1 web sitemiz güncellendi, https://www.stones.gen.tr
    2 pazar günü Britain civarlarına ev kurulumu serbest hale gelecek,
    3 haftasonu herhangi bir günde 1 tane nightmare spawnı eklenecektir.

Bu konu Aradhell tarafından düzenlendi(2011-09-24 15:41, 12 yıl önce)
Başarılar
Novice
11.9
Gerçekten kaliteli bir sunucusunuz, başarılarınızın devamını diliyorum
Web sitesi çok hoş.
dtuncer : Yasada yeterince açık ;

" Haberleşme Kanunu’nun 50. maddesinin 5. fıkrası “Abone ve kullanıcılarla, önceden izinleri alınmaksızın otomatik arama makineleri, fakslar, elektronik posta, kısa mesaj gibi elektronik haberleşme vasıtalarının kullanılması suretiyle doğrudan pazarlama, siyasi propaganda veya cinsel içerik iletimi gibi maksatlarla istek dışı haberleşme yapılamaz. Abone ve kullanıcılara, verdikleri izni geri alma hakkı kolay ve ücretsiz bir şekilde sağlanır. Bu maddeye aykırı hareket edenlere 10 bin TL’den 100 bin TL’ye kadar idarî para cezası verilir.”

Reklam yer almamakta. (:
"pazarlama, siyasi propaganda veya cinsel içerik iletimi " gibi maddelerle uyuşmuyor. stones da ticari bir proje olmadığına göre pazarlama durumu da yok.
Britain etrafına ev kurulumu açıldı ve 1 adet nightmare spawnı eklendi.
Başarılar..
güncel, mark. teşekkürler. ana sayfa değiştirildi.
Banned
-3
Başarılar .
böyle bir serverın bu kadar az player olması ultimanın bittiğini ve ufaklıkların eline kaldığını ve sadece pvpden ibaret olduğunu gösterir yazık.Nerde + player var nerde dandik abartı script var sistem var bütün bebeler orda nerde edit var herkez orda gerçekten bu serverda boş kalıyorsa ultima onanmaz hale gelmiştir saygılar.Emeklerinizin karlılığını alamadığınız için çok üzgünüm.
amaolmadisimdi : böyle bir serverın bu kadar az player olması ultimanın bittiğini ve ufaklıkların eline kaldığını ve sadece pvpden ibaret olduğunu gösterir yazık.Nerde + player var nerde dandik abartı script var sistem var bütün bebeler orda nerde edit var herkez orda gerçekten bu serverda boş kalıyorsa ultima onanmaz hale gelmiştir saygılar.Emeklerinizin karlılığını alamadığınız için çok üzgünüm.

Sunucu aktif değil ki :huh

Açıldığı sayfa kayit.html olarak ayarlı olduğu için aktif siteye yönlendiriliyorsunuz. https://www.stones.gen.tr/ buraya bakarsanız 1 hafta sonra açılacağını görürsünüz. Üstelik neden bilmem ama tekrardan ultima oynamak istedi canım :)
Yaklaşık 2 aydır sunucunun neredeyse sürekli 0 çekmesi sebebiyle yeni bir yapılanmayı uygun gördük. Yapılanma süresinde her türlü eşya, para vb. silinecektir. Karakterler ve becerileri ellenmeyecektir. Sunucu 2 aralık cuma günü saat 20:30'da tekrar açılacaktır.

Kısa süreli hedefimiz açılışta yakalayabileceğimiz en yüksek sayıyı yakalamak, bu yüzden eğer dolarsa oynarım vb. gibi düşüncelere sahipseniz ve bu sunucuda oynamak istiyorsanız açılış gününde online olarak bize destek olabilirsiniz.

Pek çok konuda geçmiş önerileri de dikkate alarak ufak ayarlamalar yaptık ve gelen öneriler ışığında yapmaya da devam edeceğiz.

