UO biter mi herkese oynadığı kadar yaşar Uo :)
Silindi
Expert
6.3

Resmin çözünürlüğü için k.bakmayın msj board izin vermior (: ama gülmekten kırıldım daha paylaşacaklarımda vardı , fakat çözünürlük....
Buarada Arkadaş doğru söylemiş..Ultima yaşanıldığı sürece en azından kişinin kendisi için devam eder GARDAŞLAR (--:::D

İÇİNİZ RAHAT OLSUN..ARKADAŞ ULTİMAYI BİTİRTMEYECEK!! :yes
EDİT :

Mektup yazdım: Ultimayı bitirmeyecem
(01:49) Mektup yazdım: Bitemez Ultima
(01:49) : server açacam kendi serverımı doldurcam mı dion
(01:49) :azuahhaha
(01:49) Mektup yazdım: 1 i gider 1000 i gelir
(01:49) Mektup yazdım: :D
(01:49) : al bendende bi 15 dene
(01:49) : :D
(01:49) Mektup yazdım: bi evleniyim
(01:49) Mektup yazdım: Şu anda duru ve ölü olan ultimayı canlandırcam
(01:49) Mektup yazdım: gerekirse
(01:50) : 15 ler her biri 10 tane daha doğrursa 150 1500 player patlaması yaşarız 20 yılda

01:50) Mektup yazdım: nerde oynayacaklar uo :D
(01:51) Mektup yazdım: Ozamanda
(01:51) Mektup yazdım: Başbakana yollarım çocukları
(01:51) : bak işte ne kadar ileri görüşlüyüm
(01:51) Mektup yazdım: Boşkanım
(01:51) : azuahhaa
(01:51) Mektup yazdım: Bizim bilgisayara ihriyacımız var
(01:51) Mektup yazdım: Ultima oynayamıyoz
(01:51) : aha 3 dedin 13 tane yaptım nerde oynucak şimdi bu körpecikelr uo yu

