https://www.ultima-strike.com/

Al burdan yükle.Nasıl oynancagına gelince o uzun iş.Oynıyan bi arkadaşını bul o ögretir sana.
yaa bi locked gelse ii olcak çok uzadı

:) :) :)
bi arkadas yazmıs En iyi Serveri Quarrel diye Soruyorum Kac ay oldu o server kurulalı?
Bilip bilmeden sallamıyalım bence
magicmete : Trend Pvp yE Bende 1 Kere Girmiştim . Scriptleri Fln Da ßoktan Zati Yara Vuruyo Adam Ölünce Fln yara geçmiyo İğleştiremiyosun .. Scriptleri Fln Çk Kötüydü..

+ Admin Gelio Pazar Bankada Away Dio 10 dk orda bekliyo :D:D

Komediydi ya

Magicteme senın hidden world 1 i heckleyip millete mare dağıtığını royal de biliyor bende biliyyorum.Onun için hiç konuşmaya hakkın yok bu konuda...
Silindi
Adept
0
En İyi Server Hangisi Ozaman Albertini Bey?
Cesaj :
aspserv : Açan Açar girmek isteyen girer açılmış bir servere giriyosun sonra böyle oldu diyosun beğenmiyorsan hiç bişey yapmana gerek yokki kimseye karşı değilim kimse beni kötü bilmiyor ..!

Açan Açsın Kim nerde oynarsa oynasın..!
Yaw Bu Ne Demin Anlıyan Varya Banada Anlatsın Mumkunse:):):):)

Walla aynen bendende okdr :D adam dıor kim nerde oynarsa oynasın kımsye karsı deilim dior.. E OZAMAN SORUN NE BİLADER ??? :: POST MU :D ::

Daha sonra eklenen mesaj 1 dakika

Cesaj :
aspserv : Açan Açar girmek isteyen girer açılmış bir servere giriyosun sonra böyle oldu diyosun beğenmiyorsan hiç bişey yapmana gerek yokki kimseye karşı değilim kimse beni kötü bilmiyor ..!

Açan Açsın Kim nerde oynarsa oynasın..!
Yaw Bu Ne Demin Anlıyan Varya Banada Anlatsın Mumkunse:):):):)

Walla aynen bendende okdr :D adam dıor kim nerde oynarsa oynasın kımsye karsı deilim dior.. E OZAMAN SORUN NE BİLADER ??? :: POST MU :D ::

Daha sonra eklenen mesaj 1 dakika

GameOwer : En İyi Server Hangisi Ozaman Albertini Bey?

Adamın söylediğini anlamamışsın işte..
Adam herhangi bir server söylemiyor ki ?
Sadece konu saptı diyor...

Bu konu Dreamer tarafından düzenlendi(2006-07-22 20:00, 17 yıl önce)
Dark adına özür dilerim Trend Staff Member Gm Blacklag
pvP shaRdlarrrrrr eğLence yrleri tabiki düz shardlara etkisi oluyo !

bu kasap31 saf abi ya !
Üzücü Bir Olay Çoluk Cocuk İşte Ne yaparsın Uo Bilmeyen İnsanlar Eğlensinler Bırak
Sylon en iyisi:D
Nedra :
The_Potti:
Snn
Nebula ( Osi clone dediler ilk açıldığında )
Hg ( Level )
Noir ( Irk ve harita static farklı ayrı dünya )
Orta Dunya ( Middle Earth Clone )
Since ( Cecil Clone )
Viox-Yeni ( Apk Clone )

Saydığın bütün serverler nbl tabanı üzerinde 4-5 scp den başka yeniliği olmayan serverlerdir.

Nebula zaten Nebula :)

Level sistemli bütün serverlerde nbl taban kullanıyor.

burda sorulması gereken bir soru var Bu Serverleri Sistem olarakmı kaliteli gösterdin yoksa player sayısı olarakmı kaliteli gösterdin bunu cevabını çok merak ediyorum.

sistemler olarak kaliteli gösterdiysen sen sistemden anlamıyosun demektir. Since scplerini yayınladın nbl scplerinden farklı 5 scp vardı içinde onlarda itemdi.

Viox dediğin server level sistem ve bi kaç npc dışında map dizayndan başka bişey yok. Sistem denilebilicek.

Nebula sistemlerin en kral larının bulunduğu serverlerden biridir.

Sana tr de System ve player bakımından bu ikisini bütünleştirmiş serverleri sayayım ben.
bu ikisini bütünleştirmiş demek o kadar sistemi kullanabilen player Kaliteli playerdir...

Nebula
Revolution
UOKings

evet başarılı server bunlar gibi serverler olur. Makyajla boyanmış 10 - 11 yaş seviyesinde playeri olan server başarılı ve kaliteli değildir.. !!

yazabildigin en kaliteli sistemle vioxun en abes sistemini karsilastiralim istersen?viox scriptlerinde tek nebula scripti var oda page onuda yeniden yazıyorum yani son gunu.Bu kadar basitse yapmayı denesene oyunu 0 dan yazmak gibi birsey..Anlayana...
hazır upload etmıssın birşeyi merak ettım?

The_Potti
--------------------------------------------------------------------------------
Snn
Nebula ( Osi clone dediler ilk açıldığında )
Hg ( Level )
Noir ( Irk ve harita static farklı ayrı dünya )
Orta Dunya ( Middle Earth Clone )
Since ( Cecil Clone )
Viox-Yeni ( Apk Clone )

benım pvp serverımın since ile hiçbir alakası yoktu ona bakılırsa herşeyi kasması bile herşeyi farklıydı? tek bir stone tut itemına kadar ? since diyemezsınız? acan gerçekten acıyor..
Trunch BRAVOOOO 2006-07-13 nerden fışkırıyo bu akıl anlayamadım daha.
Konuyu uplayan Kylax

Leqendary sende veya bende farklı olan stonelerin şekilleri değil miydi? Mantık aynı sonuçta al itemini beleşten vur kır değil mi.
Level sistemli bütün serverlerde nbl taban kullanıyor.

Viox dediğin server level sistem ve bi kaç npc dışında map dizayndan başka bişey yok. Sistem denilebilicek.

biz nebuladan calıntı yaparakserver acmadık. Calınsaydı Bir servrın hazırlanısı 3 yıl surmezdi 2 yılda ancak bitti tam anlamıyla 3.yılda gelıstırdık bızım farkımızda o işte nbl dan calınarak server acmaktasna 0 dan kendın olusturmak daha mantıklı ha su var scpt caldı dıyemessın ama belkı yabancı serverlardakı misal apk serverdakı projeyı almısısn dersın buna lafım yok ama scpt lere lafım var bızım nebula ile işimiz olmadı + bizim hg gibi basit lvl serverlarıyla işimizde yok bız rakıp olarak kendımeze apk yı gorduk dıger klasık serverlarla ısımız olmadı bı amacımızda wardı Full level server ısını sadece yabancıların yapmadıgını gostermek ıstemektı.

Bu konu Kylax tarafından düzenlendi(2007-06-20 13:04, 16 yıl önce)

Bu konu kilitlenmiş ve yeni mesaj kabul edilmiyor.

Üye Ol veya Giriş Yap

Bu forum başlığına mesaj atmak istiyorsanız hemen üye olun veya giriş yapın.