Yaşıcak Yaşatacaz siz merak etmeyin New sistemler ve Yenilikler Yaşar gideriz sen korkma ;)

Yenilik olmadan bişey olmaz ...
Silindi
Neophyte
3.1
Uo yaşamıcak uo bitti geber!!!!!!!!!!!!

Uonun ne kadar daha yaşayacagını kim bilebilir ki?
Neyi tartışıyosunuz kaç post olmuş yav!

bitirdim lan uoyu bundan sonra kimse oynamıcak :D yada şöyle diyim :D son 2 yıl millet 2 yılda zevkinizi alın sonra bitiricem.

Uonun kalemini kırdım dağılın ulen!!

Bumudur yani?
Böyle topice böyle yorum yapılır ne yani?

-Oke abi saygılar.
Su da Var,Rp'nin verdigi tadı pvp serverları veremez.Tabii Edit Olmadıgı Surece.

PvP Servarlarınıda Kucumsememek Lazım.Onunda Kendine Ait Bir Eglencesi ve Zevki Var Bence. PvP Serverlarına Yapılan Zaten Elestiriler, Calıntı Script ile Acanlar Sayesinde. Ama Su Bilinmeli Her Acan Calıntı Script vs. Kullanmıyor.

Yani İyi Olanı da Var, Kötü Olanıda. Ama Kötü Olanlar Daha Fazla

Ultimayı Yasatacak Tek Sey Yeni Sistemler ve Arkası Saglam Rp Servarları.
Kingdom Reborn Ultimayı Yaşatacaktır...Ve Oynamayanlarıda Başlatacaktır....En Azından Öyle Umuyorum....Eğerki Kingdom Reborn Beğenilmezse de Bazı Arkadaşların Söylediği Gibi Bu Macera Burda Biter...
Michaell:
Uo yaşamıcak uo bitti geber!!!!!!!!!!!!
Uonun ne kadar daha yaşayacagını kim bilebilir ki?
Neyi tartışıyosunuz kaç post olmuş yav!

bitirdim lan uoyu bundan sonra kimse oynamıcak yada şöyle diyim son 2 yıl millet 2 yılda zevkinizi alın sonra bitiricem.

Uonun kalemini kırdım dağılın ulen!!

Bumudur yani?
Böyle topice böyle yorum yapılır ne yani?

-Oke abi saygılar.

zu ha ha ha ha ha hha

:kikirik:kikirik:kikirik:kikirik:kikirik:kikirik

:p:p:alkis:alkis:alkis

Bence OU uzun yaşar bizlerden zevkle oynanan oyun :memnun
Ama bence asıl yaşamayacak olan Reborn
Lotherin : Kingdom Reborn Ultimayı Yaşatacaktır...Ve Oynamayanlarıda Başlatacaktır....En Azından Öyle Umuyorum....Eğerki Kingdom Reborn Beğenilmezse de Bazı Arkadaşların Söylediği Gibi Bu Macera Burda Biter...

ya dert ettiin şeye bak osi player ı bu güne kadar hangi ek paketi beyenmiş ki uokr yi beyencek. ilk 1 yıl demediklerini bırakmazlar sonrada meer güzelmiş derler. hem uokr de ne deiştiki bi grafikler deişti. eskisinden daha kötü olamayacağına göre
Kr beğenilmesse herzamanki gbi kesin bir paket daha cıkar sorun etmeyin ayrıca uonun zevki hiç bir oyunda yokk
Bir UO cuya (adam gbi) KO cu demek ona yapılan en büyük ayıb olur. Bi forumda görmüştüm :)
Uo daki ortam hiç bir yerde yok. ( adam gibi ne dediğini, ne yaptığını bilen player varsa tabiiki )
[Ragnar] : Uo daki ortam hiç bir yerde yok. ( adam gibi ne dediğini, ne yaptığını bilen player varsa tabiiki )

