Hesabına erişemeyen eski üyeler Discord üzerinden yardım alabilir.

İyi niyet ve dileklerinize teşekkür ederiz, connector konusunda bir sıkıntımız yok zaten 1 gün kaldı açılışa siz de tecrübe edeceksiniz. Maddi olarak da bir sıkıntımız yok. Biz toplamda 2 adet e-mail yollanmasını talep ettik, mail organizasyonu biraz amatör ( kendi faaliyetimiz değildi ) olmuş evet rahatsız olan arkadaşlardan özür dileriz. Bizim ismimiz veya bizle alakalı herhangi bir mail daha yollanmayacak / talep edilmeyecek.

Çalıntı script olayını merak ettim doğrusu nereden ne çalıntıymış ? Bu iddiada bulunanlar kanıtlarını vs. koyarlarsa biz de bilgilenelim nereden ne çalmışız acaba gerçekten merak ettim ama koyabileceklerini sanmıyorum çünkü bütün scriptlerimiz Sphere Release üzerine custom yazılmıştır. Başka yerlerden eklenilerek editlenen bir script dahi yoktur.

Herkesin keyif alabileceği bir sunucu olması dileğiyle..
syn :
Shatrian : yalniz, arada cevap verilmis postlara ama bir ozur bile dilenmemis. istediginiz kadar mukemmel sunucu olabilirsiniz, ben oynamam acikcasi.

Madem bu şekilde playerlar serverdan uzak tutulabiliyor, bende server açarsam revo nebula pyramid hakkında reklam mailleri atayım insanlara serverları boşaltayım bu şekilde herkes bana gelsin :D
Belli ki, bir şirketten alınmış bu mail adresleri benim 3-5 serverda kullandıgım 5-6 senelik mail adreslerine bile mail gelmiş.
Bu işi piyasadaki fiyatı aşağı yukarı, 200 ile 500 lira arasında değişiyor, taktir ettim açıkcası reklam için bu kadar para harcamalarını.
Birden fazla mail gelmesi ise mail yollayan şirketin çuvallaması gibi gözüküyor :) Backlink satışı yapan birisiyim bu işlerle üç aşağı beş yukarı ilgiliyim tecrübelerimden yazıyorum.

SAYGILARIMLA
MEHMET ALI GUNGOR

Ne alakası var, bir platformdan alınmış olmalı. Ultima Online oyununu oyuncu olduğum zamanlar oynarken, kullandığım mail adreslerine gelmemiş çünkü.. Yani mail adreslerini alıp, toplu bir mail göndermiş o kadar. Eğer ki bir firma aracılığı ile yaptıysanız o firmanın web adresini bana pm aracılığı ile gönderirseniz sevinirim. Çünkü benimde yakında belki bir projem var, böyle birşey yapabilirim... Ama yaptırmadan önce u-s de ki bannerların çoğunu kapatacağımdan emin olabilirsiniz.
sistemleri okudum direk açılınca direk başlamayı düşünüyorum. inş uzun ömürlü bi server olur.
Expert
34.0001
O firmanın ismini bende merak ediyorum, elbet bir gün bizimde işimize yarayacaktır. Ultima Online içinde yanlızca revo ve arcanuma kayıt olurken kullandığım kişisel mail adresimi bile biliyorlar maşallah.
Silindi
Expert
34.0001
Sunucu yarın saat kaç gibi açılıcak ?
Evet yarın öğlen saatlerinde açılacak.

Bu konu Aradhell tarafından düzenlendi(2011-07-02 01:12, 12 yıl önce)
server iyiymiş hem kasmak çok zor değil hem de teacher stat stone gibi abuk şeyler yok. normal yolları kullanırak kolay kasılıyor :)
Yoğun istekler üzerine kısa bir süreliğine skill kasma alanı açılmıştır (Skill Dummy). Britain'deki healer'in yanında bulunan gate'den gidebilirsiniz.
Silindi
Banned
0
UoRoa :
Aradhell : Yoğun istekler üzerine kısa bir süreliğine skill kasma alanı açılmıştır (Skill Dummy). Britain'deki healer'in yanında bulunan gate'den gidebilirsiniz.

Merhabalar ,

Şu olayı yapmadan önce gerçekten sizi rakip olarak görüyorduk :) , başarılar.

Bende 2 yıl önce açtıgım sunucuda Kendime Nebulayı rakip görüyodum, ama sonra adamlar Mustang spawnı koydular servera ondan sonra görmez oldum.

