Adept
4.3
Profesyonel çalışma...
Ekip çalışması diye buna denir.
Abi rica etti Söledik Hazırladık Herşeyi Böle olacagını bilseydim Yeminle O Msnin X'ine basardım..
Novice
0.1
@Branxian
Sana %100 Katılıyorum ne server açıkcaksın nede staff olucaksın player derdi bitmez
XoXo : @Branxian
Sana %100 Katılıyorum ne server açıkcaksın nede staff olucaksın player derdi bitmez

Abi Staff olmasına Olurum Onda bir sorunum yok..
Neden Dersen Birçok Büyük Serverlarda Stafflık yaptım ve O güvenceyi Onlara kazandırdım..
Bana Bir ihanet bir şerefs*zlik yapılmadıgı sürece benden ne bir edit nede bir yanlış hareket görürler..
Genellikle Ben Hep Buxiunla Calıştım.. Bunu o cok iyi bilir =)
Master
59.2997
Neran : Profesyonel çalışma...

Yeri gelmişken ekleme yapayım; düzenli ve seri çalışma, kaliteli seviyeli staff kadrosu, iyi bir ar-ge takımı xD
Tmm abi bukadarda beni küçültmenize gerek yok yaptık bir salaklık uyduk onlara :D Kırılıyorum ama.. :(

Sadece bunlan bitse olay. Profesyonel playerda lazım.
Profesyonel kitleyi çekebilmek lazım
Adept
4.3
Profesyonel projenin, profesyonel kitleyi çektiğini düşünüyorum. Bir sunucu prensip ve hedeflerini net bir şekilde belirleyip hareket etmelidir, oyuncudan çekinmemeli ve tavrını koymalıdır.
Neran katılıyorum sana kardeşim :) Ben gibi Owner olur mu? :D
- Kernel mrb nasıl gidiyor, uo devam mı?

- Uo? O da ne? Retired ( :

Knight Online - Wow ve benzeri oyunlarda daha çok eğlenebileceğinizi sizlere hatırlatırım.

Kısacası Sağlam olacağına inandığım bir proje olmayana kadar emekliye ayrıldım ( :

KO videolarımı izlemek isteyenler imzanda ki linklere tıklayarak Efsane yi izleyebilirler ^^ ..
[Holygun] :

Sadece bunlan bitse olay. Profesyonel playerda lazım.
Profesyonel olupta adam olamayanlar var...
Bence PvP Serverları Ultimayı Batırmadı Başındakiler Batırdı.

Rp Gibi PP Gibi PvP'de Ultimanın bir parçası...

Yurtdışında baktığımız PvP adamlarda gayet açık ve güzel orda batmadıda bizde PvP açıldı diye mi battı sizce buna bir açıklık getirelim bence PvP Ultimaya değişik bir açı getirdi.Benim görüşüm budur.
@Ali3n +1

Bu konu kilitlenmiş ve yeni mesaj kabul edilmiyor.

Üye Ol veya Giriş Yap

Bu forum başlığına mesaj atmak istiyorsanız hemen üye olun veya giriş yapın.