Expert
34.0001
Ne tutkulu oyuncuları var bu sunucunun, hepsi tanıtım yapmak için kendini paralıyor, başka sunucuların başlıklarında çemkiriyor falan. Bu kadar çabadan sonra girip zaman geçireceğim boş bir zamanımda. Böyle bir kitle oluşturabildiğiniz için tebrik ederim.
Stones hakikaten takdire layık ilerliyor.Bir 100+ player olsa tadından yenmiyecek gibi
başarılar..
Superadminstratours : Stones hakikaten takdire layık ilerliyor.Bir 100+ player olsa tadından yenmiyecek gibi

bence yaz sonuna kadar dolmaz gibi. önüne gerek server açıyor şu aralar, harçlığıyla açıp okullar açılınca kapatacak olan mı dersin, 34534543 bugla açıp sürekli bakıma mı giren dersin her türden sunucu var. işin ilginç yanı bir şekilde az da olsa oyuncu çekmeyi başarabiliyorlar.
Teşekkürler, biz de şuan patlama beklemiyoruz tabi zak'ın söylediklerinin doğruluk payı çok yuksek ama ilerleyen zamanlarda daha güzel olacak.

Dungeon Finder videosu

Sistemin Tanıtımı
insan haber verir daha iyi giyinirdim ünlü olmuşuz :D
Hayırlı Olsun Simdiden.
https://www.facebook.com/stonesuo facebook hesabımızı ekleyebilirsiniz, sunucu için uygulama hazırlanıyor. Yakında uygulama üzerinden çeşitli yarışmalar vs. düzenlenecektir.
bokunu cikardiniz sizin su firmaya mail attirmanin, bir kere de 4 mail basiyorlar sagolsun onlar da.
Tekrarlanmayacagini soylemislerdi biz de guvendik, hata etmisiz. Tekrar ayni firmayla calismayi dusunmuyoruz. Bu konuda tekrar ozur dileriz
Daha açıklayıcı yazmanız gerekiyor, bu denli eleştirilere malesef kapalıyız.

Bu konu Kanglaoo tarafından düzenlendi(2011-08-11 01:10, 12 yıl önce)
@Aradhell

Web tasarımı işinde olan birisiyim. Öyle sağda solda UO site tasarımı yapan veyahut hazır template kullanan kişilerden (yoğun olmadığım zamanlar hariç ) değil, sadece kurumsal müşteriler ile çalışan bir firmanın çalışanıyım (Müşterilerimiz çoğunlukla inşaat firmaları)... Site bana bir template gibi gözüktü değil, direk öyle geldi. :) UO ile ilgili olarakta artık bir ilgi-alakam yoktur bilmeni isterim... Sunucunuzda başarılar dilerim...

@zak

Sahte üyelik olduğun çok belli ama her kimsen sana şunu söyleyeyim ben... Some_one benim öz kardeşim olup, bazen doğru ve ya yanlış konuşsada, yorumlarda bulunsada bir konuda haklı ki, o da reklam konusu... Herneyse. Sana şunu belirtmek için yazıyorum, demişsin ya sen o paranla aynısını yaptırabilirmisin diye; şundan çok ama çok emin ol ki sevgili arkadaşım, şayet isterse kat kat daha iyisini ve üstününü yaptırabilir... Seninse, yaptırabileceği şeyler konusunda aklın dahi bunu almaz... O nedenle, senin paran yeter mi falan gibisinden yorumlar yapıp; herkesi kendi durumunla bir tutma bence...

Saygılar, sevgiler...
Hayatta en çok güldüğüm insanlar babasının parasından başka hiç bir şeyi olmayıp, bir de bunula övünebilenlerdir (tam burada 18 yaşındaki kardeşinden bahsediyorum).

Şunu bilmeniz gerek dünyada herşeyi yaptırabilecek bir sürü geri zekalı bulabilirsiniz, ancak bir şeyi kendisi başarabilen insanlar kolay kolay bulunamaz.

Ayrıca sadece parası olan bir insanın açabildiği hiç bir sunucu kalıcı olamaz, zaten şimdiye kadar bir sürü örneği var. Bir sunucunun kalıcı ve başarılı olabilmesi için sunucunun başındaki insanların teknik açıdan yeterli düzeyde olması gereklidir, örnek istiyorsanız pyramid, arcanum ve revolution'a bakabilirsiniz.

Ayrıca u-s'ye reklam vermiyor olmak maddi durumları ile ilgili bir durum göstermez. 2 güne kadar türk uo diye bir sunucunun reklamı vardı herhalde şu anda 1 kişi falan oynuyor.

Not: Umarım bu post'umdan sonra sen de kardeşinin seni çağırdığı gibi babanı çağırmazsın.

Bu konu zak tarafından düzenlendi(2011-08-13 00:34, 12 yıl önce)
@zak

1) Kesinlikle ben kendisini buraya çağırmadım, yorum atması içinde kendisine talimat vermedim. Tamamiyle rastgele bir durum, malum bazı çalışmalarımız mevcut...

2) Baba parası olduğunu nereden çıkarıyorsun? Neden bir konuya tam hakim olmadan böyle bir düşünceye kapılıyorsun? Sebebini ben söyleyeyim, çünkü sen bunu yapıyosun...

3) İddaa ettiğin baba parası ile açtığım sunucu evet kalıcı olmadı, o projeye benimde girmemle birlikte en fazla 2 sene açık kaldı ama bunun sebebi maddiyat değil aksine bu oyuna ayırabilecek zamanımızın olmaması (kendi oyuncularımız zaten bunun bilincindeler, bu da bize yeter)...

4) Bence abime laf uzatabilecek seviyede biri değilsin.
inşaat firmasına site yapıyor adam uyea çok emek harcanan custom coding siteler hazıraldıgına eminim senin sodşfıjs abimi çağırıcam dur

Üye Ol veya Giriş Yap

Bu forum başlığına mesaj atmak istiyorsanız hemen üye olun veya giriş yapın.