pvp serverlerine sitres atmak için girioruz daha çok sitresli çıkıoruz bu neden sizce ?
*************************** staff lar yüzünden işte uo yu düpe düz batıran bu pvp serverleri diilde staff lar arkadaslar ona kalırsa ben hiç bi şeye ellemem role play server açarım sadece adam doğuşta necromancer doğucak artık napıosan yap pageye bile bakmıcaksın ki batmasın Ultima Online
zaten role play da benim bildiğim page die bişi yoktur.
Dreamer : Senin asabınada gömerim şimdi sanada. sen 2005 den berı burdasın ben 2003 den beri burdayım,bu 2. hesabım. Çok konuşma fazla. 1 senelik konuyu uplamıs laf yapıyo bide burda..Sende beyin olduğunu çok beLLi edion !

beyin kabugu gelisimini tamamlamamis olan arkadasim konuyu ben uplamadım algılayamayacak kadar beyinsizsin iyi bir bak bakalım kim uplamış?

Ba'aL
Konu gereginden çok saptı lutfen lock !
Bencede kilit lazım yoksa Ba'al çok pis laf koyuor dimi dreamer:D
Acaba ben ne zamandır burdayım.. Nerden bakıyoruz (:

Hıhıhıhı buldum..

Üye oluş tarihi : 2004-09-26 11:25 GMT
Aktif mi ? Evet

Delikanlı adam pasif olmaz değil mi arkadaşlar ? (:
Beyler kayıt olmaktan başka birde mesaj sayısı bu siteye katkısı burdakilere katkısına bakılması gerekiyor. Önceden almış olabiirsiniz kayıtı ama buraya katılmamışsan isterse ilk gün almış ol hesabı.
Bu Konu İçin Tek Diyecegim Benim De PwP Serverim Var Player Charımda Var Yok Degil En Az Kendi Serverimda 3000 Defa Olmusumdur

Hatta Res-kill'e Ugradım Sinirlendim Adamlara Sadece Player Chardan Kufur Ettim Staff Chara Girdim Adamlar Yardım İstedi

Adamlarla Sanki Aradamda Hic Bir Dialog Geçmemiş Gibi ADamlara Yardım Ettim

Şimdi :bu Darkın Yaptıgı App Liktir Neden Diye Sorarsanız

Kesiliyor Kesiliyopr Gururuna Yediremiyor Staff Charla Haletmeye Calısıyor

Bu Duruma Gore Darkın Uo Da Nasıl Yani O Serverda Nasıl Staff Oldugundan Bile Supheleniyorum

Darkın Yas Grubu Acaba

Elinden Oyuncagı Alındıgı Zaman Aglayan Cocuk Gurubumu

0-6 Grubu ???????

APP GM DARK 2

Not Bu Arada O Gercek Darkn3ss Degildir Sadece Alıntı Nick Acaba Bu Topici Gorunce Nasıl Cıldıracak Nickinin Calınıdıgını Ogrenip Ve Karaltıldıgı İçin
enzyme1 : 13 yaşındaki Alper'in açtığı serverdan ne beklersin ki :=) Adam bir serverda admin dedim silver steed çıkmış gidip direk alayım dedi yuh dedim yani ne diyim böyle adamlara stafflık verenler utansın bence onu bu dünyaya katanlar utansın

1. 13 değil 15
2. O Çocuk Dediğin Adam Eminim Senden Daha Bilgili ve Deneyimli
3. Hiç Bir Arkadaşımı hiç Bir Yerde Ezdirmem
4. Laflarına Dikkat Et Milleti Eleştirmeden Önce Kendini Süz Bi Bakalım ezicek Kadar varmısın
Yha Beyler Acaba Pvp Serveri Bilen Varmı Saglam Ve Zevkli Bişey ?[
Reklamlar bölümünü kullan. Yada milletin imzalarına bak. Aklımda olsa özel mesaj atardımda mlsf yok.
Gececi:
Bu Konu İçin Tek Diyecegim Benim De PwP Serverim Var Player Charımda Var Yok Degil En Az Kendi Serverimda 3000 Defa Olmusumdur
Hatta Res-kill'e Ugradım Sinirlendim Adamlara Sadece Player Chardan Kufur Ettim Staff Chara Girdim Adamlar Yardım İstedi

Adamlarla Sanki Aradamda Hic Bir Dialog Geçmemiş Gibi ADamlara Yardım Ettim

Şimdi :bu Darkın Yaptıgı App Liktir Neden Diye Sorarsanız

Kesiliyor Kesiliyopr Gururuna Yediremiyor Staff Charla Haletmeye Calısıyor

Bu Duruma Gore Darkın Uo Da Nasıl Yani O Serverda Nasıl Staff Oldugundan Bile Supheleniyorum

Darkın Yas Grubu Acaba

Elinden Oyuncagı Alındıgı Zaman Aglayan Cocuk Gurubumu

0-6 Grubu ???????

