1 yıl 3 ay dan fazla olmuş arkadaşlar konu açılalı ve hala kaliteli düzgün server sayısı sayılı benim kafamda 3 server var pvp serverları deil bunlar rp pvp serverları 3 günde 20 tane kapanıp açıldı bizzat ben araştırdım sürücüm connector doldu antikadan farkı yok ve ben bir oyuncu olarak sıkıldım hazır karakterlerinde var serverda adımı bilmeyenler yoktur kafat nekadar kalitesi olursa olsun staff ilgisizse sıkıcıysa dengesizse yalancıysa yapacak birşey yok rp pvp ne varsa herşeyden soğuttular böyle kaderin ben...
Bildiğim Çok İyi Bir Rp Serverı Var Şuanda Henüz Açıldı Ama İsim Veremicem ....

Bu konu Neran tarafından düzenlendi(2007-06-21 23:34, 16 yıl önce)
15 yaşındayken bittiğini düşündüğüm ama 20 yaşıma geldiğimde 5 yıldır dandik bir emulatorle ugrasıtıgımı görüp vay anasını dediğim oyundur ultima online :) bana sorarsanız Ultima bitmez bunun scripter larla ilgisi yok ahmet gider mehmet gelir bu işler böyledir. Oyunun yapımcılarıda armut toplamıyodur durumun farkındadırlar diye ümit ediyorum
Yaşamıyor artık benim için bitti, Ben kendim için en doğrusunu yaptım hayatıma ultima-online'sız da devam edebiliyorum.
Ve'de gerçek hayata atıldım, Kendim için en doğrusunu yaptığıma eminim.
Pvp sunucuları aslında ultimada bir devrimdir bana göre eger bir rp sunucusu acıcaksam bu oyunu adam gibi oynuyacak gerek rpsini gerek actionunu tadında yapıcak oyuncuları isterim az olsun öz olsun sorun degil ama hurra pvp cart curt gm bey pvp yaparmsnz gibi page atan herifleri sunucumda gormek istemem pvp serverleri bu insanları emiyor ve bu oyuncular pvp serverlerinde aldıkları oyunculuk deneimi ve actionun artık baymasıyla tekrar Rp ye yoneliyor nerden biliyorum ? viş diye bi sunucu acıldı herkez bilir (reklam degil ismi vermiyorum :) ) bu sunucuya talep bu nedenle cok fazlaydı şahsen açılsa ben bile kasıcakdım :)
2 ay önceki konuymuş.Bende bu kadar mesaj ne zaman yazıldı diyorum.
Bencede Rp Derim Ama Bilemiyorum Eskiden Skill Kasmak İçin Neler Yapmasdık Şimdi İse Kasmak İçin Paran Bile Gitmiyor :S
ultima online gibi eşi benzeri bulunmayan bir oyun bence hiç bir zaman sona ermez. uo yeni ek yamaları sayesinde nesilden nesile yol alacak. biz bu dünyadan göçüp gidicez ama uo hep varolacak.
Kıyamete kadar surer dıye dusunuyorum cunku oyunu bırakan ve baslayanlar arasında bı kıyaslama yaparsak gunde 5 kişi bırakıyosa 10 kişi başlıyo
Silindi
Members
0
Eskiden kimse İllegal program nedir bilmiodu ki herkes eşşek gibi skillini kasıodu eskiden zaten stafflar ph nasıl açılır onu bile bilmiodu SNN ile açıldıgı zaman full bug doluydu sonra Atlantis ilk açıldıgı zaman bug doluydu Nebula ilk açıldıgı zaman bug doluydu sonradan playerlar keşif ede ede yayıldı ondan ona sonra yeni yeni buglar çıktı server patlatma bugları kimse server açamaz oldu [zaten açmasınlar]

sonra böyle UO Portallarında bütün buglara fix çözümleri bulundu Sonra ilk Pvp Serverı Sİnce geldi sonra Sincenin Script packi yayıldı yayıldı yayıldı sonra UO bu hale geldi...

Şu An Nebuladayım ve eski günlerimi arıyorum şimdi herkes girdigi serverda ya edit olmayı beklio yada staff olmayı beklio baktı ikisinide olamadım dio bari ben bu serverı patlatam dio ... UO ne kadar yaşar bilmiom ama

Fazla Yaşamıcagını biliom PVP Serveları yüzünden deil diolar ama işte pvp serverları yüzünden milleti rahata alıştırıor

en zor serverda kasan adam pvp servera bi alışıyor sonra ph kapalı serverda kasası gelmior tabi adamın altında mare elinde belki hayatında hiç görmediği vanq katana

potları sınırsız herşeyi var kim ister gidiyim Nebulada 1 ayda full char kasayım sonra 1 ayda item yapayım hayatında mare görmeyen adamlar pvp serverlarında düzinelerce mareleri var.

