Başlıktanda anlaşılacağı gibi. Can sıkıntısından çoluk çocuğun açtığı servera girdim. GM Dark 2 player charını kesiyoruz kesiyoruz yediremeyip editi çekip çekip tekrar gelyor. Eline +15 bi katana alıyor ve bu katana tek vuruşta öldürüyor. Şimdi sorcaksınız sen nasıl kesiyosun. Flam atınca bu kişi sana vurursa oda ölüyor sende. Arkadaşda beni resliyor böylece kesioruz. Hep ölüyor ölüyor gidip aynı itemleri giyiyor 10 tane maresini kestim maresi bitmiyor. Sonrada en sonunda yine aynı şekilde kestik arkadaş resledi sonunda geldi ve işte sonuç:

[Ayrıca daha önceden de 3 kere kill'ledi kestiğimiz için. Ve dibimizde player charı resleyip edit çekti. Sonrada kimseye sölememiz için Kii Rin, Mare ve Uni verdi.]
Valla Bende KArşıyım Ama Bir Ara Ortaklarla Açalım deneyelim dedik sistemini kurduk herşeyi ile harika serverdı ama playerida okadar lanetti adamlara beleş item veriyoz oda tutuyo her yere savuruyo bazısı bankasına depoluyo nese AÇMAYIN artık ben pişman oldum arkadaşlarla ve yazdıgım sisteme yazık okdar uraştık nese geçti :D artık gelecege bakak demi
13 yaşındaki Alper'in açtığı serverdan ne beklersin ki :=) Adam bir serverda admin dedim silver steed çıkmış gidip direk alayım dedi yuh dedim yani ne diyim böyle adamlara stafflık verenler utansın bence onu bu dünyaya katanlar utansın
ilk defa duydum Trend Pvp
gm in player charını kesiyorsun yani :D e kesersin sonucta invul degilse... orda niye oynadınki, denemen hata..
@Anemon Daha duymadıgın kaç tane var :)acaba (:
Açan Açar girmek isteyen girer açılmış bir servere giriyosun sonra böyle oldu diyosun beğenmiyorsan hiç bişey yapmana gerek yokki kimseye karşı değilim kimse beni kötü bilmiyor ..!

Açan Açsın Kim nerde oynarsa oynasın..!
Sanırım yazımı okumadın Aspserv. yukardada açıkladığım gibi. "CAN SIKINTISI'NDAN GİRDİĞİM" bölümüne dikkatini çekmek isterim.
Royal Sen Kendı Hiddene Bak Shireleri Dupelemısler :d euheuhuehu ss side war hala :d Elalemi Gorme Kendını GOr
soth1 Hiddenda ben playerım shireyi nereye dupeletmişler bu 1 2. olarak Royal hw yi bıraktı ve staffları tanıyorum edit basacak staff yok o anca teottur illegal program

Daha sonra eklenen mesaj 1 dakika

Ayrıca lafla iş yürümüyor ss i varsa buyur paylaş bence

Bu konu enzyme1 tarafından düzenlendi(2006-07-13 15:54, 17 yıl önce)
Zaten konu Royal'in ne yaptığı değil bu şekildeki serverın durumları. HW de ne oldu bitti bilmiyorum ama en azından bu serverlardan birisi değildi diye biliyorum. Condor vs. tanırım bu işlere pabuç bırakmıyacak kişilerdir.

Ama kendi egosunu tatmin etmek için açılan bu pvp shardlara son derece karşıyım. Oyunda yetkili olucak kişi en başta oyuna girip gm char.la kendine edit basıyorsa, zaten kendine saygısıda yoktur. Kendisine saygısı olmayan kişiden royal zaten saygı bekleme.

Uo adına çok üzücü..
Soth bu alemde senin şerefsizliğini herkes biliyor. MSN'de bana: "Abi elimde HW'nin scpleri war yayılmaması için elimden geleni yapıcam!" diyodu. Ertesi gün scpleri kendisi yaymış. Benden item falan istiyor vermem diyorum. Bir daha istersen engellicem diyorum. "Bari 10k ver hiç param yok" diye ağlıyordun. Ama intikam acı olur onuda unutma!
Soth aynen Royale katılıyorum hatta msn de ben söylemiştim scp leri yaydığını bana da senin söz verdiğini yayılmaması için herşeyi yapacağını iletip buradaki topici silmişlerdi o topici de moderatörler hatırlar hala gelmiş ne yüzle konuşuyosan artık
Şu olaylara o kadar şaşıyorum ki..
Şaşılmayacak gibi birşey değil ki abi. Yani insanların emekleriyle oynamak bu kadar kolay mı?

Bu konu kilitlenmiş ve yeni mesaj kabul edilmiyor.

Üye Ol veya Giriş Yap

Bu forum başlığına mesaj atmak istiyorsanız hemen üye olun veya giriş yapın.