Uo dvm ettikçe BU MAKARA TAM GAZ DEVAM EDER....Hehehe

Bu konu fake tarafından düzenlendi(2008-05-14 02:11, 15 yıl önce)
Ultima Online Şuanda Turkiyede Bitmek Olan Bir Online Oyundur Fakat Yabancı Ülkelerde Şuan Cok Kaliteli Yıllardır Acık Olan Shardlar Mevcut Turkiyede Böle Degil Adamın Cebinde 100 YTL'si Var Bir Hazır Script Pack Buluyor Acıyor Fakat Bunun Onunede Geçen Etken Pvp Shardlarında Buldukları Rahatlıkları Rpde Bulamadıkları İçin Pvp Serverleri Suçlanıyor Fakat Onlarda Bir Hata Olmadıgını Bile Bile Bu İftira Atılmamalıdır...
Pvp Serveri Sadece Rplerin Player Duzenini Bozuyor Degişik İtemler Binekler Vs ler Güzel Olunca Rpdede Gormek İstiyorlar Buda Diger Serverlerin Yapma Oranlarıyla Kapatma Oranlarını Eşit Kılıyor Yaparlarsa Gerçek Rpciler Serveri Bırakıyor Yapmaslarsa Pvpciler Bırakıyor Buda Eşittir Server Kapatmak Gibi Bir Durum
Fakat Şu Şekilde Yapılsa Gerçek Rpcilere Onem Verilse Ben Derimki Bu Serverde Oynarım Ph %5 Olsun Gene Kasarım Ben Kastım 97 de İlk Charımı Kastıgımda Kasamadım Normaldede :D Tam 10 Yıl Boyunca Oynadıgım Icın Soyluyorum Insanlar Zevk Alıyor ...
Uo Trde Biter Ama Asla Yabancı Ulkelerde Bitmez
UO&裟nun biteceğini sanmıyorum Türkiyede 100 player kalsa gene UO bitmez tek bir sunucu ile yola devam edilir.:)
Yeni nesil serverlar için her gece bitip sabahları başlar.
ULtima OnLine Bitmez. Her Ne Kadar 2 Günlük ServerLarda AcıLsa Tadını Cıkartmayı BiLcen :p
Silindi
Banned
22
Merhaba arkadaşlar
Uo bitti diyenler Ortadünya almaril uo da en yenı Questlerle en yeni gelişimlerle hizmetinize sunuldu
Biz hareket için varız Ölümsüz topraklarda Hayatta kalabilen tek kral sen olabilirsin adını Uo da yazdırma sansı
https://www.almaril.com
Eskilerden kimler kaldı :)
Rol yapmayı bilenler olduğu sürece bitmez bu oyun. Bence çevresiyle,nesneleriyle roleplaye en elverişli online oyundur Ultima Online
Beyler kimse organize olamıyo sorun burda bu kadar kalitesizin yerine 1 tane kaliteli açılsa bunların hiç biri olmuycak yazılmıştı bi ara forumda burdaki en iyiler birleşsin sanane-nebula tarzı birşey yapılsın dendi fakat kimse oralı olmadı. Kimse bunu düşünmüyo herkesin istediği player çekecek olaylar. bunlar nedir pvp sharddır. yada çakma pvp sharddır(buda hani dummyleri koyup rp diyen zihniyet) rp anlayışı kalmadı ultimada. fakat yapan yokmuydu? vardı. çok da iyi iş çıkardılar playerlar hackledi vs. serverlar kapandı. İş burda doğru kadro,iyi bi anlayış ve güzel fikirlerde bitiyo. İşin ehli 5 adam birleşip bi server kursa kimse bu tartışmayı yapmaz 500 kişi orda oynamaya çalışır. UO: emek demektir. Emek vermeden zevkini çıakramazsın. PVP lerde emek yok çakma rplerde verdiğin emek 1 gün. ama kimse çıkıp 1 ayda 7x char yapılacak server getirmiyo önümüze. Herkeste hazıra alıştı böle devam ediyo. Günde 1 Pvp shard açılıyo günde 1 pvp shard patlıyo. UO bu yüzden seviyesizleşti. Oyunun tadını alan ve kolaylığını anlayan kalitesiz player geliyo oynuyo. Eskiden çalışılmış shardlar açılırdı. Şimdi biri geliyo 4 arkadaşına diyoki iddaa dan para tutturdum. Gelin shard açalım. Hop gidiyolar host makinası gidiyolar scp pack biyere reklamı koyuyolar çat diye server kurmuş oluyolar. Bunun da dayanma süresi 1 ay. Sonuçta iyi organize olsa stafflar bu iş hemen hallolur. Şu forumda bile işin ehli sürüyle adam var. Ama onların bile açtıkları server skill dummyli rp shard oluyo. Bunların olmaması lazım UO ruhunu yaşatmamız lazım...

İyi Forumlar...
Kimse uo bitiyo falan demesin uo resmen kıvranıyo can çekişiyor can Ultima Online Adına Gerçekten Büyük Bir atılım yapılmazsa Yorgan Gitti Kavga Bitti Olur Yani (Ultima Gitti Olay bitti) Herkez Knight Wow Tarzı oyunlara akıcak gerçek bu
Uo bitmiyorki arkadaslar nedir bu uo bitiyor uo bitiyor. Uo yanlizca Türkiyede bitiyor. Bildigim yabanci bir server war 12000 player var.Bumu Uonun bitmis hali ? daha mantikli yazilar yazin en azindan Türkiyede bitiyor deyin..
Türkiye'de de biten birşey yok (:
Dünyada ve Türkiyede uo bitmez :)
bende minimum online i 1000 player olan bazı yabancı serverlar biliyorum

Üye Ol veya Giriş Yap

Bu forum başlığına mesaj atmak istiyorsanız hemen üye olun veya giriş yapın.