APP GM DARK 2

Not Bu Arada O Gercek Darkn3ss Degildir Sadece Alıntı Nick Acaba Bu Topici Gorunce Nasıl Cıldıracak Nickinin Calınıdıgını Ogrenip Ve Karaltıldıgı İçin

Haklısın benimde pvp shardmda player çarım var şidi yattım daha morelim bozuldu ya kendi serverim de dalıolar pusu yapıolar pff :O
Bu oyunda battı arkadaşlar. Adam gibi server göremiyorum artık..
Zu8hauahsuah :D holygunuo diye server bilem açmışlar :D sorup duruyolar senin mi die :D
Silindi
Apprentice
0
Evet kardeşim oynuyo arada sırada :D :D
Valla bende açmaya kalkıştım bir pvp Serverı bırakın Hiç açmayın olanlarla idare edin daha iyi..

Playerı ayrı dert , Staffı ayrı dert. Serverda 4 owner Var Bende dahil Arkadaşla biz Herşeyi Ayarladık İstanbuldan arkadaş hostu bize temin etti Açtık Neyse..
Bayramın ikinci günü serverı açmışlar ben manitayla geziyorum haberim yok.. Cafeye bi geldim server acılmış.
Dedim online kaç kişi var 1 saat içinde 50 kişiyi gördü neyse..
Dedim gideyim bakayım eve server ne oldu diye bi girdim inanırmısınız 19 staff var.. :D
Önüne gelen staff almış , önüne gelen staff almış..
İlk Günden 10 tanesini banladım adam gibi adam olmadıklarından..
Staffın teki bana soruyorum Page nasıl bakılıyor diye.. 1 hafta geçti , 2 hafta geçti , 3. haftada editler başladı..
Playerlar ayrı bir dert ona edit yaptın banada yap.. Yok ona bunu verdin banada ver.. Fln Filan dedim bu böle yürümez..

Çektim Bizim 9 Staffı Stara beklettim bir 30 dk..
2 tane seer vardı Onları yolladım siz görevinize devam dedim.. Gm ve Gm üstü Hepsini topladım Başladım Logları birbir sölemeye nerde kullandın neden kullandın bu komutu neden cıkardın katanayı fln filan sölüyorum..
Bana Kemküm etmeye başladı Hayatında Başarılar Dilerim Kick..
Neyse Kaldık 6 kişi 4 Owner 1 admin 1 Seer serverda vardı..

Sonra Baktım Editler Dolmuş serverda Tek Tek Banladım Hepsini Arkadaşla..
Biz Banlıyoruz Onlar Cogalıyor En Sonunda Kafam attı.. Neyse banladım hepsini Editlerin..

Map Yapmaya başladık Map dedigim Sosaria üzerine Static Alanlar playerlara kapattık serverı.. Sadece Stafflar giriyor.. Neyse Stara Serverın İsmini Yazdım Duvar Üzerine Bulunsun diye Baktım Bizim arkadaş player olmadıgından + Birtane serverla birleşiyorduk Yazı değişeceginden Oraya sırma yazmış..

Diger Owner Bunu Banlamış.. Bende bunlara biraz cıkıştım.. Bana Diyor Bu serverın %50 si benim :D Remoteyi Sagladıgı için.. Biz 1 Ay Host Kiraladık sadece scriptler için.. Neyse Bir ton laf etti En Sonunda Kapattım Serverı..

Şimdi Ne Yapıyorlar bilmiyorum.. Ama Sİz Siz olun arkadaşlarınızla ne Server acın nede arkadaşlarınızı staff almayın..

Güvenilir Olmadıkca Yada PVP serverı Açmayın.. Binbir Dert..

Bu konu kilitlenmiş ve yeni mesaj kabul edilmiyor.

Üye Ol veya Giriş Yap

Bu forum başlığına mesaj atmak istiyorsanız hemen üye olun veya giriş yapın.