RoyaL : Başlıktanda anlaşılacağı gibi. Can sıkıntısından çoluk çocuğun açtığı servera girdim. GM Dark 2 player charını kesiyoruz kesiyoruz yediremeyip editi çekip çekip tekrar gelyor. Eline +15 bi katana alıyor ve bu katana tek vuruşta öldürüyor. Şimdi sorcaksınız sen nasıl kesiyosun. Flam atınca bu kişi sana vurursa oda ölüyor sende. Arkadaşda beni resliyor böylece kesioruz. Hep ölüyor ölüyor gidip aynı itemleri giyiyor 10 tane maresini kestim maresi bitmiyor. Sonrada en sonunda yine aynı şekilde kestik arkadaş resledi sonunda geldi ve işte sonuç:

[Ayrıca daha önceden de 3 kere kill'ledi kestiğimiz için. Ve dibimizde player charı resleyip edit çekti. Sonrada kimseye sölememiz için Kii Rin, Mare ve Uni verdi.]

Ne olursa olsun boyle tartisma yaraticak seyleri yazman gereksiz..
çoluk çocugun internetten indirip editlediği scriptlerle 20 milyona alınan ftp sunucuda açtığı server bu kadar olur işte.

zaten senin pvp shardda oynaman hata türkiyede uo nun zevkini zaten pvp serverlar bozdu.
Ya b*ktan bir konu açılmış... Bunu devam ettirmenin ve Topic'i up'layıp durmanın alemi yok.

Gereksiz polemiklere, kim - ne yapmışlara girmek gereksiz...
2006.07.13 tarihe dikkat ettiniz mi beyler neyi tartışıyorsunuz 1.5 sene olmuş artık yeter dimi ?

Bu konu kilitlenmiş ve yeni mesaj kabul edilmiyor.

Üye Ol veya Giriş Yap

Bu forum başlığına mesaj atmak istiyorsanız hemen üye olun veya giriş yapın.