Yanlız ben şunu anlamıyorum , Ultima online oyununda yasal olarak yaş kısıtlaması mı var ki 14-15-16 yaş cocuklara oynayamaz diyorsunuz ?

Artı OYUN Diye kendiniz diyorsunuz madem oyun neden siz oynuyorsunuz da bırakmıyorsunuz cocuklar oynasın ? yani benim bildiğim oyunlar cocuklar icin yapılır..

Tabiki herkez oynayablir ama öyle post atan varki aranızda , 13 yaşında cocuk beyin olarak ondan katkat daha büyüktür..

Bu konu Charlish tarafından düzenlendi(2006-07-18 03:35, 17 yıl önce)
@Charlish

Ama bu senın o bildiğin oyunlardan değil..Ultima Online den bahsediyoruz.Dikkatini Çekerim..
harbi ? kaç senedir oynuyorum bende bilemiyorum, anlatmak istediğim msj iletildi.
@Charlish bir ara boş vaktin olursa yurt dışında bir kaç serverda gezinmeni tavsiye ederim Ultima Online yurt dışında çoğu serverda rp üstüne kurulu türkiyede ise küfür üzerine kurulu olmaya başladı. Bu bir oyunsa o kardeşlerimizde bunun oyun olduğunu unutmasın küfür etmek bu kadar kolay değil.
Bence UO ya da herşeyde oldugu gibi sInIr getirilmeli..Mesela;

12-13-14-15 yaşın altındaki kimseler bu oyunu oynamasın oynatmayalım..Hem Ultima kötüye gidiyor hem de artık Uo zevk alınmaz hale geliyor..Senın dediğin de doğru 13 yaşındaki çocuk bile bazen 20 yaşındaki insandan bile daha bilinçli bir şekilde konusabiliyor..Ama UO bitiyor..Neden piyasada bu kadar çok UO shard var sanıyorsun ki?Piyasadaki birkaç pvp serveri hariç açanların hepsi 16 yaş altı çocukLar..
Ben 15 Yasındayım Ama Bole U-O'nun Spıderman Hulk Gıbı Basit Oyunlara Donusmesınde Hıc Bı Etken Yonum Yok Ve Ayrıca Bilen Bilir Trend Pwp'de VEya Oly'de Vs Gıbı Yerlerde Kastım Sevıyelı Sevıyesıs Player Gordum 20-25 yasındakı Adamda Ana Baba Basıo 14-15-16 Yasıındakı Adamda Ana Avrat Basıo Edit Dien Cok Oldu Adam Poiyi Yediqi An sen editsin .. evladı dıe basıodu kufuru bıras sevıyeye kalmıs ıs yas mas hepsı bahane.
The_Potti:
Snn
Nebula ( Osi clone dediler ilk açıldığında )
Hg ( Level )
Noir ( Irk ve harita static farklı ayrı dünya )
Orta Dunya ( Middle Earth Clone )
Since ( Cecil Clone )
Viox-Yeni ( Apk Clone )

Saydığın bütün serverler nbl tabanı üzerinde 4-5 scp den başka yeniliği olmayan serverlerdir.

Nebula zaten Nebula :)

Level sistemli bütün serverlerde nbl taban kullanıyor.

burda sorulması gereken bir soru var Bu Serverleri Sistem olarakmı kaliteli gösterdin yoksa player sayısı olarakmı kaliteli gösterdin bunu cevabını çok merak ediyorum.

sistemler olarak kaliteli gösterdiysen sen sistemden anlamıyosun demektir. Since scplerini yayınladın nbl scplerinden farklı 5 scp vardı içinde onlarda itemdi.

Viox dediğin server level sistem ve bi kaç npc dışında map dizayndan başka bişey yok. Sistem denilebilicek.

Nebula sistemlerin en kral larının bulunduğu serverlerden biridir.

Sana tr de System ve player bakımından bu ikisini bütünleştirmiş serverleri sayayım ben.
bu ikisini bütünleştirmiş demek o kadar sistemi kullanabilen player Kaliteli playerdir...

Nebula
Revolution
UOKings

evet başarılı server bunlar gibi serverler olur. Makyajla boyanmış 10 - 11 yaş seviyesinde playeri olan server başarılı ve kaliteli değildir.. !!
Nedra :
The_Potti:
Snn
Hg ( Level )
Since ( Cecil Clone )
Viox-Yeni ( Apk Clone )

Saydığın bütün serverler nbl tabanı üzerinde 4-5 scp den başka yeniliği olmayan serverlerdir.

