Some_one : Trollemek? Ah lütfen; rahatsız olduğumu belirttim ve başarılar diledim arkasından.. Ama sonra ne oldu, özel firma falan dendi bende meraktan sordum. Hem sanamı düştü onların yorumlarını yapmak hayret? HM diyincede 50 tl'ye vps düşünenlerin ceplerinde zaten ne kadar para olduğunu biliyoruz. Kendimi beğenmişlikte yapmıyorum fakat bu işler yalan, dolanla ilerlemez ve büyümez. Paranız yoksa, bütçenize göre hareket edersiniz oydu buydu demezsiniz. Şu sunucuya eleştri yapmamam için birde yol göster bir zahmet, Kanglaoo'nun mesajındanda anlaşılacağı gibi.

Kanglaoo : Uzatmadan söylüyorum, sahte kullanıcılara dikkat edin yoksa başlığı silecem.

Sahte kullanıcı olduğumu nereden çıkardın, ben bu siteye kayıt olduğumda herhalde sen ilkokula falan gidiyordun. Kanglaoo Trevoraxı'da Arqasta az kesmedim :D
Silindi
Banned
0
Kale fethi sistemi aktif mi şuanda sitede tam anlayamadım ?
Expert
34.0001
Saklayacak bir şeyi olmayanlar şeffaf olur her konuda :)
syn : Kale fethi sistemi aktif mi şuanda sitede tam anlayamadım ?

Siitede yazdığına göre ilk andan itibaren aktif bir kale mevcut. Ilshenardaki blackthorne kalesi o da sanırım. Sonra guild sayısı arttıkça diğerleride aktif olacaamış.

Valla burada yapılan eleştirileri gördükçe seviniyorum. Çekemiyorlar herhalde sizi tebrikler...
Silindi
Members
0
Tam derken video koymuşlar siteye :D
10 kişi lazım beyler :D
syn : Tam derken video koymuşlar siteye :D
10 kişi lazım beyler :D

Bide guild lazım var mı guild :)
Silindi
Members
0
Guild kurulumu aktif mi onuda sormak lazım :D
Server güzelmiş ciddi ciddi emek harcanmış tuttum bu serverı oynayın kesinlikle questerlar sistemler 10 numara acık olan 10 larca dandik sunucu gibi aynı sistemler yok
öncesi
Superadminstratours : Bir konuya cevap yazmadan bakıyorum bir sunucu daha açılıyor maşallah başarılar dilerim sizlerde hoş geldiniz :))

sonrası :D
Superadminstratours : Server güzelmiş ciddi ciddi emek harcanmış tuttum bu serverı oynayın kesinlikle questerlar sistemler 10 numara acık olan 10 larca dandik sunucu gibi aynı sistemler yok
Silindi
Banned
0
Önyargı ile yaklaşmanın kötü bir huy olduğunu gösteriyor :)
Kaliteli sunucunu kendini belli ediyor zaten o yada bu şekilde.
at first i was serious, but then i lol'd
Silindi
Master
8.5
Dungeonfinder yaptık şimdi, uoda aldıgım en fazla zevki bu sistemle aldım heralde :D 70 dk sürdü aşırı eğlenceliydi.
Syn msn ini verir misin beraber takılalım, ben de dungeon'a katılmak istiyorum sistem baya eğlenceli sanırım. Bi de Kumpas questini yaptın mı? yardım lazım.
Silindi
Banned
0
Şimdi gördüm mesajını öm yolluyorum msn adresimi.
ARtık Rp Shardlar Talep Görmüor Bence PVpler Daha Rahat ... Kasma Derdi Yok FAlan ...

Üye Ol veya Giriş Yap

Bu forum başlığına mesaj atmak istiyorsanız hemen üye olun veya giriş yapın.