-Combat dengesindeki değişiklikler-

Çift kare silahlara zehir sürülemiyor.

Bandaj atıldıktan sonra freezetime bitene kadar büyü atılamaz.

Wrestling'e bağlı olan miss şansı yarı yarıya azaldı. (100 wresling %5 şansla ek miss).

Wrestlingden bağımsız olan miss şansı combat becerisi 100 ise 1/1000 olarak ayarlandı.

Silah ve büyü damageleri tekrar ayarlandı (azaltıldı).

-Ekonomik düzendeki değişiklikler-

Inscription delayi 7 saniyeye çekildi.

Denizlerdeki balıksız alan sayısı yarı yarıya azaltıldı.

Balık ağlarının yapımı için gerekli olan yarn sayısı 3'e düşürüldü.

-Taming ile ilgili değişiklikler-

Gezici spawnların yanında sabit spawnlar da yer alacak.

Eskiden karaktere sahip ve yeni karakter geliştirecek oyuncular arası eşitlik için ilk 1 ay süreyle herhangi bir binek spawnı eklenmeyecek (llama hariç).

-Genel mekaniklerdeki değişiklikler-

Tooltipler (eşyaların üzerine geldiğinde açılan ufak menüler) artık .tooltip komutu ile açılıp kapanabiliyor.

Sunucu açılışından sonra ilk 1 ay boyunca ev kurulumları kapalı kalacak.

Murderer's Nest'ler (Britain çevresindeki katil evleri) sunucu açıldığı andan itibaren kurulu olacak.

Sunucu açıldığında factionlar devre dışı olacak, duruma göre tekrar eklenebilir.

-Crafting ile ilgili değişiklikler-

Tüm craft skillerinin delayi bir miktar azaltıldı.

Madenlerin çıkma şansı %50 artırıldı
Tymaron :
amaolmadisimdi : böyle bir serverın bu kadar az player olması ultimanın bittiğini ve ufaklıkların eline kaldığını ve sadece pvpden ibaret olduğunu gösterir yazık.Nerde + player var nerde dandik abartı script var sistem var bütün bebeler orda nerde edit var herkez orda gerçekten bu serverda boş kalıyorsa ultima onanmaz hale gelmiştir saygılar.Emeklerinizin karlılığını alamadığınız için çok üzgünüm.

Sunucu aktif değil ki :huh

Açıldığı sayfa kayit.html olarak ayarlı olduğu için aktif siteye yönlendiriliyorsunuz. https://www.stones.gen.tr/ buraya bakarsanız 1 hafta sonra açılacağını görürsünüz. Üstelik neden bilmem ama tekrardan ultima oynamak istedi canım :)

dostum serverın başnıda bende oynadım bi ara yükseldi sonra player düştü 2 hafta felan sabrettik arkadaş ile baktık sonrada 2 3 online olucak gibi değil bıraktık.Serverın kapalı olduğunu bende biliyorum yazmak istemedim ama kapanmadan önce bu emeği hakadecek ne player vardı nede güzel ortama lâik elemanlar
Master
59.2997
Yazık. Son zamanlarda yer edinmesini istediğim tek sunucuydu. Hatta bir ara kısa da olsa oynadım, karakterimi geliştirmek için saatlerimi harcadım ve oynadığım oyundan çokta zevk aldım. Gelde bu zevki yeni nesil embesillere anlat ama nerde... İki üç eşyaya, töleransa gidip kopya sunucularda oynasınlar. Genel ruh halimiz kazık yemeye bağımlı olduğu için onsuz yapamıyoruz illaki bir şeyler batacak.

Neyse, sonuçta herkes kendi zeka kapasitesinin kaldırabileceği ortamlarda bulunur. Kimseye bir şeyi dayattıramazsın.

Üye Ol veya Giriş Yap

Bu forum başlığına mesaj atmak istiyorsanız hemen üye olun veya giriş yapın.