Doğru Söylüyor ancak söyle bir konuda var adamlar hayatlarında hiç kufur söyleyemezler ama yazmasını severler uo bitiren tek konu seviyenin Düşmesi shardların coğalması değil !
Walla hayatımda oynadıgım en büyük ve en zevk aldıgım oyundu.Malesef du.Çnkü artık eskisi gibi Sanane serverları kalmadı.Zamanında stat kasmak öle druma basmakla olmazdı.Oyunun zevki öyle cıkıyordu 1.5 saat boks yapınca 20 str falan artıyordu anca.Minocda full box yapanlar wardı herkez party arardı.O kadar güzel bir ortamdiki playerlar guildlerine şarkı bile yazıyordu.Oyunu bana oranın en iyi guildlerinden Olan Horse Lord masterı oretmişti.Sag kolu yapmıştı hiç unutmam.Bilgisayar hayatımın en zevk verici günleriydi gerçekden.Keşke tekrar öyle olsa.Swordmanship yüzlemek 10 dakkamızı degilde en az 5 6 saatimizi alsa.Zevki öyle cıkıyor çnkü.Size bizim şarkının bir bölümünüde söylemek istiyorum aklımda kalanı malum 9 yıl fln öncesi :)

Azizel , Kan , İntikam , Amorlat acımadan cana kıyan katiller ve niceleri..Sebep arama sana saldırırlar tek amacı war onların canı almak ama korkma horselord burada hep wardı hep olacak Stiff SEN! PushLuk Absolute bunlar ışıgı seçen savaşcılar..

Kalanını hatırlayamıyorum malesef.Keşke herşey eskisi gibi olsa bazen gerçekden sırf Sanane serverı için Küçülmek istiyorum cidden..
Strahd : Walla hayatımda oynadıgım en büyük ve en zevk aldıgım oyundu.Malesef du.Çnkü artık eskisi gibi Sanane serverları kalmadı.Zamanında stat kasmak öle druma basmakla olmazdı.Oyunun zevki öyle cıkıyordu 1.5 saat boks yapınca 20 str falan artıyordu anca.Minocda full box yapanlar wardı herkez party arardı.O kadar güzel bir ortamdiki playerlar guildlerine şarkı bile yazıyordu.Oyunu bana oranın en iyi guildlerinden Olan Horse Lord masterı oretmişti.Sag kolu yapmıştı hiç unutmam.Bilgisayar hayatımın en zevk verici günleriydi gerçekden.Keşke tekrar öyle olsa.Swordmanship yüzlemek 10 dakkamızı degilde en az 5 6 saatimizi alsa.Zevki öyle cıkıyor çnkü.Size bizim şarkının bir bölümünüde söylemek istiyorum aklımda kalanı malum 9 yıl fln öncesi :)

Azizel , Kan , İntikam , Amorlat acımadan cana kıyan katiller ve niceleri..Sebep arama sana saldırırlar tek amacı war onların canı almak ama korkma horselord burada hep wardı hep olacak Stiff SEN! PushLuk Absolute bunlar ışıgı seçen savaşcılar..

Kalanını hatırlayamıyorum malesef.Keşke herşey eskisi gibi olsa bazen gerçekden sırf Sanane serverı için Küçülmek istiyorum cidden..

mp3 ü hala bende var, eski oyuncuların buralarda olduğunu görmek güzel.

x:Abi uo bitti.
y:Harbimi lan?
x:Evet abi kalemini kırdılar.
y: Ok by.

UO bitmez bence..:ters
sphere geliştiği sürece Uo bence kolay kolay bitmez.
Silindi
Members
0

Uo Bitmez Ama Şu Anda Kimse Bir Proje İçin Heveslenmiyor .. Artık Player Kalmadı Şüphesindeler.. Bunun İçin Herkez Uo nun sonuymuşta uo bitermişte .. gibi konular açıyor ! Uo Bitmez Zaten Gerçek OSI de Oynamıyoruzki Bizim Onlara Ne Faydamız Var Ne Zararımız :D

Pek Açıklamalı AnlatAMADIM AMA :D

Üye Ol veya Giriş Yap

Bu forum başlığına mesaj atmak istiyorsanız hemen üye olun veya giriş yapın.