Yaptıgımız işi marifet olarak gormuyoruz uo yerlerde, belki biz katkıda bulunuruz die yapıyoruz. Birşeyler yapabılırsek ne mutlu bize...
Genel olarak bahsettim senini düşünen nerdeyse yok denilecek kadar az.
Silindi
Novice
5.2
Ya da server açmak için Sphere'den izin gerekse. 15 günlük deneme süreci olsa yeterli ilgiyi çekemezse kapatılsa :/
hayal görmeyin dedikçe millet hayal görüyo ne iş se anlamadım
Silindi
Novice
5.2
Nedra eğer benim dediklerime diyorsan hayal görmeyin diye, hayal falan gördüğüm yok. Keşke diyorum dikkat ettiysen ve bu sphere'in elinde olan bir şey. Bu ayrıca şu zamandaki boş serverları temizleme şansını yükseltiyor ki bu dediğimin olucağınıda pek sanmıyorum ama yinede keşke..
Silindi
Novice
5.2
Montana kendi Adına Dusun Bilmiyorum Herkezin bakıs Acısı Farklı Ama İlk kUllananındır Nick Ve ilk Cyclone Kullanmıstır...
Zaten Bu Topicte ultima için neler için ne kadar çabalayacağımızın gerektiğinide birçok kez vurguladık nedra..acaba kim ultimayı yaşatmak için neler yapıyor..sorsan birine ultima ne kadar sürer...ultimada ne diye sorar.ama bi ultimacıya sorsan uo yu tanır ve sonuna kadar desteklerim der..ama sadece bu lafta kalır genelde...ama bence ultima kolay kolay bitmez bizim gibi bilgililer varken...
Silindi
Novice
1
+9999
teşekkür ederim michaell zaten bu topic açılalı 1 gün oldu 1 gündür bu içeriği bulmaya çalışıyoruz :)
İşallah bitmez, belki bizim gibi bilgililer war şu an fakat hergun bunlar dahada azalıyor eski tat kalmadı ama benim için ultima asla bitmeyecek bişeydir...
UO Bıterse hayat Bıter [email protected] İsteklerinizi beklerım
işte bakın böle topiclerde ultimayı sevenler...ayırıp ayırmayanlar gayet ortaya çıkıyor...ultimanın nüfusunu daha da iyi görebiliyoruz...kimisi herkezi app uo cu sanar...kimiside açtığım topicleri eleştrip durur...UNUTMASINLARKİ . şuan 2 topicim daha mevcut ve ikiside 50 nin üstünde 1!!! bu yüzden yargısız insaf yapmayalım konulara dayalı konuşalım...
Silindi
Novice
1
hackerlord Asgardın Ownerimisin??
sanmam !!
arkadaşlar bu topicte gördükkü birsürü ultimacı var..ve bu ultimacılar ultimayı sonuna kadar savunuyorlar çoğunun görüşü böyle inş böyle sürer :)

Üye Ol veya Giriş Yap

Bu forum başlığına mesaj atmak istiyorsanız hemen üye olun veya giriş yapın.