim mailimi silin mail listenizden.
Master
59.2997
Bende aynı sorunla karşılaştım, pm attığımda gelen yanıt böyle oldu yardımcı olur sana da;

Aradhell:
selamlar,

gelen mailde çıkarmak için gerekli link bulunmakta, bulunmuyorsa www.stones.gen.tr/delete.php?go=[mailadresiniz] şeklinde çıkarabilirsiniz.
abi spam mail geliyorsa filtreleyin mail kutunuzu stones'dan gelen mailleri çöplüğe yollasın niye bu kadar yaygara kopardınız ki
Slothere : Bende aynı sorunla karşılaştım, pm attığımda gelen yanıt böyle oldu yardımcı olur sana da;

Aradhell:
selamlar,

gelen mailde çıkarmak için gerekli link bulunmakta, bulunmuyorsa www.stones.gen.tr/delete.php?go=[mailadresiniz] şeklinde çıkarabilirsiniz.

Teşekkürler
Benim mailimi, benim isteğim dışında aldığınız mail listenize attığınız her mail spam maildir. Sizinle polemiğe girmeyeceğim.

Edit= Üstteki edilediği yazısıda " Bana mail adresinizi verin, size spam maili göstereyim " yazdığı için bu cevap verilmiştir. Ancak bu cevaptan sonra arkadaş bu yazısını silmiştir.

Bu konu Xlore tarafından düzenlendi(2011-09-23 22:34, 12 yıl önce)
Girmemeni tavsiye ederim zaten, mailde çıkmak için tıklayın diye bir link bulunuyor hala polemiğe girmeyeceğim diyorsun.
Slothere : Bende aynı sorunla karşılaştım, pm attığımda gelen yanıt böyle oldu yardımcı olur sana da;

Aradhell:
selamlar,

Xlore :

Aradhell:
selamlar,

Teşekkürler

Aynı şeyi söyleminize gerek yok.

Edit= Ayrıca iki önceki mesajınızda " bana mail adresinizi verin, size spam maili göstereyim " yazmıştınız. Onu silmişsiniz. Oldukça çocukça bir hareket.

Bu konu Xlore tarafından düzenlendi(2011-09-23 22:32, 12 yıl önce)
Yasada yeterince açık ;

" Haberleşme Kanunu’nun 50. maddesinin 5. fıkrası “Abone ve kullanıcılarla, önceden izinleri alınmaksızın otomatik arama makineleri, fakslar, elektronik posta, kısa mesaj gibi elektronik haberleşme vasıtalarının kullanılması suretiyle doğrudan pazarlama, siyasi propaganda veya cinsel içerik iletimi gibi maksatlarla istek dışı haberleşme yapılamaz. Abone ve kullanıcılara, verdikleri izni geri alma hakkı kolay ve ücretsiz bir şekilde sağlanır. Bu maddeye aykırı hareket edenlere 10 bin TL’den 100 bin TL’ye kadar idarî para cezası verilir.”
Banned
-3
Başarılar Stones ultimayı bırakmasaydım oynucağım tek sunucu olurdu.

Üye Ol veya Giriş Yap

Bu forum başlığına mesaj atmak istiyorsanız hemen üye olun veya giriş yapın.