Bilmem anlatabildim mi :D
Yane nebula ayakta ben kapattım sdfk
işte yine oyuncu kitlesi faciası. böyle akıl karı olmayan istekler yapıp elde edince ne zevk alacaklar kasmaktan çok merak ettim. playeri çok dinlememek lazım. playera sorsak combatta ezilir ağlar ama hayatında explosion potion kullanmamıştır, sonra direk dengelerin değişmesini ister. belki de sistem aslında dengelidir de sırf oyunu beceremediği için her şeyi kendi lehine ister. o yüzden dinlememek lazım.
Bana mail atmayın ağalar
Aradhell : İyi niyet ve dileklerinize teşekkür ederiz, connector konusunda bir sıkıntımız yok zaten 1 gün kaldı açılışa siz de tecrübe edeceksiniz. Maddi olarak da bir sıkıntımız yok. Biz toplamda 2 adet e-mail yollanmasını talep ettik, mail organizasyonu biraz amatör ( kendi faaliyetimiz değildi ) olmuş evet rahatsız olan arkadaşlardan özür dileriz. Bizim ismimiz veya bizle alakalı herhangi bir mail daha yollanmayacak / talep edilmeyecek.

Çalıntı script olayını merak ettim doğrusu nereden ne çalıntıymış ? Bu iddiada bulunanlar kanıtlarını vs. koyarlarsa biz de bilgilenelim nereden ne çalmışız acaba gerçekten merak ettim ama koyabileceklerini sanmıyorum çünkü bütün scriptlerimiz Sphere Release üzerine custom yazılmıştır. Başka yerlerden eklenilerek editlenen bir script dahi yoktur.

Herkesin keyif alabileceği bir sunucu olması dileğiyle..

Palavra mail firması falan yok ortalıkta, çünkü 2-3 gün oldu hala daha ne özel mesaj alabildim, nede özel mesajıma cevap verildi. Yani asparagaspa, kendilerini büyütmeye çalışıyorlar, ha cepte para olmayınca tabi böyle yapacaklar. En sevmediğim şeylerden bir tanesidir, bir işi kendisi yapar; yaptırmış gibi gözüktürmeye çalışır. Bu eleştriyi yapmayacaktım fakat o mail şeyine evet yaptırdığımız firma dediğiniz için bana bu eleştiriyi yaptırdınız...
hem adamların konusunu saçma sapan trolleyip hem de cevap mı bekliyorsun? adamların parasından sana ne? zaten para sorunları olsa gidip 50 tl'ye hostmaestrodan vps alırlardı, 2 gün sonra da site indexlenirdi herhalde.

parayla iyi sunucu olunsa magic & arrow iyi sunucu olurdu server kapandıktan 4 ay sonra bile dedicated sunucuları açık duruyordu.

adamların connectoru bile kimsede olmayan özelliklere sahip. sen paranla o connector'u satın alabilir misin? piyasada onunla aynı özelliklere sahip bir connector daha var mı?
Trollemek? Ah lütfen; rahatsız olduğumu belirttim ve başarılar diledim arkasından.. Ama sonra ne oldu, özel firma falan dendi bende meraktan sordum. Hem sanamı düştü onların yorumlarını yapmak hayret? HM diyincede 50 tl'ye vps düşünenlerin ceplerinde zaten ne kadar para olduğunu biliyoruz. Kendimi beğenmişlikte yapmıyorum fakat bu işler yalan, dolanla ilerlemez ve büyümez. Paranız yoksa, bütçenize göre hareket edersiniz oydu buydu demezsiniz. Şu sunucuya eleştri yapmamam için birde yol göster bir zahmet, Kanglaoo'nun mesajındanda anlaşılacağı gibi.

Kanglaoo : Uzatmadan söylüyorum, sahte kullanıcılara dikkat edin yoksa başlığı silecem.
Neden sana firmamı söyleme gereği duyayım ki ? Özel mesajına gelince bugün gördüm zaten, meşgul olduğum ve büyük oranda da vermek istemediğim için cevap verme gereği de duymadım. Size yeni projenizde başarılar.

zak : hem adamların konusunu saçma sapan trolleyip hem de cevap mı bekliyorsun? adamların parasından sana ne? zaten para sorunları olsa gidip 50 tl'ye hostmaestrodan vps alırlardı, 2 gün sonra da site indexlenirdi herhalde.

parayla iyi sunucu olunsa magic & arrow iyi sunucu olurdu server kapandıktan 4 ay sonra bile dedicated sunucuları açık duruyordu.

adamların connectoru bile kimsede olmayan özelliklere sahip. sen paranla o connector'u satın alabilir misin? piyasada onunla aynı özelliklere sahip bir connector daha var mı?

Üye Ol veya Giriş Yap

Bu forum başlığına mesaj atmak istiyorsanız hemen üye olun veya giriş yapın.