Sonra Bütün Applikler Pvp serverlarında Editin allahı pvp serverlarında yiosa Nebulada edit bassınlar en fazla bi tane

ama pvp serverlarında herkes edit editler kapışıo birbirlerinden habersiz

adam kovalıosun adamın dip canı var çat bi bakıon staff çekmş veya adamın dip canı var çat bi bakıon sana kill çekmişler ya Eskiden Rp serverlarında bunu yapsalar varya server ertesi günü batardı !

Bu arada şunuda belirteyim bu Topicdeki herkes Rp Dior ama Pvp shardlar nasıl ayakta duruyor ben onu anlamadım Pvp serverı oynayanlar İtem açı olanlardır.

Siz Atlantis - SNN - Arcadia - Andoria nedne yeniden açmıyor sanıyonuz herkesin ağzında işte Arcadia açılsaydı manyak olurdu falan Andoriayı tke geçiom falan diolar Neden açamıolar o kadar çok Pvp serverı var ki ve o Pvp serverlarında o kadar çok player var ki öyle kaliteli bi servera player gelmiceinden korkuyorlar bakın eskilerin Slyveriası vardı bilen bilir o zamanlar server 300 player çekiodu yeniden açtı Slyveri şimdi 10 playerı görmedi neden bütün herkes Pvp serverlarında U-S'den ricam U-S Linkler bölümüne artık Pvp serverların Linkleri atılmasın bakalım o zaman ne yapıolar

BİDE ESKİDEN SAYILI KİŞİ SPHERE ACC SİSTEMİ İŞTE SİTE TASARIM CLİENT YAPABİLİODU ŞİMDİ ÖNÜNE GELEN KENDİNE GÖRE BİŞİLER YAPIO SERVER AÇIO HERKES BUNLARDAN ANLAMAYA BAŞLADI HAYRINA SİTE YAPIO CLİENT YAPIO SONRA MİLLET CLİENTİ GÜVENİP ACC SİSTEMİNE VS VS GÜVENİP SERVER AÇMAYA KALKIO BİDE DEMİŞLER : UOYU BOZAN SERVERLAR DEİL PLAYERLAR . BU KADAR ÇOK SERVER OLMASA VE BU SERVERLARDA BU KADAR KALİTESİZ İNSANLAR OLMASA NASIL OLCAK BU UO YU BOZAN PLAYERLAR ?

Bana Katılan varsa + çeksin yoksada Eyw

Bu konu canavar2212 tarafından düzenlendi(2007-09-06 07:53, 16 yıl önce)
runuo da action yapabilecek seviyeye ulaşmak çok zor. bu nedenle herkez pvp sunucularına yöneliyor. ayrıca bir çok playerin runuo, osi gibi kavramlardan haberdar olmamasıda önemli bir etken.
Kingdom Reborn diyorum :D
O bayağı yaşar :D
zaten bu konuyu tartışmaya gerek bile yok. bu sorunların hepsi geçici. uokr gibi ek paketler sayesinde uo sonsuza kadar yaşar
Valla bana nebulada oynamak kısmet olmadı ama arcadiada ilk oyunuma başlamıştım cok güzeldi birde appydim ya acayip zevk alıodum :) Haritası sanırım sosaria deildi ?
Benim düşünceme gelcek olursak bence ultima dünyası yaşar bırakanlar bile adam gbi bir server açılınca orda ara sıra oynuorlar açıkcası bende bırakdım.Sınavlardan dolayı.Ama oksden sonra tekrar başlamayı düşünüorum nebula gbi uzun ömürlü,kasması zor bir serverda.
Saygılar
Kushluk Mashadow
@evil-mc

evet haklısın.Ultima Online Yasar mı Yasamaz mı Cok Gereksiz Bir Tartısma.Server Acmaya Calısan 14-15 Yaslarında ki Cocuklar Yuzunden Sadece Artık Bazılarının Gozune Hos Gelmiyor.( for example : Anelka999 ) :) Zaten Her Gecen Gun Yeni Kisiler Baslıyor.Yani Sen Veya Ben Bıraksak, Yeni Baslayanlar Oyunu Devam Ettirecekler İnancındayım.Benim Yasadıgım Cevrede En Azından Böyle.Yoksa Sahsen Ben Ultima Online'yı Sosyal Hayatıma Zarar Vermeyecek Sekilde 50-60 Yasıma Kadar Oynarım :) Daha Gecen Gun 12 Yasında Bir Cocuk Basladı.Oyunuda Cabuk Kaptı, XXX Shard'ta ( numberone'a aitti hala oyle mi bilmiyorum,takip etmiyorum) spawnlara gidiyor, actionlara katılıyor.İşte Yapıyor :) Baslayalı da 2-3 Ay Oldu :)

Üye Ol veya Giriş Yap

Bu forum başlığına mesaj atmak istiyorsanız hemen üye olun veya giriş yapın.