Montana LoveLACe : Valla bak 2 aydır server ACAcam die uraşıyorum tek degil 3 arkadaş tmm saydıklarımın çogunu bende yapacam yanlış eski ultimacılardan az adam kaldi zaten bende acacam ph %100 ama ne yapalım player gelmz yoksa okdar uraştım hostla anlaşmk için sonunda anlaştık 1 yıl sponsorum host olacak oda player durumuna göre 1 yıldaha gidecez zaten anlarsam serverımın kapanacagını sadece 1 günümü alır server degiştirmek hostt zor degil bulmak 200 ytl ayda biriktiririm arkaşlarımla 3 kişi ama sorun şu şerefsiz playerr!!!!

Ben açacam Cyclone Uo yu bazıları Adımı çaldın ne alıp veremedigin var diyipp sagda solda ne kadar laf etsede Cyclone olarak açacam serverımı degişmeyecem nedenmi die soruyosan söleyim Sitem hazır, .scplerim hazır connectorumde hazır ee neden degişim sen degiş nickini (bu cvp kişiye özel oldu arkamızdan konuşanlara Slm olsun

Birincisi Arkandan KONUŞMADIM!' KONUŞMAMDA.

NE Söyleyecegim Varsa Zaten Söyledim Sana....
Herneyse Orasını Geçtim..

----

Faction

Peki Sorarım Sana Sayın Cyclone Eskiden Şu Zamanki Gibi ph hoop açıldığı gibi server %100 açık ph olan server varmıydı...şuanki düz shardlar eskiden bizim tabirimizle bugünün pvp serverı olarak tepki alıyordu..türkiyede eski ultima serverlarına karşı karşılaştırma yaparsak ultima sona erdi gibi birşey..eskiden bi actiona çıkmak için aylarca skill kasılırdı..neyse sadece söyliyim dedim..sadece pvp shardlar kötü değildir saçma değildir...saçma olan açıldığı gibi ph %100 olan serverlardır ...

İYİ AKŞAMLAR DİLERİM

Bu Özel Mesajı Bana Atacagına Buraya yazsan iyi olurdu ya neyse.

PH Yüzde 100 Olunca İnsanlar Pvp Shardlardankiler Genede Daha Fazla Emek Harcıyolar.

Pvp de direk gir ekşin.
ama yüzde yüz phlarda öylemi ?
8x char için en az 1 saat.
item bulması için ugraşıyorlar baya en azından benim serverimda öyle.

herneyse ne derseniz deyin.

Pvp Serverları Uo nun ömrünü kısaltmakta.

ama uo hiçbir zman bitmez.

Türkiyede populerligini kaybedebilir ama Dünyada 1 Numara !!!!
En Olmadı Ben Uluslar Arası Server Açarım. Türkiyede Biterse...
msn konuşma gecmisini buraya şimdi acacam beklee...

Daha sonra eklenen mesaj 14 dakika

CYCLONE !!! -Kötü: Senmisin Bu
C: ;Montana LoveLACe
MonTana : ewt benim
c: Ayrıca Öncelikle Selam
M: A s, seni hatırladım, bir serverın ownerıydın demi?
c: Alıp Veremedigin Ne Acaba ?, İmzana Acayip Biş İYazmışsın
M: ne gibi bir alıp veremedigim olabilir?, Nerde ?
c: u-s
m: Ben server açıyorum Cyclone Uo die Biz siteyi fln yptık geçen bir link verdiler gördüm oha dedim Owner adıyla aynı ama okdar menü yaptık okdar site yaptık çok uraştık..   deişmemiz ölüm olurdu 
c: OFFFfff
m: Kusura bakma
c: AYIP AMA! 500 kiş igelicek artık 500 kiş igelicek artık abi bu seninmi abi stormu kapatacanmı 
m :ayıbı yok arkaadşım sen Cyclone sin ben Cyclone uo yu açıyorum ne alaka..
c: yaa of..
m: açacam senide beklerim
c:Beni Çok Beklersin orası ayrı ama  gözünü sevem  şu ismi değiştir..
m: olmaz o ismi yükledim bile sitede okdar Flash yaptım Flashlarımı editleyecem 2 saat connectoru yaptım nese kolay oo ama scplerde 80 tane özel item fln var sürüsüne emin ol arkımla senin nicki görünce şok olduk ama 

Bu konu Montana LoveLACe tarafından düzenlendi(2006-03-04 23:25, 18 yıl önce)
Bana göre Ultima Serverı olarak tutulma yolları şunlar:

1)Sağlam bir mali yapı.

2)Düzenli kontrol.

3)Yasal yükümlülüklere tam uyum.

4)İyi bir sistem ve alt yapı (server).

5)İşini iyi bilen ve çıkarcı olmayan server çalışanları.

6)Ph'ı abartmayan bir yönetim.

7)Anti-edit kontrolü.

8 )Quest ve Raid lerde düzen ve sürerlilik.

9)RP ve PvP yi dengelemeye çalışmak.

10)Sadece türk değil yabancı playerlarada hizmet verebilmek.