Nebula zaten Nebula :)

Level sistemli bütün serverlerde nbl taban kullanıyor.

burda sorulması gereken bir soru var Bu Serverleri Sistem olarakmı kaliteli gösterdin yoksa player sayısı olarakmı kaliteli gösterdin bunu cevabını çok merak ediyorum.

sistemler olarak kaliteli gösterdiysen sen sistemden anlamıyosun demektir. Since scplerini yayınladın nbl scplerinden farklı 5 scp vardı içinde onlarda itemdi.

Viox dediğin server level sistem ve bi kaç npc dışında map dizayndan başka bişey yok. Sistem denilebilicek.

Nebula sistemlerin en kral larının bulunduğu serverlerden biridir.

Sana tr de System ve player bakımından bu ikisini bütünleştirmiş serverleri sayayım ben.
bu ikisini bütünleştirmiş demek o kadar sistemi kullanabilen player Kaliteli playerdir...

Nebula
Revolution
UOKings

Katolıyorum Tmm'da Butun Serverlar Nebula VErıtabınından Nebula scp'ından Nbl'dan Nbl'dan Oke Tmm Ama . Nebuladada Teot vs Nedenden Dolayı .. Kapantı Revolutıon (Olympus Sımdıye Kdr Tek Parasıslıktan Dolayı Kapandı Gecen yaz baslarından) O kdr abarttınıs serverlarda bunlar oluosa bırakın baska pwp rp vs serverlardada olsun. /burda Revolutıon(Olympus) Nebuluadan Da ii Die Bısı İma Etmedım 11-12 yasındakı cocukda basıo kufuru 20 yasındakı adamda seviye ve bıras Aile Terbıyesıne Kalmıs Is .. (Adamı Kesıpde Kufur Yemek Icın Oynamıos Bıs Bu Oyunu ? )
Bende deginiyim bari her ne kadar bu alemde yeni olsamda o serverleri saymıssın pootti kardes soruyorum o zaman baska serverler varmıydı..??
Bende Trend de girdim ark dedi scpter lasım die tmm dedim scp den de cok anlamam:):):)):ehhuehuhu:D işte girdim arklar heralde o cocuga bişiler yapmıslar hemn owner ettiler zaten server sanki ev serverı gibi online 15 jişi varsa 7 8 tanesi staff ehuhuhu player olanlarda tanıdıkları edit vs vs zaten pek bişi de yapamamıslar hiçbi sistemi de kurulu deil daha ne diyem işte bole bişi UO NE HALLERE KALDI!!! bu arada stafflarda plvl 5 den assa deil ehhuuhuhuhu:P işte bole bişi:)bu kadar acıklama yetr heralde uo nun ne hallere ve kime kaldıgına:O
abi bende since i açtım cokta saygılı insanlarla çalıştık 2 haftada 20 ye yakın staff deiştirdim kaliteliler kaldı gerisi gitti önemli olan insanlara saygı oyun içinde tanıyan varsa zaten bilir herşey oyun deil terbiyesizligin alemi YOK!
Uo da Kalitenin düşmesi bana göre yaş ortalamasının düşmesi değil yaşı küçük olan arkadaşların Staff olması Gerçekten doğru değil Playerlığına karışamazsınız Zağten
Potti:
Hg ( Level )
Since ( Cecil Clone )
Viox-Yeni ( Apk Clone )
Potti Bunların Çoğunda oynamadım
Ama benim görüşüm En Kaliteli Sunucular

Nebula
Olympus-Revolution

Since İyi serverdı evet ancak bir kapanıp tekrar açılınca kimse gelmedi
Bencede Tüm pvp serverları Sinceden Özenme Daha Dün bir sunucuya girdim Sincenin scriptlerinin Satıldı bu scriptlerde tek bir değişiklik yapmadan koymuşlar ve sunucu diye önümüze koyuyorlar ama önemli olan staff hizmetidir..
Viox Ve Rivendell de Kaliteli Sunucular içinde

Siz Sadece Bugsuz Biz Script Pack kullanıp 300 playerda Yapabilirsiniz Ama önce hizmet...
İyi Sunucu olmak için Önce Kaliteli Bir Staff Kadrosu Ve hizmet En Baş sırada olmalı!!!
Tabiki Kucukler Hele 14 15 ten kucukler hele hic cekilmiyor.Ahiret Sorulari Soruyor :)
Silindi
Members
0
akıl yaşta değil baştadır.
XeniA : Tabiki Kucukler Hele 14 15 ten kucukler hele hic cekilmiyor.Ahiret Sorulari Soruyor :)
Benim 14-15 Yaşlarında 2 Staffım Var Gayet İyiler Herhangi Bi Kusurlarını Gormedim?

Bu konu kilitlenmiş ve yeni mesaj kabul edilmiyor.

Üye Ol veya Giriş Yap

Bu forum başlığına mesaj atmak istiyorsanız hemen üye olun veya giriş yapın.