Sizene nekadar yaşarsa? Yaşadığı kadar oynayın
UO nun aslında sadece türkiye için bittiğini , runuoya başladktan sonra anladım. Türkiyede bütün acizler script çalıp shard açıyor. Gidipte 2 lokma özel bişeyler yapayım demiyor. Sonra laf etsem hain ilan edersiniz... çocuk deyip geçersiniz.. XXX i sen mi yapabilirsin sadece dersiniz..
Vlla Beni dışlayın kowalayın küfürleyin umrumda deil Dünya adına konusmuyorum türkiye adına konusuyorum Ultima online artık Standart düzey aynı ielrliyor resmen aynı sistemler aynı scriptler değişen bişi yok şimdide yeni moda verdata eklyiolar 120 mb dosyalar ile oyun oynatıolar yapmayın allahınızı severseniz nereye bitmio bitmez bitti biz kırıntıları topluoz:bagirma ben istermiyim hiç uo bitsin bu oyunu öğrendiğimden beri her oyuna girişimde ayrı bi heycan sarmıstır ilk zamanlarda şifreyi bile giremezdm heycandan 3-4 kerede girerdim şimdi harbiden girsemmi diye tereddütlere düşüyorum sorun bendemi Ultima Online da mı
marlok : Kimse uo bitiyo falan demesin uo resmen kıvranıyo can çekişiyor can Ultima Online Adına Gerçekten Büyük Bir atılım yapılmazsa Yorgan Gitti Kavga Bitti Olur Yani (Ultima Gitti Olay bitti) Herkez Knight Wow Tarzı oyunlara akıcak gerçek bu

Hiçte sanmıyorum... ultima çoluk cocuk oyunu deıl ondan bı cogunuza ve senn gıbı arkadaslara boyle gelıyor... adam akıllı rp serverları neden kalmadı sanıyosunuz?coluk cocuk yuzunden... eskıden rp serverlarında takılırken smdı noldu bakarmısınız sadece pvp serverlarında takılıyor mıllet... afedersınız ama cocukların gotune zor gelıyo kasmak ... aman itemlerim gitmesin... sanki dunyanın sonu... bu oyunda artık yıllardır ugrasanlar var bıtek yenı baslayanlar ıcın haklısın pek dayanamıyolar.. wow tarzı yada ko tarzı oyunlar grafic acısından solladı ama action ve eglence acısından hıc bı oyun ULTİMA yı gecemez ve ultıma online asla bitmez kafanı yorma ... :D cocugum olsun ılk ona bunu ogretıcem... 9 senelık oyuncuyum ve bı arkadasın yazısı hosuma gıttı ahmet gıder mehmet gıder ama elbet bırı bunun başına geçer... kapanabılır ama sızın bu uydurdugunuz saçma sapan kurallardan dolayı kapanmaz... k.o şirkete ait se uo da coluk cocuga bırakılmadı orjinel ultima duruyor hala git cok ıstıyosan bak ultıma yasıyomu öldümü die...
uyuz herifler günde bir saat uğraşsalar alıcağı 0.1 skillden bile mutlu olcaklarına öküz öküz pvp serverlarında takılsınlar
arkadasım ultima saptırılıyor ıste dıyorum ya sorun burada... adamlar hemen action ıstıyor.. giriyosun tabı sallama accont ile lap die alıyor oyuna ... onun kill i dusse dıelerıne gecersın... bı arkadas dıyodu 1200 kısı fln bı serverda fln... turkıyede de bu olay var ama ....dusunsene aynı mahalleder 10 tane uo oynayan olsa 10taneden 8 i 9 u kendı basına server acarsa... nolur? bu olur ıste bı serverda max.20 player ya bole mı olur oyun abi...? en saglam serverlar bıle anca 150 işte varmı otesı yok... coluk cocuk acıyo parası bıtıyo 1 ay sonra hadı bb
Uo yu yok eden pvp serverları arkadaşlar bu konuda bnmle hemfikir olan warsa saygılar..
doğrudur cnkı artık herkez işin kolayında... ultima pvp serverlarından dolayı ölüyor ama ne var pvp serverları da hep coluk cocucugun ellerınde benım yıllardır bu oyuna baş koymuş tanıdıgım abılerım kardeslerım var hıc bılmem pvp serverı actıkları 2 tne cocuk gelıp acıyor ıste pvp serverı snra 1 ay oynuyosun bı bakıyosun yok oyun... ee tabi bide edit muhabbetı var o da cok fazla serverlara ıtıyor ınsanları kımın arkadası owner,gm fln sa hadı oraya... bana bınek ver bana ıtem ver bana şunu ve bana bunu ver... ayy yaw. ultimayı saptırmaya gerek yok
Novice
-0.500001
Kesinlikle Pvp Olayı Bok Eden Sey Ama Bnde Suaralar Pvp Oynuorum Pra... denen Oyuna Basladım 1hafta Kastım Sonra Baktım Acti Yok Bıraktım Uodan Tam Anlamıyla Anlayan Scripter Lasım Onuda Yapsa Yapsa U-s Yapar Ama Bi Girisim Yok
bnde pvplerde takılıyorum rp serverına gıren mı var? rp ye gırıyorum herkes app char kasıyor yok başka bısey yapıyor... napıcam butun gun boş boş bklıycemmı mcbur orlarda takılıyorz.. ama bıtırdıler
birde $u war $ahsım adıma konu$ursam ben yeni sistemleri hiç beğenmiyorum adını vermiyim nerdeyse 9 yıllık bi geçmişi olan eski bir serverda oynuyordum hala oynuyorum we hala klasik bir yenilik yok bende klasik uo en güzeli ne biliyim cok sey cıktı yok Zart Steed Yok bilmemne katana falan filan.sade olan heryer kalıcıdır.
katılıyorum... eski usul daha güsel... biz rp serverlarındayken heleki ilk yıllarda nerden bılelım ole bıneklerı :) altımıza lama alınca sevınrdık.. helekı zost fln :D altında mustang olan kraldı be :P smdı adam almış altına bınegı daha begenmıyor yok oynuyorum pvp serverında bn dha bnı doru duzgun kesen adam gormedım cnkı bınekten fırsat kalmıyo kı :D abı 1 vuruyo aldıgı hp 90 bea bole iş mi olur... he tmm bunlar yok mu var nightmare fln ama editlik işte pvp serverlarında oldukca ınsanlar ac gozluluge dvm edıcek
Novice
-0.500001
Harbiden bn ilk Oynarken Zostla Acti Ypana Korkudan Dalamıodum Simdi Altına Mareyi Alan Gidio Mare Adamdan ii Oynuo Vlla
Beyler Ben Uo Yabancı SErwerda Oynamak IStıyorum Ama Bılmıyorum Bana Pm Atarmısnız Lutfen ... saygılar Rp İn Pwp S:git :D
:D ben forest ostard elime geçene kadar geberdim resmen. sonra geçti bi arkadaş bi süre için verdi o bile artık ne zorluklarla buldu.. 2 gün sonra öldü görün siz benim halimi :D

Üye Ol veya Giriş Yap

Bu forum başlığına mesaj atmak istiyorsanız hemen üye olun veya giriş yapın.