11)Ve mümkünse bu serverı bir oyun portalının bünyesinde açmak.

ve toparlıyamadığım bi kaç şey daha vay bea ne çok şey varmış server açıp tutunabilmek için.Kimine imkansız gelebilir ama bunları yapan adam tutunabilir bu piyasada.
UO öldümü olayına gelirsek.

Hayır ölmedi. :D
arkamdan konuştun die duyduk biz söleyenlere güveniriz ayaklanırız sonuçları olur susarız sebebimiz olur.. serverımın adı degişmeyecek rekabetse sonuna kadar zaten 2 sene piyasadayız server olarak :) sende 2 sene ve üstü için iddalıysan rekabet te olak demi!! ??
Onlar eskide kaldı abi.. Şimdiki şartları veriyorum:::

1)Bedava hosting veren bir site.
2)Bedava domain veren bir site.
3)2-3 Ark. (Staff İçin)
4)3-5 Player.

Bide bilinen tum fourmlara acaip topicler acıp reklam yapmak :)
DragiZzy : Onlar eskide kaldı abi.. Şimdiki şartları veriyorum:::

1)Bedava hosting veren bir site.
2)Bedava domain veren bir site.
3)2-3 Ark. (Staff İçin)
4)3-5 Player.

Bide bilinen tum fourmlara acaip topicler acıp reklam yapmak :)

bedava hostu buldum ama sponsorum oldular + aylık bir miktar

domain paralı alıyom kusura bakma

2 3 arkadaş olmadan açılan bir server göster bana

3 5 plyer kesmez daha çok lazım
Ayrıca ekliyorum..arkadaş sayısı farketmez yeterki servera yararı dokunsun..player sayısına gelirsen uzun kalma ve kaliteye bağlı..host domain sana kalmış :)
Silindi
Novice
1
Ya Konuyu NErden Nereye Kaydırdınız Acın msn nızde Konusun ya da Pm Atın ozel Chat Odası deil Burasi Post Kasmayın...
Cyclone bak kardesim Cyclone=Kasırga biz turkce anlamından dolayı Cyclone ismini kullanıoruz senle uzaktan yakından alakası yoktur senin nickinle aynı die asla değiştirmem serverımın ismini saga sola nickimi kullanarak server acıyor gibi eziq laflarda bulunmaya dewam et sen ama seni 2-3 gun once tanıdım isminide 2-3 gun once ogrendım ben bu ismi senı tanımadan once kararlastırmıstım ve bu şekilde dewam edecem durdurabılıyorsan durdur...
darknessfaults : Cyclone bak kardesim Cyclone=Kasırga biz turkce anlamından dolayı Cyclone ismini kullanıoruz senle uzaktan yakından alakası yoktur senin nickinle aynı die asla değiştirmem serverımın ismini saga sola nickimi kullanarak server acıyor gibi eziq laflarda bulunmaya dewam et sen ama seni 2-3 gun once tanıdım isminide 2-3 gun once ogrendım ben bu ismi senı tanımadan once kararlastırmıstım ve bu şekilde dewam edecem durdurabılıyorsan durdur...

eee KAnkamda olaya el attı :)...
Silindi
Apprentice
0.2
Millet burada tartışmasanız ?
Silindi
Apprentice
0.2
Serverin İsmini Deistirebilirsin oyuna girip .serv.name xxx yazmana bakar bence cyclone haklı...Biride Benim ismimle Acsa Bende Deliririm...
hayal görmeyin artık . Ultimayı öldürdükten sonra burda konuşuarak ultima bi yere gelmez.. bu yapılan hayal görmekten başka bişey değildir..

ultima daha uzun seneler ağlıycak .. yeni yetişen ultima online neslide uo için hiç bişey yapmıyor gözlemlediğim kadarıyla..

Server açmak ultima onlineyi bi yere taşımaz. Server açmak arık günüzmüzde marifet değil. serveri açıp sağlam vetemiz şekilde en önemlisi kalitesini yüksek tutmak bu yapılırsa ultima online adı altına server ve ultima bi yere gelir.

Pvp shard ,rp shard, düz shard diyorsunuz serverinizn adlarını ön plana koymak yerine uo için serverinizi aracı kullanınki ileride verdiğiniz değerin karşılığını alın.

neyse cher arkadaşımın da dediğim gibi ,

bende 7 yıldır oynuyorum ultima online şu an ayaklar altına alınmış vaziyette..

( Kaliteli işler yapanlarada teşekkür ederiz.. ))
Michaell : Serverin İsmini Deistirebilirsin oyuna girip .serv.name xxx yazmana bakar bence cyclone haklı...Biride Benim ismimle Acsa Bende Deliririm...

Ciidddii olmazsın ozmn gir sen .serv.name xxx yaz böle siteyi degiş sora forumları degiş connectoru degiş sora okdar robeler var degiş anam hade .serv.name xxx yazacaz degişterelim...
Silindi
Apprentice
0.2
Aslında zengin biri çıkıpta şu saçmasapan shardları satın alıp kapatsa ne güzel olurdu :/

Üye Ol veya Giriş Yap

Bu forum başlığına mesaj atmak istiyorsanız hemen üye olun veya giriş yapın.