Chernobel Senin Demek istediğin şu ... bende eski serverları bilirim az oynamadım...Eskiden öle ha diyince kasıp action a çıkılmazdı...actiona çıkmak için aylarca skill kasılırdı.. yeni bir uo serverı açıldığında ph %20 açık olarak açılırdı..bu zamanın ph derecesi %100 ise o zamanda en yüksek %20 olarak açılırdı..Chernobel senin dediğin o ultima yok oldu ama bizim dediğimiz ultima hala yaşamakta..senin dediğin ultimayı hayata geçirmek kolay çoğu benim gibi eski playerlar böyle ister..ama bu devirde eskisi gibi %20 ph ile açılan serverlara player gelmeyeceğinin bilincinde..ama ben açıcam öyle eski serverlar gibi kasılması zor bir server...bakalım eski ultimacılar ne kadar varmış bu devirde..dediklerini yaptığımız zaman bişey farkediyormuymuş..ciddiyim açıcam ph %20 olarak başlatıcam..Görücem bütün eski playerları eski günlere dönülür inşallah..hem şimdi işin kötü anı millet hemen ha diyince item kastığı için bütün playerlar birbirini küçümsüyor ben item var dilenme vs gibilerinden laflarla..eskiden ise herkes genelde aynı seviyede olurdu... :( ... AMA ŞUANKİ ULTİMA YAŞIYOR..SENİN DEDİĞİN FARKLI
Silindi
Novice
1
Chernobel : 7 yıldır oynadığım için bu açıdan bakıyorum.. En az bir 5 sene oynamış olan varsa oda bu açıdan bakar.. Yeni nesil, eski uo yu bilmedikleri için hala UO var sanıyorlar.. Oysaki 3-4 sene öncesiyle şimdi bir değil... İkisine aynı UO demek biraz sıkar...

Bende 6 Senelik Uo Cuyum Tabi Ki Eski si Gibi Deil Kimse Diyemez Ama Neden Eskisi Gibi Olmasın Biz Bunun İcin UGrasiyoruz...
PEKİ MİCHAELL BEN ESKİ SERVERLARIN AYNISINDAN...ESKİ BİLDİĞİMİZ KASMASI İNANILMAZ ZOR..İTEM BULMAK ZOR..BİNEK BULMAK ZOR BİR SERVER AÇSAM ESKİ ULTİMACILAR GELİRMİ DERSİN..BENCE ONLARDA BU ZAMANIN ULTİMASINDAN HOŞLANDI GİBİ ÇOĞU :(
Silindi
Novice
1
Gelmezler...Gelmeleri İcin 1 2 Ay Ayakta Kalman lazım Saglam Sponsorların Olması Lazım...Sonra Staff Kadronun Cok iyi Olması Lazım...Biraz gozlerine Girmen lazım...
MİCHAEL AYAKTA KALMA KONUSU KOLAY 1 SENE RAHAT KALIRIM...SPONSORUN NEDEN GEREKTİĞİNİ ANLAMADIM BU GÜZEL SİTEMİZDE EĞER UYGUN GÖRÜLÜRSE ESKİ ULTİMACILARI ETKİLEYECEK BİR REKLAM VEREBİLİRİM..STAFF KONUSUNDA İSE ÇOK STAFF ÇOK CIVIKLIK DEMEKTİR...
Silindi
Novice
1
Faction : MİCHAEL AYAKTA KALMA KONUSU KOLAY 1 SENE RAHAT KALIRIM...SPONSORUN NEDEN GEREKTİĞİNİ ANLAMADIM BU GÜZEL SİTEMİZDE EĞER UYGUN GÖRÜLÜRSE ESKİ ULTİMACILARI ETKİLEYECEK BİR REKLAM VEREBİLİRİM..STAFF KONUSUNDA İSE ÇOK STAFF ÇOK CIVIKLIK DEMEKTİR...

Adam Gibi Staff Alırsan Cıvıklık Olmaz...Sponsor Bolumu İcin Serverin Kapanıp Kapanmayacagini Garantilestirmek gibi bisi yani sponsoru olmayan server kapanır dusuncesi...
AÇTIĞIM TÜM SERVERLARI SPONSORSUZ AÇTIM...BULMAK KOLAY DEĞİL...SERVER GENİŞLEDİĞİNDE ANCA BUNU GERÇEKLEŞTİREBİLİRİZ :)
ultimayı yıkacak olanlar önce gelip bizi mi yıksın? :) :) :) :)
olur söyleriz
GEYİK BÖLÜMÜNDE GEYİK YAPABİLİRSİN...
sen burda yeterince yapmadın mı?
burda ciddi konuşucaksan buyur konuşalım...eğer ki yapıcaksan geyiktede geyik yapmasını iyi biliriz...eğer geyik bölümüne açsaydım derim hadi haklısın...
bencede arkadaşım..custedody ultimacı isen bu lafı söylememen gerekir..benim görüşüm bu
yahu ultimacılık nasıl bişey?tarikat tabuları fln mı işliyor burda anlamadım
söylenilen laf aynen şu:ultimayı yıkmak isteyen varsa önce gelsin bizi yıksın
bu ne mantıksız bir laftır böyle!bazı insanlar ultimayı göçertmeyi kendine ülkü edinmişte bunun teşkilatlanmasını mı yapıyor haberimiz yok?hem gelip bizi nasıl yıkcaklar?yani anlatılmak istenen ne????
SEN HİÇ HACKER TABİRİ DUYDUNMU UO HACKER DUYMADIYSAN GELİP KONUŞMA BANA BURDA ŞU ANDA TÜM UO SERVERLARI YAVAŞ YAVAŞ GİDİYOR..BİZDE SERVER AÇIYORUZ..BİLİP BİLMEDEN BURDA FELSEFE YAPMA BU SANA SON YAZACAĞIM ŞEYDİR..FACTİON TOPİCE DÖNELİM ARTIK YETER..KONU DIŞINA ÇIKMAYALIM...HE BU ARADA SENİN GİBİ DÜŞÜNEN ULTİMACILAR SAYESİNDE ULTİMA BU HALE GELDİ !!!!
tamam arkadaşlar bu kadar tartışma yeterli..konumuza dönelim...anladıkki çoğunluğumuz ultimayı çlene dek savuncam diyor :) .. KESİNLİKLEEE

Üye Ol veya Giriş Yap

Bu forum başlığına mesaj atmak istiyorsanız hemen üye olun veya giriş yapın.