Allah utandırmasın inşallah başarılı olursun.....Eqer böyle iştah kabartıcı anlatımların doqru çıkarsa 1player'ın qaranti :):):) topicteki mesajlarını okuyunca aklıma eski qünlerim qeldi ve iştahim kabardi :)
Arkadaşlar burdan bildirmekde yarar gördüm. Babamın onemsemedigimiz hastalıgının çok büyük , ölümcül bir hastalık olduğunu öğrendigim için hem okul hayatıma , hem internet hayatıma ara veriyorum. Bu süre içerisinde uo element projesi dondurulmuş olucak. Anlayışınız için teşekkür ederim.
Geçmiş Olsun Yakın Zamanda Sağlığına Kavuşması Dileğiyle.
İnşallah. Herşey pazartesi günü belli olucak. İlik alınıp tahliller yapılacak. Losemi bulgusu varmı diye..
Allah Korusun Löseminin Kelimesi Bile İnsanı Korkutuyor.
Yine şanslıyız eğer losemi varsa bile kurtulma şansı en yüksek kanser türlerinden birisi ( % 40 - 80 arası ) Sadece üniversitemi ve sosyal hayatımı etkileyecek.
pozitif düşün herşey yoluna girer...
öyle diyosunda Hadi %80 diozda %20 de war allah korusun yani ölen çok insan var %20 yi hafife almamak lazım 5 de 1
Büyük geçmiş olsun.Allah yardımcınız olsun.
Members
-2.9
:)
Wbc degeri kac kanda?
Test Sonuç Referans Ağırlıgı Birim

WBC >100 ( 4,8 - 10,8 ) 10^3/uL
AST 90 ( 5 - 42 ) U/L
ALT 148 ( 5 - 42 ) U/L
LDH 4243 ( 240 - 480 ) U/L
CRP 71.6 ( 0.0 - 5.0 ) mg/L

Ayriyetten = Splenomegali bulunmuştur.

Bu konu Nemesis[Berq] tarafından düzenlendi(2008-10-12 12:24, 15 yıl önce)
Bunun çok büyük ve çok güzel bir proje olacağına inanıyorum.Ancak işiniz çok zor.Bunu deneyen bir group görmüştüm ancak dayatamadılar.Yanlış anlamayın umarım başarılı bir proje olurda yıllardan sonra eski özlemimizi giderebiliriz.
Başarılar Berk Bey.
Başın sağolsun Nemesis[Berk] ,Allahtan rahmet,sana ve ailene sabır diliyorum.Güçlü ol.
piaget : Başın sağolsun Nemesis[Berk] ,Allahtan rahmet,sana ve ailene sabır diliyorum.Güçlü ol.
Kimse ölmemiş ki hemen başsaglıgı ? Olumlu düşünün

Üye Ol veya Giriş Yap

Bu forum başlığına mesaj atmak istiyorsanız hemen üye olun veya giriş yapın.