Silindi
Arkadaslar Siz Ne Diyosunuz 5 dk cs attik nerelere gelmisiniz Bi El Koyalım bakalım...

Simdi Uo Ben Olene Kadar Bitmeyecek İsteyen Oynar İsteyen Oynamaz...Varsa Tartisacak Buyrun da KOnular Cok Farklı Yerlere Kayiyor...[/b
]
:):):):) Buyur Hep Beraber Tartışalım Diğer Arkadaşlarımızlada Birlikte...Ultimacıların Bu Topicte ultimaya ne kadar değer verdiklerini gördük...bazıları ölene kadar bazıları ultima bitene kadar dedi.. bazılarıda hiç bitmez ben ölsemde ölmesemde dedi...bu konuda ortak kararımız nedir arkadaşlar..ultima bitermiiiii ??? YOK SONUNA KADAR DEVAM EDERMİİİİİ ???
Silindi
Novice
1
Ortak karar Olmaz Aynı Anda Herkezi Mutlu Edemessin kasma Kendini Benim yapamacagim belli...
SEN YAP YAPACAĞINI ULTİMACILARIN ORTAK KARARI BU OLACAKTIR..GENEL BAKIMDAN BENCE !!
Chernobel : 7 yıldır oynadığım için bu açıdan bakıyorum.. En az bir 5 sene oynamış olan varsa oda bu açıdan bakar.. Yeni nesil, eski uo yu bilmedikleri için hala UO var sanıyorlar.. Oysaki 3-4 sene öncesiyle şimdi bir değil... İkisine aynı UO demek biraz sıkar...

ewt eski ultima gibi degil yeni serverlar örnekmi;

destarda res taşı yoktu şimdi yok die seerver bırakırlar...

Spawnlar baya iyiydi ve tamer oynamak zordu ve herkez oynayamazdı şimdi ise ne her yer binek dolu süreler kısacık herkez bineklerle dolanıyo

okdar bonuslu itemler yoktu kişisek yetenege baglı idi ultima ama şimdi eline +15 katana al bir set giy servera özel 100 armorlu bide özel robe çek üstüne al kalkanını oda özel oluyo poi yemezsin yok kalvas yeme odaha iyi

TEot yoktu birkere...

Spedde yoktu

injekchion ne lan derdik...

saygı vardı App kavramı yoktu herkez yardımlaşırdı

action larıda manyaktı eskinin vay be okdar zevk vermiyo artık ...

vs vs sürüsüne var böle
MONTANA BİDE SANA SORAYIM BEN DÜŞÜNÜYORUM ŞUAN ESKİSİ GİBİ PH %20 OLAN SPEED - TEOT - İNJECTİON VS. BULUNMAYAN TIPKI ESKİ ULTİMACILARIN OYNADIĞI KASMASI ZOR SERVERIN AYNISINDAN AÇMAYI DÜŞÜNÜYORUM..AMA MİLLET O KADAR ALIŞMIŞKİ PH %100 GELİRLERMİ DERSİN...ESKİ ULTİMACILAR ARTIK DÖNÜP BAKARMI BEN ÖLE BİR SERVER AÇSAM...1 SENE GARANTİ KALICI..ASIL MANTIK BURDA...
Asıl sorun kimsede güven yok ne staff ta nede playerda !
Valla bak 2 aydır server ACAcam die uraşıyorum tek degil 3 arkadaş tmm saydıklarımın çogunu bende yapacam yanlış eski ultimacılardan az adam kaldi zaten bende acacam ph %100 ama ne yapalım player gelmz yoksa okdar uraştım hostla anlaşmk için sonunda anlaştık 1 yıl sponsorum host olacak oda player durumuna göre 1 yıldaha gidecez zaten anlarsam serverımın kapanacagını sadece 1 günümü alır server degiştirmek hostt zor degil bulmak 200 ytl ayda biriktiririm arkaşlarımla 3 kişi ama sorun şu şerefsiz playerr!!!!

Ben açacam Cyclone Uo yu bazıları Adımı çaldın ne alıp veremedigin var diyipp sagda solda ne kadar laf etsede Cyclone olarak açacam serverımı degişmeyecem nedenmi die soruyosan söleyim Sitem hazır, .scplerim hazır connectorumde hazır ee neden degişim sen degiş nickini (bu cvp kişiye özel oldu arkamızdan konuşanlara Slm olsun
ben o kişiyi gayet iyi biliyorumda...neyse konumuz farklı yönlere gitmesin bencede bu zamanda eski playerlardan kimse kalmadı...herkez %100 ph oley tamam kral server diip giderler..VEeeee sonu hep hüsran olur...yalanmı ??
bekcan : ben o kişiyi gayet iyi biliyorumda...neyse konumuz farklı yönlere gitmesin bencede bu zamanda eski playerlardan kimse kalmadı...herkez %100 ph oley tamam kral server diip giderler..VEeeee sonu hep hüsran olur...yalanmı ??

valla öle oluyo en uzun dayanacaz diyenler sitelerine sallamadan host anlaşmamız var dienler dolu kanıt bide pvp shardlar moda oldu hepsine karşıyım lamerce işler yapıyolar actioları zevkli olabilir ama birden 200 playera vurup kapanıyoalr anlamadık şekilde ?
Bencede ama bazı pvp sunucuları vardır 20 kişi dahi olsa sunucusunu açık tutar...her server güzeldir ama açık kaldığı sürece...

Daha sonra eklenen mesaj 18 dakika

BİRDE STAFFLARI ÖNEMLİDİR !!

Daha sonra eklenen mesaj 28 dakika

YA ASLINDA ŞUNU DİYEBİLİRİZ UZUN KALAN SUNUCULAR DAİMA SAĞLAM SUNUCULARDIR..KALİTE BAKIMINDAN..YA BUNU SCRİPT KONUSUNDA ALGILAMAYIN..UZUN KALAN BİR SERVER SCRİPTLERİDE ELBET BİRGÜN MÜKEMMEL DERECEYE GELİR..EĞER BÖYLE SERVERLAR DOĞMAYA BAŞLADIKÇA UZUN KALICI SERVERLAR..ULTİMA AYAKTA KALIR ...

Bu konu Faction tarafından düzenlendi(2006-03-04 19:58, 18 yıl önce)
BENCEDE KATILIYORUM ÇÜNKÜ KALICI SERVERLAR ER YADA GEÇ BİRGÜN TUTULMUŞTUR..AMA SCRİPT KONUSUNDA ELBET BİRGÜN GÜZEL OLURMU BİLEMEM
Silindi
Members
0
Arkadasın Scp bilgisi ne kdr bilmiyoruz...Hic Bisi yapamassa bi scripter bulur orda problem yok problem tutulup tutulmamasında zaten...
Arkadaslar lutfne yazılarınızı BÜYÜK HARFLE DEĞİL küçük harflerle yazmaya özen gösterin... Kötü gozukuor yaw..: )
Silindi
Apprentice
0.1
+1

Üye Ol veya Giriş Yap

Bu forum başlığına mesaj atmak istiyorsanız hemen üye olun veya giriş yapın.