Valla biz curve uo kapadık buraya geçtik ailecek, zaten curve uo'da oynarken hep stones'a özenmiştik hatta stones'a fln saldırdk bi ara sonra olympus uo vardı onlara saldırmıştık ama hep biliyorduk ki, stones en iyi sunucu olacaktı.

tavsiye ederim.
Sitenizin index'i biraz karışmış daha sade ve modern birşeyler deneyebilirseniz daha hoş olabilir.
Üstte dönen birşey, ortada bişiy arkada resim orada bişiy burada bişiy tıfılcı çarşısı gibi olmuş.

Portal güzelmiş bu arada, sadece homepage biraz bozmuş olayı, kullanılan şeyler edgil çünkü.

Basitçe Portal Forum Kayıt Connector ve son haberleri içerek twitter vari bi modül olsa yeterli diye düşünüyorum.
Birde chat sistemine hayran kaldım. onuda koyarsaınz indexe epic olur.
Furky! : Valla biz curve uo kapadık buraya geçtik ailecek, zaten curve uo'da oynarken hep stones'a özenmiştik hatta stones'a fln saldırdk bi ara sonra olympus uo vardı onlara saldırmıştık ama hep biliyorduk ki, stones en iyi sunucu olacaktı.

tavsiye ederim.

Olympusa saldıra bildin mi :D, Çok güldürdün beni. İnsanlar inanılır gibi değil.
Silindi
Banned
0
Sunucu ve sistemler gerçekten harika ama sunucuda oyuncu yok ve üzerine üstlük botlar var :)
Bugun gerçekten güzel action oldu, player sayısını sorun etmiyorum su aralar geceleri 25 kisi kadar action dönüyor 11-05 arası yeterli bu benim için.

Bu konu BLaCKWHITE tarafından düzenlendi(2012-09-02 14:43, 11 yıl önce)
Çok uzun zamandır serverlara bakamıyorum ama şuanda Türkiye'de en önde giden bir server gibi gözüküyor gerek sistemleri gerekse yazılanlardan.
Gayet güzel bir şekilde devam ediyor stones.Gerek yeni sistemler(duello-random binek-necro) gerek staffların serverla ilgilenişi stones aynı istikrar lı stones.Çok memnunum bulunduğum serverdan herkesede tavsiye ederim.
Güzel server ve en önemlisi özgün bir server , connectoru kendisi yapan bir sunucunun tercih edilmeme anlayışı nedir, nebulayla eş değer bir server ve güzel sohbet , craft , actionlar gerçekleşiyor, geceleri 90 'ı buluyor online oyuncu sayısı.
Her sunucuda olmayan zımbırtılar bunlar
Başarılar

Bu konu Awe tarafından düzenlendi(2012-09-10 13:10, 11 yıl önce)
Silindi
Novice
0
stonesa bekliyoruss :p dsfsdfsf
yazık oldu la bu servera.
başarılar
Başarılar.

Üye Ol veya Giriş Yap

Bu forum başlığına mesaj atmak istiyorsanız hemen üye olun veya giriş yapın.