Some_one : @zak

1) Kesinlikle ben kendisini buraya çağırmadım, yorum atması içinde kendisine talimat vermedim. Tamamiyle rastgele bir durum, malum bazı çalışmalarımız mevcut...

2) Baba parası olduğunu nereden çıkarıyorsun? Neden bir konuya tam hakim olmadan böyle bir düşünceye kapılıyorsun? Sebebini ben söyleyeyim, çünkü sen bunu yapıyosun...

3) İddaa ettiğin baba parası ile açtığım sunucu evet kalıcı olmadı, o projeye benimde girmemle birlikte en fazla 2 sene açık kaldı ama bunun sebebi maddiyat değil aksine bu oyuna ayırabilecek zamanımızın olmaması (kendi oyuncularımız zaten bunun bilincindeler, bu da bize yeter)...

4) Bence abime laf uzatabilecek seviyede biri değilsin.

Kendin güzelce açıklamışsın, maddi sebepten zaten sunucu kapanmaz. Ultima online sunucusu açmak için zaten çok bir para gerekmiyor, tek gerekli şey ilgi ve zaman ayırmak.

Bir sunucu site + connector + scripting'i kimseye muhtaç olmadan yapabiliyorsa, benim forumda konu açıp guild kurulumu için bağış yapmak istediğim konuya cevap vermeye bile tenezzül etmiyorsa zaten maddi problemi yoktur.
@zak

Merak etme babamı çağırmayacağım, sana cevap vermeye benim %1 im yeter. Evet dediğin gibi hayatta birşeyleri kendisi başarabilen insanlar, ayakta rahat ve kolay kalabilirler. Ve sana şununda dipnotunu düşeyim sevgili arkadaşım, Türkiye'de kimsenin henüz yapmadığı bir işi yapıyoruz... Bu nedenle bana bu tantanayı sürdürme... Seni ancak yapabildiklerimin %10unu yaptığın zaman kaale alırım onun dışında değil kaale almak, ..... bile... Zaten birşey olsan, gerçek hesbaınla cevap verebilme cesaretini gösterirdin ama o da yok ne yazıkki.

Ve yine haklısın ki, para değil zaman gerekiyor bir sunucuyu ayakta tutabilmek için fakat şu da var ki, zamanımızı sadece önemli ve bize kazanç getiren şeylere daha çok ayırıyoruz. Senin gibi basit bir oyuna harcamıyoruz kolay kolay...

Saygılar ;)
Gereksiz ve saçma sapan yorum yapmaktan vaz geçmelisin. Uyarı - 1

Bu konu Kanglaoo tarafından düzenlendi(2011-08-13 01:13, 12 yıl önce)
@hoxoh

Aklınca makara geçmeye çalışıyosun ama dediğim gibi "aklınca"... Referanslar mevcut. İstersen PM yollayabilirim eğer susmana yetecekse ? Ama sende öyle bir mantık ve gelişmemişlik var ki, ne desem yersiz. O yüzden seni umursamadığımı sende bil.

Ayrıca sadece inşaat firması değil, her alanda ve her şehirden müşterimiz mevcut. İnşaat firmaları, web tasarımdan çok, bu biraz önce bahsettiğim iş nedeniyle bize geliyorlar. Herneyse. Kime anlatıyorum ki ? Kısa bir alıntı : Bir lafa bakarım laf mı diye, birde söyleyene bakarım adam mı diye...

Yine bir son dakika güncellemesi : Maskenin altından çık ki, adam olmak yolunda ufakta olsa bir adım at.

Son düzenleme (hoxoh için) : Bu konuyu açan arkadaşın konusunu ve forumu yeterince kirlettiniz ve haliyle kirlettiniz... Bu nedenle yeni bir mesaj yazmak yerine bu mesajımı düzenleyerek sana cevap vereceğim; son mesajında dediğin söz sonuna kadar katılıyorum... Bana bu forumdan, birisini çağrıştırıyor, benim yaptığım alıntıyla birlikte... Bence konuyu ve forumu daha fazla kirletme, sevgili arkadaşım...

@zak, sana önceki mesajımda biraz yüklendim fakat mesajını hızlı hızlı okuduğum için biraz sert çıkıştım. Mesajında evet haklısın fakat son söylediğin söz biraz yanlış oldu. Biraz sert konuşmamın sebebi buydu, bunu bilmeni isterim...

Bu konu own.curtis tarafından düzenlendi(2011-08-13 01:19, 12 yıl önce)
Haydi arkadaşlar başlayın stones a tertemiz sever ...
Young Fortress yeni karaktererin kullanımına açılmıştır.

Kamp alanından çeşitli ekran görüntüleri

merhabalar baya tartışma olmuş öncelikle güzel bir sunucuya benziyor emekleriniz için tebrik ederim benimde merak ettiğim bir konu var scriptsel çalışmalar ve web arayüzünü daha önce görmüştüm sanki "göksu" isimli bir arkadaşla bir ilginiz alakanız var mı?
Göksu ve chimes (ikisi de çok sevdiğimiz değerli arkadaşlarımız) ile daha önce çalışmıştık, (magic arrow) bir kaç ay sonra kapanmıştı. sitenin arayüz çalışmaları (alıntı üstüne) göksu ve bana, kodlaması bana aittir bunun dışında oyun-içi veya yönetimle herhangi bir bağlantım bulunmuyor. https://uo.gamingtr.com adresine girince ağaşıdaki banner dikkatinizi çeker zaten.

Stones ve Magic Arrow arasında yönetimsel veya teknik anlamda herhangi bir bağlantı bulunmuyor yani. (webmasterları hariç)

* Scriptsel çalışmaları da gördüğünüzü pek sanmıyorum hatta eminim.

Bu konu Aradhell tarafından düzenlendi(2011-08-24 12:56, 12 yıl önce)
kolay gelsin ve iyi şanslar hepinize
Silindi
Members
-1

2. Ayını doldurdu, ilk günkü heyecan ile güncellemelere devam ediyorlar.
Gelecegin sunucusu olacaklarını kanıtladılar şimdiden..

Başarılarınızın devamını diliyorum.
Master
59.2997
Şu sıralardaki sistemsel olarak eli yüzü düzgün tek sunucu sanırım. En azından üzerinde uğraşıldığını belli ediyor.

Başarılar dilerim.
Hüsranla sonuçlanan kale fethi denememiz, videoyu savunma yapan arkadaşlar çekmiş:

https://www.youtube.com/watch?v=T3jQWIIFPR4&feature=youtu.be
Magery yeteneği bulunmayan ve parrying skill'ine sahip warrior karakterler, Drake gibi orta seviye yaratıklara kalkan ve silahlarıyla kafa tutacak düzeye geldiler. Dungeonfinder sisteminde olduğu gibi kalkanınızla yaratıkların vuruşlarını yüksek oranda engelleyip az hasar alırsınız.
Banned
-3
Başarılar.
Başarılar

Üye Ol veya Giriş Yap

Bu forum başlığına mesaj atmak istiyorsanız hemen üye olun veya giriş yapın.