Aradhell : html dahi bilmeyen insanların yazdıklarına aldırış etmeye lüzum yok, okey'e 4. aranıyormuş oraya alalım sizi :)

htmlhtml bilmeyen insan benim.icin? baska yerde.soyleme gulerlee. biseyi yeni.gordum qnd yazinca yorumumu yaptim. yoksa teleportla cekmissin vs cikmadi agzimdan sunucunuz guzel 200 kisi vs. kimsenin laf soyledigi yok ama kime ne soyledigine dikkat...

rencide ederler adami.sonra.

basarilar
oha 213 oldu server dimdik grafiksel bir artış var :D

ps: 215

217
..

Bu konu Brownie tarafından düzenlendi(2012-10-29 00:18, 11 yıl önce)
Brownie : questten hiçbir şey kazanamadığım yetmezmiş gibi 20k kaybettim reg at falan derken güzeldi ama brit köprüden taa yukardaki brit çiftliğe kadar full şerit player vardı cidden farklı bir duygu bu kadar oyuncuyla oynamak bu arada arkadaş yanlışıkla(:P) 13 kill aldı questte 4*7 den 28 saat online olabilme gibi bir durumu yok farklı yoldan kill düşüremez miyiz ?

Sanırım bu durumdan bahsediyorsun :D
deluyu pklardan temizledik :D örgütlenme harika kimse birbirini tanımadan topluca deluya girdik :D delunun aşağısında syntaxa rastladım ağaçlara bişeyler yapıyodu :D

@Brownie

Lütfen yanlış anlaşılmasın söyleceklerim.

Tamam oyunu oynuyorsunuz . Evet Keyif alıyorsunuz bu güzel birşey Screen Paylaşıyorsunuz ama Forumda zaten bunun için bir kısım var. Bunun dışında da Sunucunun kendi forumu var.

Sunucu forumuna bu güzel hatıraları bıraksanızda aynı zamanda SSler kısmına yükleseniz bunları daha güzel olmaz mı?

Çünkü Sürekli övgü içinde övgü evet güzel bir heyecan içerisinde olabilirsin ama Postu uplamak için yapılmış gibi anlayabilecekler var
buda yanlış anlaşılabilir.

Tekrar başarılar
Konuyu uplamak için mesaj atıp geri silme, geriye atmak içinde saçma sapan konuları uplama gibi yollar mevcut. Kimsenin uplamak için yazdığını düşüneceğini zannetmiyorum.
untoxier : Konuyu uplamak için mesaj atıp geri silme, geriye atmak içinde saçma sapan konuları uplama gibi yollar mevcut. Kimsenin uplamak için yazdığını düşüneceğini zannetmiyorum.

fikrimi belirttim sunucuda yaşanan olayların her birinin sürekli screen screen burada paylaşılması durumu olacaksa zaten u-s bence forum hizmeti versin o zaman sunucular için?
e iyide serverin oyuncuları zaten olayın içinde serverin forumuna koymak saçma olur burda birileri görür de hani gelir umuduyla koyuyorum
Kategori - Ultima Online -> Gündem -> Destruction of Trammel

sunucu içeriğinde olanların yansıtılması kadar doğal bir şey yok sanırım, en azından sürekli topic açılmıyor her şey için.
Fream :
untoxier : Konuyu uplamak için mesaj atıp geri silme, geriye atmak içinde saçma sapan konuları uplama gibi yollar mevcut. Kimsenin uplamak için yazdığını düşüneceğini zannetmiyorum.

fikrimi belirttim sunucuda yaşanan olayların her birinin sürekli screen screen burada paylaşılması durumu olacaksa zaten u-s bence forum hizmeti versin o zaman sunucular için?

İyide burası ultima online forumu ne tür mesajlar istiyorsun? Eğer bu kadar batıyorsa sana Dot uo nun bu kadar sevilmesi girmezsin bu başlığa olur biter, seni buraya zorla getiren nedir? Ben buraya arkadaş resim koyduğu için çok memnun oldum keşke oynama fırsatım olsa bende girsem diyorum görünce. İlla istemiyorsan şikayet et ama boşa yani forum kurallarına tamamen uygun bir şekilde davranılıyor. Sunucunun forumlarına koyması sadece sunucuda oynayan kişilere göstermesi olur, buraya koyması kendisinin de dediği gibi oynayan/oynamayan herkesin görmesi demek ve zannedersem bu oynamayanların görmesi kısmı seni rahatsız ediyor.

Not: Resimde dull copper setli long swordlu sıradan deri setli actiona çıkan playerları görmek gerçekten insanı memnun ediyor :) Tekrar başarılar DOT.
Bende az önce oyuna başlama kararı aldım kendimce umarım herşey istediğiniz gibi olur başarılar :)
Sitenin daha önce tartışıldığından haberim yoktu kusura bakmayın. Tartışma yaratmak içinde benzer olduğunu göstermedim sadece gözüme çarptı.
Aradhell madem bu kadar kendine güveniyorsun neden başka sunucu sitelerini özenip kullanıyorsun burasıda muallak.
kodlamayla tasarımın ne alakası var .mht olarak alıp atmıyor ya :D
Qnd : Sitenin daha önce tartışıldığından haberim yoktu kusura bakmayın. Tartışma yaratmak içinde benzer olduğunu göstermedim sadece gözüme çarptı.
Aradhell madem bu kadar kendine güveniyorsun neden başka sunucu sitelerini özenip kullanıyorsun burasıda muallak.
Bi bitmediniz bi bitmediniz ya :) en stabil güzel sunucu şuan dot daha iyisini yapın öyle karalayın
dot türkiyedeki en iyi sunucudur

Üye Ol veya Giriş Yap

Bu forum başlığına mesaj atmak istiyorsanız hemen üye olun veya giriş yapın.