Şimdi pvp sunucularınıda kötülememek lazım..
Herkezin oyun tarzı farklı olabilir..
Birşey yapacağınız zaman sadece 1 seçeneğiniz olsun istermisiniz ?

Türkiyede bir sunucu var..
Ph kapalı abartıyorum 8 ayda büyücü oluyorsun..
Bunu kimi kişiler çok sever kimilerinin hoşuna gitmez zorla oynayabilirler..
Yani elinizde alternatif olmasıdır..
Bende isterim büyük bir platformun bir sunucu açmasını..
Özelliklede ultima-strike'in..
:D tabikide adam vs dsen coluk cocukla ısım olmaz dıye cvp alırsın bu korkaklıgın sembol u :D mare den ınınce bı bak lord olmuş :) pvp serverları aslında oyunu ogretmıyo hanı bole actı yapa yapa ogrenıyoruz sanıyolar ama pvp serverlarında oyunu daha cok unutuyorsunuz cnkı farkı sıstemler sureklı yok bandaj ın kısa yolu heal ın kısa yolu ee baska kaldımı abı pvp gusel ama sakıncalı ultımayı yok ettırıyor bı yerde herkesın zevk ı ama ... işte... saten buraya yorum yazanların %90 ı pvp serverında oynuyodur bunun farkındayız ama elden gelmıyor baska bısey... tabı arkadasım dedıgn ıyı bısey ne gusel 8 ayda anca kasıyosun blkı ama artık ole serverlar yapmıyolar eskıde kaldı smdı baslasak :D oyun kapanırken actıye hazır ooluruz :D başka char kassak artık nolur :) öle serverlar uzun vadeli oluyor da işte oynadıgım server vardı ama smdı kapandı tkrar actılarda sahıbı farklı... willow u bılırsınız blkı şaşmam abi... suan yenı ownerlarını gormedım artık bakmıyorum

Bu konu tuhudor tarafından düzenlendi(2008-09-10 18:18, 15 yıl önce)
DragiZzy : Onlar eskide kaldı abi.. Şimdiki şartları veriyorum:::

1)Bedava hosting veren bir site.
2)Bedava domain veren bir site.
3)2-3 Ark. (Staff İçin)
4)3-5 Player.

Bide bilinen tum fourmlara acaip topicler acıp reklam yapmak :)

Haklısın şimdiki'leri öyke,

Ve şunuda belirtmek isterim, çoğu kişi pvp shard'lar yüzünden ultima bu durumda demiş, Herkezin tarzı ayrıdır, kimisi Pvp, kimisi Rp, kimisi Pp, server'da oynar, Pvp server ıle alakası yoktur, cunku cogu kısı kasmayı sewmıyor ugrasmayı sewmıyor her gun yenı server acılıp kapanıyor ve adam, o kadar skıll kasacagıma ıtem kasacagıma gıdıp Pvp shard'da 1-2 saat kasarım actimi atarim diyor ;) bunun sebebleri kendini bilmez, akıllı sanan script'leri editleyip kullanan 1 aylık server açan kişilerden oluyor,

Aslında gerçekten çıkıp'ta şu uo dunyasında 1 rp - 1 pvp - 1 pp sunucu olsa, herkez sewdıklerınde toplansa Uo suanda bu halde olmazdı, ama onun olmasıda mumkun degıl, bana kalırsa uo 2-3 sene içinde tamamen biter.
@HP-Nexiel

Ultima-strikeın acılıcagını sanmıyorum ugurun vakti yok çalışmaktan ama başkalarına devrederse bu iş olur yüz yüzede söylemiştim bunu zor demişti:)
Bizde konuşmuştuk o mesajı önceden atmıştım.
böyle bir proje düzenlense hiçte fena olmaz
bu oyun öleli cok oldu.

sebeblerinden bazıları;

yaş sınırını -18 olması
yeni server acan elemanların 1 2 senelik oyun tecrübesi olan kişilerin sağdan soldan script toplaması
oyunun hilesinin cıkması
dürüstlüğün bozulması
playerların güvenlerinin zedelenmesi.

ben bu oyunu 99 senesinden 2005 senesine kadar oynadım en son 1 sene önce oynadım ve gözlemlerim bunlar.

eski oyuncuların cogu ya evlendi yada artık sanal alemi bıraktı.

doğal olarak ta bu oyun müzelik oldu.
wolcano : bu oyun öleli cok oldu.

sebeblerinden bazıları;

yaş sınırını -18 olması
yeni server acan elemanların 1 2 senelik oyun tecrübesi olan kişilerin sağdan soldan script toplaması
oyunun hilesinin cıkması
dürüstlüğün bozulması
playerların güvenlerinin zedelenmesi.

ben bu oyunu 99 senesinden 2005 senesine kadar oynadım en son 1 sene önce oynadım ve gözlemlerim bunlar.

eski oyuncuların cogu ya evlendi yada artık sanal alemi bıraktı.

doğal olarak ta bu oyun müzelik oldu.

arkadaş herşeyi özetlemiş ! tşkler.
Müzelik bir oyun için 13 sayfa tartısma olmuş :)
Aslında olmedi ben 2 3 arkadasa gösterdim İlk tepkiler sunlar
1-aman cok kotu grafik
2- ilgincmis
3- biraz anladılarmı bagımlısı oluyorlar aslında uo buyuk bir cıgır actı yani K-o ya falan benzemes Simdiki Wow FALAN HEPSİ ULTİMANIN KOPYASIDIR
uo türkiyede belki eskisi kadar faal değil belki cafelerde 10 yaşındaki bebeler gidip uo için bütün harçlığını harcamıyor ama yurtdışında ultima online bir kitleye sahip ve o kitle üzerinden az da olsa geçimini sağlıyor.. ben bir rus serverında oynuyorum gayette memnunum. ha istemezmiydim bir türk serverında oynamak tabiki istesemde oynarım fakat ne bileyim çok dağınık bir yapısı var türkiyedeki uo'nun.herkes kendi aleminde .
haklısın herkes kendi aleminde ama salam bir yapı olunca ve salam sistemler olunca phmış oymus buymus kapalı olucak emek harcıyacaksın ki tadı cıksın.

ama nerde 1 taşa tıkla + bilmem ne 1 taşa tıkla bilmem ne bineği

sadelik iyidir her zaman.

k o hiç ph gördünüzmü yada her hangi bir vendordan özel item alındığını.?

özel item icin npc kesiyorsunuz değilmi.

işte bundada böyle olsa süper olur. diyemiyorum

sonucta artık eski zevki yok.
MicrofibeR : Aslında olmedi ben 2 3 arkadasa gösterdim İlk tepkiler sunlar
1-aman cok kotu grafik
2- ilgincmis
3- biraz anladılarmı bagımlısı oluyorlar aslında uo buyuk bir cıgır actı yani K-o ya falan benzemes Simdiki Wow FALAN HEPSİ ULTİMANIN KOPYASIDIR

Hiç Wow oynadın mı? Madem Wow,Ultima'nın kopyası dünyada 12 milyon kişi sırf Wow'un görüntüleri Ultima'dan güzel diye mi ayda 25-30 tl veriyor.

Hiç Wow oynadın mı? Madem Wow,Ultima'nın kopyası dünyada 12 milyon kişi sırf Wow'un görüntüleri Ultima'dan güzel diye mi ayda 25-30 tl veriyor.

iş sadece görüntüde değildir arkadaşım ;)
hele bir durun bakalım.
zaman ne göstericek bunun üzerinde bir calışma yapıyorum. :)

Üye Ol veya Giriş Yap

Bu forum başlığına mesaj atmak istiyorsanız hemen üye olun veya giriş yapın.